Evert Akkerman de petroleumventer

Evert Akkerman de petroleumventer.

Bakkersfamilie Van den Oord voor hun winkel aan het Kerkpad. (1925)

Bakkersfamilie Van den Oord voor hun winkel aan het Kerkpad. (1925)

10 jarig bestaan van rijwielhandel en autoverhuur Klomp. (1935)

10 jarig bestaan van rijwielhandel en autoverhuur Klomp. (1935)

Firma A. Benning aan de F.C. Kuyperstraat.

Firma A. Benning aan de F.C. Kuyperstraat.

Wandel- en Rijwielkaart. (1938)

Wandel- en rijwielkaart. (1938)

Menu

Bestuurslid Rob van Es Koninklijk onderscheiden

Vrijdag 24 april 2020

Vanmorgen is ons bestuurslid Rob van Es door de burgemeester gebeld dat aan hem een Koninklijke Onderscheiding is toegekend. Rob is binnen onze vereniging een man die zich op de achtergrond actief inzet.
Vanaf deze plaats hartelijk gefeliciteerd. 

Op de site van de gemeente Soest wordt bij de toekenning de volgende toelichting gegeven:

Meneer R.J.G. van Es Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

Nooit doet iemand tevergeefs een beroep op meneer Van Es. Hij staat voor iedereen klaar. Zo heeft hij zich 20 jaar ingezet voor de Protestantse Gemeente Soest. Eerst als kerkvoogd, later als kerkrentmeester. Ook was hij de geluidsman van de Emmakerk in Soest. Daar levert hij een zeer actieve bijdrage aan de modernisering in de kerk op het gebied van geluid, beamers en kerk-tv. Daarnaast ging hij langs bij de gemeenteleden om een kastje t.b.v. de kerktelefoon te installeren zodat de mensen thuis via de radio de kerkdienst konden volgen. Ook Radio Soest mag op de inzet van de heer Van Es rekenen. Met zijn hele ziel en zaligheid zet hij zich al ruim 45 jaar hiervoor in. Een man met een (radio)hart op de juiste plaats.

Nieuwsoverzicht

Contact

Historische Vereniging Soest/Soesterberg
Steenhoffstraat 46
3764 BM Soest

Word lid

Lid worden van de Historische Vereniging Soest-Soesterberg.

Lid worden

Sponsor

Historische Vereniging Soest / Soesterberg is mede mogelijk gemaakt door:

Reto