Woensdag 21 april 2021| 20:00 - 22:00 uur| via ZOOM
De eerstvolgende Algemene Ledenvergadering van de Historische Vereniging Soest/Soesterberg wordt gehouden op woensdagavond 21 april a.s. vanaf 20.00 uur. Vanwege de beperkingen rondom Corona is deze keer gekozen om dit niet fysiek te doen maar via ZOOM.
Binnenkort ontvangen de leden de agenda en stukken. Vanwege het feit dat vorig jaar de ALV moest worden geannuleerd zullen de jaarstukken van zowel 2019 als 2020 worden besproken. Verdere informatie volgt nog.
Om te kunnen deelnemen aan de ALV op woensdagavond 21 april a.s. wordt u gevraagd zich via onderstaand formulier aan te melden (in te schrijven). Uiterlijk 20 april a.s. ontvangt u van de HVS een mail met daarin de link om aan deze ZOOM-vergadering te kunnen deelnemen. Wij rekenen erop dat veel van onze leden aan deze Algemene Ledenvergadering deelnemen.
Historische Vereniging Soest/Soesterberg
Steenhoffstraat 46
3764 BM Soest
De Historische Vereniging Soest/Soesterberg heeft een ANBI-status.