Evert Akkerman de petroleumventer

Evert Akkerman de petroleumventer.

Bakkersfamilie Van den Oord voor hun winkel aan het Kerkpad. (1925)

Bakkersfamilie Van den Oord voor hun winkel aan het Kerkpad. (1925)

10 jarig bestaan van rijwielhandel en autoverhuur Klomp. (1935)

10 jarig bestaan van rijwielhandel en autoverhuur Klomp. (1935)

Firma A. Benning aan de F.C. Kuyperstraat.

Firma A. Benning aan de F.C. Kuyperstraat.

Wandel- en Rijwielkaart. (1938)

Wandel- en rijwielkaart. (1938)

Menu

Trefwoordenregister Van Zoys tot Soest

1-9

  • 1028: 1/1, 1/3, 2/1, 8/3, 14/2, 14/3
  • 1-2 LV. R. - 1e Jachtgroep 2e Luchtvaart Regiment: 34/4
  • 1786 inwoners: 9/3, 9/4, 10/1, 10/2
  • 1813 bevolking: 17/1, 17/2, 17/3, 17/4
  • 1940-1945: 5/4, 6/1, 12/1, 14/4
  • 2012, Cultuurprijs: 34/1
  • 2e Bataljon Polizei Waffen Schule III: 35/1
  • 3rd Canadian Infantry Division: 35/1
  • 48th Highlanders of Canada: 35/1
  • 49e Infanterie Divisie (Polar Bears): 34/3
  • 49e West Riding Division 'Polar Bear': 35/1
  • 6e Fallschirmjäger Divisie: 34/3
  • 6e Fallschirmjäger Division: 35/1
  • 8.28, Trein: 33/4

A

  • Aa, v.d.: 5/2
  • Aalten, familie: 34/4
  • Aanbeveling, Comité van: 33/4
  • Abcoude: 34/4
  • Abteilung 6, Fallschirm Luftnachrichten: 35/1
  • Acht Zaligheden: 35/1
  • Achterbosch, Het: 22/1
  • Achtermaat, De: 22/1
  • Achterweg: 21/4
  • Acte van erfpacht: 19/2
  • Adriaensz, Hendrick: 21/4
  • Aere Perennius, Exegi Monumentum: 21/2
  • Aeromedisch Instituut: 33/4
  • Aerts, Neeltie: 34/1
  • Aertsz, Ghijsbert: 34/1
  • Afsluitdijk: 34/3
  • Agnes, zuster Marie: 21/4
  • AGVAS (atletiekvereniging Soesterberg): 22/2
  • Akademie voor Schone Kunsten, Koninklijke: 21/2
  • Akker, Dirk Jansen van den: 34/1
  • Akker, Hendrika van den: 34/1
  • Akker, Joop: 34/3
  • Akte van scheiding des boedels van Gijsbertje Schoonderbeek en Teunis Pieter Kuijer: 30/1
  • Al(le)blas, Dirkje: 34/1
  • Alphen, Wamel, Dreumel: 34/3
  • Ambachtenmarkt, Oude: 34/1, 35/1
  • Ambachtsheer: 33/4
  • Ameland, Nes: 34/1
  • Amersfoortsche Zandweg, Oude: 34/4
  • Amersfoortse Courant: 35/1
  • Amersfoortseweg: 34/1
  • Amstel, Nieuwer: 35/1
  • Amsterdam: 34/3
  • Amsterdam-Amersfoort, Spoorlijn: 34/1
  • Amsterdamse weeskinderen: 21/3
  • Amsterdamsestraatweg: 34/3
  • Amsterdamseweg: 33/4
  • Andrieshoeve: 35/1
  • Anfridus (Hamersveld), Huize Sint: 34/4
  • Anna Marie, Villa: 34/1
  • Annalen van het St. Jozefgesticht, De: 21/2, 21/3, 21/4, 22/1
  • Ansfriduskerk (Amersfoort): 35/1
  • Ansichten: 11/1, 11/3, 11/4
  • Apotheek, Gezonde: 21/4
  • Archeologie: 1/3, 1/4, 2/1, 2/4, 6/1, 6/3, 12/4, 14/1
  • Archeologie (CAR), Centrum voor: 34/4
  • Archeologische Monumentenkaart: 34/4
  • Archeologische periodes: 34/4
  • Archief Eemland: 34/3
  • Archiefassistent: 34/3
  • Archiefbeheerder: 19/2
  • Archieven: 5/4, 6/2, 10/4, 12/2, 15/1, 18/2, 18/3, 18/4, 20/2, 30/2
  • Architect Christiaan Kramm: 34/4
  • Architect Dudok: 34/4
  • Arkel, Dick van: 33/4
  • Arma: 34/1
  • Armen van Pot: 21/4
  • Armenboek: 34/1
  • Armenhuisjes: 19/2
  • Armenzorg: 15/1
  • Arnold, Ch.: 34/3
  • Arntszhoeve, Willem: 35/1
  • Arrestantenverblijf: 34/3
  • Artishock: 27/2, 33/4
  • Atheïstisch-Humanistische Vereniging "De Vrije Gedachte": 34/4
  • Augustinus, Orde van de H.: 35/1
  • Aurau (Zwitserland): 34/3
  • Austen, Ann: 35/1
  • Autobusvervoer: 7/4

B

  • Baaren, Nel van: 33/4
  • Baarn-Utrecht, Lokaalspoorweg: 34/1
  • Baas, Trijntje Reijersse: 34/3
  • Baden-Powel, lady: 33/4
  • Baeck: 17/2
  • Baerne: 35/1
  • Bakker Manschot: 34/4
  • Bakkerij: 7/2, 12/3, 27/4, 28/1, 28/2
  • Banning: 21/2
  • Banning (Utrecht), Suzanna: 21/2
  • Barch Straet: 34/1
  • Baron Bentinck, mr. S.P.: 21/2
  • Barstra, Anke: 21/3
  • Bartholomeus Gasthuis: 34/1
  • Bartolotti: 7/3, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2
  • Bartolotti, Jacoba Victoria: 22/1
  • Bataafs Genootschap (Rotterdam): 35/1
  • Bataafse republiek: 33/4
  • Bataljon Polizei Waffen Schule III, 2e: 35/1
  • Batenburg (Deventer), H.J.: 21/2
  • Batenburg (Drempt), M.F.: 21/2
  • Batenburg, B.: 21/4
  • Batenburg, De: 21/2, 35/1
  • Batenburg, Huize De: 34/3
  • Batenburg, J.G.A.: 21/2, 35/1
  • Batenburg, Jan: 34/3
  • Batenburg, Johannes Gerhardus Arnoldus: 21/2
  • Batenburg, Joop: 21/4
  • Batenburg, Michael: 34/3
  • Batenburgerweg: 21/2
  • Bayer, Anna Maria: 34/3
  • Beatrix, Beeld van: 33/4
  • Beatrix, Prinses, Vrouwe van Soest: 33/4
  • Beatrixboom: 33/4
  • Beaufort, dr. J.A.A.H. de: 19/4, 21/2
  • Beaufort, jhr. P.P. de: 21/2
  • Beaufort, P.P.: 20/1
  • Beaufort, P.P. de: 20/1, 21/2, 34/4
  • Becker, Ben: 34/4
  • Beckeringh: 21/2, 21/3
  • Becks: 17/2
  • Beek en Daal: 6/2, 8/3, 8/4, 9/2
  • Beelaerts van Blokland, jhr. Pieter: 33/4
  • Beeld van Beatrix: 33/4
  • Beeldarchief: 18/4, 19/1
  • Beeldenvondst Oude Kerk: 26/2
  • Beer, Aeltgen Gijsbertsdr de: 34/1
  • Beer, Evert de: 34/1
  • Beer, Mr. Gerard de: 34/1
  • Beer, Gerbrand Rutgersz de: 33/4
  • Beer, Gerbrant Rutgersz de: 33/4, 34/3
  • Beer, Heer Gerbrant de: 34/1
  • Beer, Johan die: 34/1
  • Beer, Marten Rutgersz de: 33/4, 34/3
  • Beer, Rutger Gerbrantsz de: 34/1, 34/3
  • Beer, Rutger Hubert Hilhorstz de: 34/1
  • Beer, Rutger Jacob Tymansz de: 34/1
  • Beer, Rutger Jacobsz de: 34/1
  • Beest, gebroeders 't: 17/2
  • Beetzlaan: 34/3
  • Begga, Zuster: 22/1
  • Begraafplaats Hilversum, Noorder: 34/3
  • Begraven: 1/3, 3/1, 13/4
  • Behind, Jaarvergadering en lezing Stay: 35/1
  • Beijer: 34/1
  • Beijer, Adriaan: 34/3
  • Beijer, Gebroeders: 34/4
  • Beijer, Gerard: 34/3
  • Beijer, Heindrick: 34/3
  • Beijer, Jacobus (Jaap): 34/3
  • Beijer, Jacobus Wilhelmus (Jaap): 34/3
  • Beijer, Jan de: 34/3
  • Beijer, Jan Hendrik: 34/3
  • Beijer, Johann Heinrich: 34/3
  • Beijer, Johannes Adrianus (Jan): 34/3
  • Beijer, Wilhelmus Jacobus (Jaap): 34/3
  • Belgische vluchtelingen: 21/3, 21/4
  • Bennet, first lieutenant: 35/1
  • Benschop, J.H.: 21/2
  • Benschop, Pater A.: 22/1
  • Bentinck, mr. S.P. Baron: 21/2
  • Bentinck, mr. Samuel Pieter: 35/1
  • Bentinck, S.P. baron: 21/2, 34/4
  • Berend de Snijder: 35/1
  • Berensteijn: 35/1
  • Berez, Claes: 34/1
  • Berg, fietsenmaker Sjors van de: 34/4
  • Bergen op Zoom: 33/4
  • Bergenhenegouwen, familie Van: 34/4
  • Bergenhenegouwen, Kees van: 34/4
  • Bergjes: 34/4
  • Bergstraat, Korte: 35/1
  • Berkum, van: 21/3
  • Bernhardlaan, Prins: 34/3
  • Beroepen: 3/1, 7/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/2, 12/3, 12/4, 13/1, 13/4, 14/2, 15/1, 16/1, 16/3
  • Bestedeling: 33/4
  • Bestuurlijke elite rond 1750: 28/2, 28/3, 29/1
  • Bestuurlijke elite van Soest rond 1813: 31/4, 32/1
  • Bestuurlijke elite van Soest rond 1850: 32/2, 32/3
  • Betje Wolfflaan: 34/1
  • Beukbergen, Rondleiding: 35/1
  • Beukers Scholma: 34/4
  • Beurden, Van Schoonhoven van: 34/1
  • Beversstein, Huize: 22/1
  • Bevolking 1786: 9/3, 9/4, 10/1, 10/2
  • Bevolking 1813: 17/2, 17/3, 17/4
  • Bevrijding 1945: 5/4
  • Bewaarschool: 21/2, 21/3
  • Bewaarsman, De: 34/3, 35/1
  • Beweging, Nationale Socialistische: 21/3
  • Bewoners: 3/2, 4/3, 8/4, 9/3, 9/4, 10/1, 10/2, 14/3, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4
  • Beyer, Christopher: 34/3
  • Beyer, Johann Heinrich: 34/3
  • Bezembinders: 3/1
  • Bezemriesbinders: 33/4
  • Bibliotheek, Openbare: 34/1
  • Biltseweg: 33/4, 34/1, 34/3, 35/1
  • Birk, De: 34/3
  • Birkhoven, Maria van: 21/2
  • Birkstraat: 35/1
  • Bitter, D.: 34/1
  • Blaak: 33/4, 34/1
  • Blaak, De: 22/1, 33/4, 34/1
  • Blaffaards: 21/4
  • Blanco (Soest), Marie: 21/2
  • Blanken, architect: 21/2
  • Bleijendaal: 22/1
  • Bleijs, architect A.C.: 21/2
  • Bleijs, bouwmeester Adrianus Cyriacus: 21/2
  • Bleijs, meester-timmerman Johannes: 21/2
  • Bleumer, Steven: 35/1
  • Bleyendaal: 3/3, 4/3, 15/3
  • "Blinde Antje": 34/4
  • Bloedbad van Naarden, Het: 34/1
  • Bloem, Maria: 21/3
  • Bloemisterij Van Oest: 21/4
  • Blokland, jhr. Pieter Beelaerts van: 33/4
  • Blom, Heer Deken en kannunik: 21/3
  • Bodemonderzoek (ROB), Rijksdienst voor Oudheidkundig: 34/4
  • Boekeren, Rensje (Rinsje) van: 34/3
  • Boerderijen: 1/2, 1/3, 4/2, 13/3, 13/4, 14/4, 20/2, 23/1, 29/3
  • Boerenbruiloft: 24/5
  • Boersen, Annie: 22/1
  • Bokkenboer Coljee: 33/4
  • Bokkenstal: 34/1
  • Bond tegen Verontreiniging van Natuur en Stad: 22/1
  • Bonenplukken: 22/1
  • Bonifacius, jongensschool St.: 21/3, 21/4
  • Boomkwekerij: 13/4
  • Booth, Cornelis: 34/3
  • Borculo: 34/4
  • Borg, De: 33/4
  • Borg, Nielletta van den: 35/1
  • Borromeuskerk, H. Carolus: 33/4
  • Bos Groen van Waarder, het: 34/4
  • Bos, dominee J.J.: 34/4
  • Bos, Ds J.J.: 3/4, 4/1, 4/4, 6/1, 6/3, 7/1, 7/3, 7/4, 8/3, 8/4, 9/1, 9/3, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/2, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 15/3, 16/1, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 17/3, 34/4
  • Bos, ds. J.J.: 35/1
  • Bos, Kapelaan: 22/1
  • Bosboom, een ondernemende familie: 33/2, 34/1
  • Bosboom, Petronella: 33/4
  • Bosch van Drakesteijn, jhr.: 21/3
  • Bosch van Drakestein: 21/2, 26/2
  • Bosch van Spanje, het: 34/4
  • Bosch, Generaal Johannes van den: 34/3
  • Bosch, Hendrik: 34/4
  • Bosch, Jan Hendrikse: 21/4
  • Bosschen, NV Schaerweyder: 34/4
  • Bosstraat: 34/1
  • Botter, Claes Henricksz: 34/3
  • Botter, Jacob: 21/4
  • Botter, Marten: 34/3
  • Bouman, Hendrik: 22/1
  • Bouman, Jan: 22/1
  • Bouwlust: 35/1
  • Bouwlust (hoeve): 21/3
  • Bouwman, Marritje Cornelis: 21/4
  • Braakman, Kasper: 22/1
  • Braamhage: 6/2, 8/3, 8/4, 9/2, 34/4
  • Brandeler, Carel Herman van den: 33/4
  • Brandraad: 21/2
  • Brandweer: 4/2, 29/2
  • Bredee: 5/4, 6/1, 6/2, 6/3
  • Bree, Gerritje de: 34/1
  • Breemen, zuster Jacqueline van: 21/2
  • Breemer, Aal van den: 22/1
  • Breemer, Aart van den: 22/1
  • Breemer, Hannes van den: 22/1
  • Breemer, Heijltje Cornelisse van den: 22/1
  • Breemer, Jansje van den: 22/1
  • Breemer, Mart van den: 22/1
  • Breemer, Mie van den: 22/1
  • Breemer, P. van den: 21/2
  • Breemer, P.J. van den: 21/4, 22/1
  • Breemer, Peter van den: 21/2, 21/4, 22/1, 34/4
  • Breemer, Tonny van den: 22/1
  • Breemer-Kuijer, Barbara van den: 21/4
  • Bresser, H.: 21/2
  • Brink, J. v.d.: 22/1
  • Brink, Jo van den: 22/1
  • Brink, Joanna van den: 21/2
  • Brink, Kees van den: 34/1
  • Brink, Lex van den: 34/1
  • Brinkweg: 34/1
  • Broederschap van het Tuchthuis van Utrecht: 34/3
  • Broek, Bernard Gijsbert van den: 34/1
  • Broek, Piet van de: 33/4
  • Broeke (Amsterdam), Cornelia: 21/2
  • Broekhuyzen: 21/3
  • Broekhuyzen (Baarn): 21/4
  • Broekhuyzen, dhr.: 21/3, 22/1
  • Brokx, Gerrit: 33/4
  • Bronzen Kruis: 34/4
  • Brouwer, Beernd Hermansz: 35/1
  • Brouwer, Bonna: 34/1
  • Brouwer, G.Th. van Limburg: 21/2
  • Bruchem en Cillaarshoek, mr. Du Quesne van: 34/1
  • Bruijn, Bertus de: 34/4
  • Bruin, Cornelis de: 21/2
  • Bruin, Engelina de: 34/4
  • Bruin, Engelina (Engeltje) de: 34/3
  • Bruin, Kees de: 33/4
  • Bruins, Liske: 34/4
  • Brummelen, van: 7/2
  • Buitengebied "Laag Hees", Huizen in het: 21/3
  • Buitenplaats Engendaal: 33/4
  • Buitenzorg, Rusthuis: 33/4
  • Bunker: 19/3, 19/4
  • Bunschoten: 34/3
  • Bunt, de: 7/3, 7/4, 8/1, 8/2
  • Bunts Holleweg: 20/4
  • Buntweg: 33/4
  • Buren (excursie): 34/3
  • Burgemeester: 18/3, 18/4, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 26/4
  • Burgerwacht: 16/2
  • Burgerweeshuis: 34/3
  • Burggraaf, Antje Willemsen: 34/1
  • Burgt, G.J. van der: 34/3
  • Bursch, F.C.: 34/4
  • Busch, Wilhelm Frederik Hendrik: 34/1
  • Bussumerstraat: 34/1
  • Busvervoer: 7/4
  • Butzelaar, Anthonie: 34/4
  • Butzelaar, Jannetje: 22/1
  • Butzelaar-Stalenhoef, Aaltje: 20/3, 20/4
  • Buuren, Jan van: 34/4
  • Buurtvereniging West: 34/1
  • Buys, Paulus: 34/1

C

  • C-drie: 33/4
  • C.L.V. Soest - Coöperatieve Landbouwvereniging: 34/4
  • Cabaret: 19/3, 19/4, 21/1
  • Café / herberg: 11/3, 12/3, 15/3, 16/1, 16/3, 16/4, 17/1
  • Café Centraal: 34/3
  • Café De Zwaan: 34/4
  • Café Geurtje Sukel: 17/1
  • Café Het Centrum: 34/4
  • Café Jasper: 34/1
  • Cameraer, Eerste: 34/3
  • Campen, Jacob van: 34/1
  • Canadezen: 34/3
  • Canadian Infantry Division, 3rd: 35/1
  • Canadian Regiment, Royal: 35/1
  • Cancrien, A.: 21/2
  • CAR - Centrum voor Archeologie: 34/4
  • Carolus Borromeuskerk, H.: 33/4
  • Cattenhagestraat: 34/1
  • Cecilia, kerkkoor St.: 21/4
  • Celosse, Herwig: 21/4
  • Celosse, Kruijff: 21/2
  • Cenakel, het: 20/2, 22/4, 34/1
  • Centraal, Café: 34/3
  • Centrum voor Archeologie (CAR): 34/4
  • Centrum, café Het: 34/4
  • Charlottehoeve: 21/3, 35/1
  • Chouette: 33/4
  • Christargia: 8/1, 8/4
  • Christoffelhoeve: 21/3, 35/1
  • CIBAS: 34/1
  • Cillaarshoek, mr. Du Quesne van Bruchem en: 34/1
  • Claesz, Evert: 21/4
  • Claesz, Wermbout: 34/1
  • Claeszdr, Martina Evert: 21/4
  • Clarina, Zuster: 22/1
  • Colenso: 7/1
  • Colenso, Villa: 21/2
  • Colette, Joan: 34/1
  • Coljee, bokkenboer: 33/4
  • Collatierecht: 33/4
  • Comité van Aanbeveling: 33/4
  • Comité, Oranje: 34/4
  • Commissie tot Wetenschappelijk Onderzoek van de Tumuli op de Leusderberg: 34/4
  • Commissie van Weldadigheid: 8/1, 8/2, 8/3, 35/1
  • Commissie voor stalverbetering: 22/1
  • Confidens, zuster Maria: 34/1
  • Congregatie van de Dienaressen van de Heilige Geest van de Altijddurende Bijstand: 34/1
  • Conscriptie: 3/3
  • Cooperatieve Landbouwvereniging, Soester: 22/1
  • Copley Hart, private Lawrence: 34/3
  • Coppes, Rosan: 34/3
  • Cornelisz, Dirk: 34/1
  • Court, P.M. de la: 19/1, 34/4
  • Couzijn, Wessel: 33/4
  • Coöperatieve Landbouwvereniging Soest: 34/4
  • Craandijk, Anna: 35/1
  • Craandijk, Pieter: 35/1
  • Crachtwijk: 34/3
  • Crachtwijk, Van Duverden van: 34/3
  • Craen, Abram: 34/3
  • Croockewit, W.: 34/4
  • Cuijpers, architect: 21/2
  • Cuijpers, P.H.J.: 34/3
  • Cuijpers, P.J.H. (Pierre): 35/1
  • Cultuurplatform Soest: 34/1
  • Cultuurprijs 2010 en nu verder: 32/2
  • Cultuurprijs 2012: 34/1

D

  • Daatselaar, Frans van: 33/4
  • Daendels, Herman Willem: 35/1
  • Daiwalle, Jean Augustin: 35/1
  • Dalweg, R.K. kerkhof: 13/4
  • Dame, timmerman, metselaar, pompenboorder: 34/4
  • Damen, Alfons: 34/4, 35/1
  • Darmstadt, regiment Hessen-: 21/4
  • De Achtermaat: 22/1
  • De Annalen van het St. Jozefgesticht: 21/3, 21/4, 22/1
  • De Birk: 34/3
  • De Blaak: 22/1
  • De Drie Ringen: 22/1
  • "De Geer": 21/4
  • De Gouden Ploeg: 22/1
  • De Groote Spijker: 22/1
  • De Krommert: 22/1
  • De Lange, dhr.: 22/1
  • De Leeuwenkamp: 22/1
  • "De Ploeg": 34/4
  • "De Staelenhoef": 34/4
  • De Swaen: 33/4
  • "De Vangrail": 34/4
  • De Vijf Vierel: 22/1
  • De Vriendschap: 22/1
  • Dedel, jhr. mr. C.: 21/2
  • Defensie, Explosieve Opruimingsdienst: 33/4
  • Deijssel, B. van den: 21/3
  • Deijssel, Pater A. v.d.: 22/1
  • Deijssel/Dijssel, van den: 19/4, 20/1
  • Deketh, G.: 20/2, 20/3
  • Deketh, mr.: 21/3
  • Deketh, mr. G.: 21/2
  • Dekker, Gerrit: 35/1
  • Den Dolder: 34/1
  • Den Helder: 34/3
  • Derde Erf: 23/1
  • Derde Erf, Het: 22/1
  • Desmund Tutu-school, Van Kerkebuurt- tot: 21/3
  • Deurwaarder in 19e eeuw: 17/3
  • Deventer: 35/1
  • Dialect: 3/2, 23/3
  • Diamant: 21/4
  • Diemen: 34/3
  • Dienaressen van de Heilige Geest van de Altijddurende Bijstand, Congregatie van de: 34/1
  • Dijckmans, Corsten Peter Dircx: 22/1
  • Dijckmans, Jan Peter: 22/1
  • Dijckmans, Michijel Peter: 22/1
  • Dijkman, Michiel Janse: 22/1
  • Dijkman, Peter Michielse: 22/1
  • Dijkmans, Anthonie: 22/1
  • Dijkmans, Miggiel: 22/1
  • Dijnselburg: 33/4
  • Dijnselburg, Vrouwenklooster: 34/3
  • Dijssel, Anton van den: 26/1
  • Dijssel, familie Van den: 34/4
  • Dijssel, Jan van den: 33/4
  • "Dikke Janniggie": 34/4
  • Dinsdag, Dolle: 35/1
  • Diphteritis: 21/3
  • Dircksz, Hessel: 34/3
  • Dirxland, Louis Dignis van der Goes tot: 34/4
  • Division 'Polar Bear', 49e West Riding: 35/1
  • Division, 3rd Canadian Infantry: 35/1
  • Division, 6e Fallschirmjäger: 35/1
  • Doelen (Amersfoort), Stads: 22/1
  • Doelen Grothe, C.J.W. Loten van: 21/3, 34/4
  • Doelen Grothe, Loten van: 21/4
  • Doelen Grothe, mr. C.J.W. Loten van: 21/2
  • Dolder, Den: 34/1
  • Dolderscheweg: 34/4
  • Dolle Dinsdag: 35/1
  • Dominee J.J. Bos: 34/4
  • Domkapittel: 34/1
  • Donselaar, Bart: 34/4
  • Dooijeweert, H. van: 21/2
  • Doorn, Aart van: 34/4
  • Doorn, Mijntje van: 33/4
  • Dorpsdokter: 34/3
  • Dorpsstreek: 21/4
  • Dorresteijn, Aart van: 35/1
  • Dorresteijn, Antje Teunisse (van): 22/1
  • Dorresteijn, Gerrit van: 35/1
  • Dorresteijn, J.H.E. van: 21/4
  • Dorssen, van: 21/4
  • Dort, smid Van: 34/4
  • Dotzeler, Anna Adelheid: 34/3
  • Dou, landmeter Jan Pietersz: 34/3
  • Drakensteyn: 33/4
  • Drakesteijn, Bosch van: 21/3
  • Drakestein, Bosch van: 21/2
  • Drankwet: 15/1
  • Drenthe: 34/3
  • Dreumel, Alphen, Wamel: 34/3
  • Drie Ringen, De: 22/1
  • Drie Ringen, Herberg De: 11/3, 15/3
  • Drieharingstraat: 34/3
  • Driessen, Anna: 21/2
  • Drinkwaterleiding: 27/2
  • Dudok, architect: 34/4
  • Duinkerken, Gerrie van: 34/3
  • Duinstra, Maria: 21/2
  • Duitsche Orde, Ridderlijke: 34/1
  • Duitse Weermacht: 22/1
  • Duizend jaar geleden: 30/3
  • Dundas, Stormont: 35/1
  • Duverden van Crachtwijk, Van: 34/3
  • Duverden, Margriet Cornelisdr van: 34/3
  • Dyer, Agniese Anthonisdr: 21/4
  • Dörpen (D): 34/3

E

  • Easy Photobase: 20/2
  • Ebbenhorst: 35/1
  • Ebbenhorst, fotograaf: 21/3
  • Ebbenhorst, Jan: 34/4
  • Echten, jonkheer Van Holthe tot: 34/4
  • Ee, J.C. van: 21/2
  • Eekschillers: 3/1
  • Eembrugge: 34/3
  • Eemhuis: 33/4
  • Eemland 1, Het: 21/2
  • Eemland 2, Het: 21/2
  • Eemland, Archief: 34/3
  • Eemland, hotel-café-restaurant: 16/1, 16/3
  • Eemland, IVN: 21/3
  • "Eemland", Natuurwacht Vereeniging: 21/2
  • "Eemland", Notulenboek der Natuurwacht Vereeniging: 21/3, 21/4, 22/1
  • Eemnes, Historische Kring: 34/1
  • Eerdmans, Emmy: 33/4
  • Eerste Cameraer: 34/3
  • Eggenkamp, Jos: 22/1
  • Egghermonde: 21/1
  • Egghermonde van Tetrode: 34/4
  • Eickenhorst: 19/3
  • Eijle, Livia van: 22/1
  • Eikendaal: 19/2
  • Eikenhorst: 34/1
  • Eind, Korte: 1/2, 1/3, 14/4
  • Eind, Lange: 8/3, 8/4, 9/2
  • Ekel, Piet: 33/2
  • Elisabethgesticht (Amsterdam): 21/2
  • Emmakerk: 23/1
  • End, Lang: 34/1
  • Endendijk, dhr.: 21/3
  • Eng: 2/1, 6/1, 6/2, 16/4, 17/3, 19/3
  • Eng, Geschiedenis van de Soester: 35/1
  • Eng, Heezer: 34/3
  • Eng, Stichting Vrienden Soester: 35/1
  • Engendaal, Buitenplaats: 33/4
  • Engendael: 17/2
  • Engh, De Stenen Reus op de Zoester: 35/1
  • Enghenberg: 34/4
  • Enghenbergje: 6/1
  • Engherbergersteeg: 34/1
  • Epidemie, mazelen: 21/3
  • Erf, Het Derde: 22/1
  • Erfgoed Utrecht, Landschap: 34/1
  • Ernst Sillemhoeve: 35/1
  • Erpel, lt. kol. F.W.: 21/4
  • Erwtenplukken: 22/1
  • Es, vishandel Van: 34/4
  • Escher, Maurits: 33/4
  • Essink, deken en pastoor: 21/3
  • Etten, Chris van: 35/1
  • Exegi Monumentum Aere Perennius: 21/2
  • Explosie: 34/1
  • Explosieve Opruimingsdienst Defensie: 33/4
  • Eysink: 32/4

F

  • Fair Hill: 21/2
  • Fallschirm Luftnachrichten Abteilung 6: 35/1
  • Fallschirmjäger Divisie, 6e: 34/3
  • Fallschirmjäger Division, 6e: 35/1
  • Familie Aalten: 34/4
  • Familie Smorenburg: 34/4
  • Familie Steenberghe: 34/4
  • Familie Sukkel: 34/3
  • Familie Van Bergenhenegouwen: 34/4
  • Familie Van den Dijssel: 34/4
  • Familie Van Muilwijck: 21/4
  • Familie Verkerk: 34/3
  • Feesten: 24/3, 24/5, 25/2, 25/3
  • Ferdinand Huycklaan: 21/4, 33/4
  • Festung Holland: 34/3
  • Fietsbrug over de Eem: 34/3
  • Fietsenmaker Janus van de Vlist: 34/4
  • Fietsenmaker Sjors van de Berg: 34/4
  • Fietstocht HVS: 29/2
  • Fisher, corporal Jack: 34/3
  • Flapper, Ch.: 33/4
  • Flehite, Jaarboek 2013: 34/3
  • Flehite, Oudheidkundige Vereniging: 34/3, 34/4
  • Flora: 3/1, 4/1, 4/2
  • Fock, C.A.M.: 21/2
  • Fokker, Bep: 22/1
  • Folly: 34/3
  • Fontijn, Roelof: 34/1
  • Fornhese: 34/4
  • Fornheze: 13/2
  • Fortuin, Johannes: 34/4
  • Fortuyn Harreman, Aardje: 33/4
  • Foto's: 6/4, 11/1, 11/3, 11/4, 14/1, 15/3, 18/4, 19/1, 19/2, 19/3, 20/2
  • Frans Kuijper, nakomelingen: 35/1
  • Franse slag: 27/1
  • Fraternize, Operation: 35/1
  • Frederiksoord, kolonie: 34/3
  • Froonhof, dhr.: 22/1
  • Fulpen, Christina van: 34/3
  • Fulpen, Grietje van: 20/4, 21/1
  • Fulpen, Joop van: 21/4
  • Funken: 20/3
  • Fusiliers, Royal Scots: 34/3
  • Fusiliers, Royal Scottish: 35/1
  • Fysische geografie: 10/4

G

  • Gaasbeeker Schuttersgilde, Groot: 22/1
  • Gabriël (Utrecht), Marie: 21/2
  • Gaesbeek / Gaasbeek: 8/1, 10/4, 21/1
  • Gagelgat, Het: 34/3
  • Gallenkamp Pels, Pieter: 18/4
  • Gallenkamp, Elisabeth: 34/4
  • Garibaldi: 21/4
  • Gasille, dhr.: 21/3
  • Gasleiding: 12/4
  • Gasthuijs Straet: 34/1
  • Gasthuis (Amsterdam), Onze Lieve Vrouwe: 21/2
  • Gasthuis, Bartholomeus: 34/1
  • Gasthuisstraat: 34/1
  • Gebroeders Beijer: 34/4
  • Gebruiken: 3/4, 14/4
  • Gedenkboom: 33/4
  • Geer, De: 21/4
  • Geffen, jhr. F.W.H.P.J.M. van: 21/3
  • Geijtenbeek, Hendrik van: 34/1
  • Gemeentehuis/gemeenteraad: 22/4, 26/4, 27/1, 28/1
  • Gemeentewerken: 33/4
  • Gemene buren tegen stadse heren: 31/4
  • Genealogie: 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 3/1, 3/2, 4/3, 5/1, 5/3, 9/2, 11/1, 11/3, 11/4, 12/4, 13/1, 13/3, 13/4, 15/4, 17/4, 18/2, 18/3, 18/4, 19/4, 20/4, 25/2, 25/3, 27/1, 32/3, 33/2, 34/1
  • Genealogie Michiel Janse Dijkman: 22/1
  • Genealogie Valkenet/Valkonet: 34/4
  • Genealogische Werkgroep "Eemland": 33/4
  • Geneeskundig Staatstoezicht, Verspeijk, Inspecteur van het: 21/3
  • Geneeskundige Dienst, Nationaal Lucht- en Ruimtevaart: 33/4
  • Generaal Winkelmanlaan: 34/4
  • Genootschap (Rotterdam), Bataafs: 35/1
  • Genootschap, Republikeins: 34/4
  • Genootschap, Utrechts Landbouw: 22/1
  • Geografie, fysische: 10/4
  • Geografie, historische: 5/1, 6/4
  • Geraniumschool (Hilversum): 35/1
  • Gerbertsdr, Emmetgen Loych: 34/1
  • Gerbrantsz, Mattheus: 34/1
  • Gerbrantsz, Rutger: 33/4, 34/1
  • Gereformeerden 1786: 9/4, 10/1, 10/2
  • Gerritshoeve: 35/1
  • Gerritsz, Anthonis: 34/1
  • Gertude, Zuster: 22/1
  • Geschiedenis van de Soester Eng: 35/1
  • Geurtje Sukel, Café: 17/1
  • "Gezonde Apotheek": 21/4
  • Gier, dhr. D. de: 33/4
  • Giffen, professor Van: 34/4
  • Gijsbertje Schoonderbeek en Teunis Pieter Kuijer, Akte van scheiding des boedels van: 30/1
  • Gildeboom: 33/4
  • Gilden: 3/1, 8/3, 21/1, 24/5, 30/2, 33/3
  • Glasblazerij: 7/1
  • Glengarry Highlanders: 35/1
  • "Goed Wonen": 34/4
  • Goes tot Dirxland, Louis Dignis van der: 34/4
  • Gogh, Elizabeth van: 34/1
  • Gogh, Hubertina van: 34/1
  • Gogh, Vincent van: 34/1
  • Gogh, Vincent Willem van: 34/1
  • Goltz, de heer: 21/4
  • Goor van Oosterlingh, de: 21/2
  • Goudeau, Johan P.M.: 34/4
  • Gouden Ploeg, De: 22/1
  • Goudt, Jacob Hendriksz: 34/3
  • Goyer, Anthonis de: 34/3
  • Grachtje, Oude: 5/4, 10/2, 21/4
  • Grafheuvels: 1/4, 6/1, 6/3, 14/1
  • Grasoogst: 31/2
  • Graven in de Oude Kerk: 27/2, 27/3, 28/3
  • Grebbelinie: 34/3, 34/4
  • Gregorius, Ridder in de Orde van de Heilige: 21/2
  • Grenscorrectie: 19/2
  • Grift, G.W. (Gerard) van der: 33/4
  • Grift, Hendrik van de: 33/4
  • Grift, Jan: 33/4
  • Grift, Van de: 21/4
  • Grift, Willem van de: 33/4
  • Groen van Waarder, het bos: 34/4
  • Groeneveld: 3/3
  • Groeneveld, Jaap: 34/1
  • Groenlo: 35/1
  • Groot Gaasbeeker Schuttersgilde: 22/1
  • Groot Gaesbeker Gilde: 33/4
  • Groot Geasbeeker Gilde: 31/2
  • Groot, Hugo de: 34/4
  • Groot, Jannetje de: 34/4
  • Groot, Lies van der: 33/4
  • Groot, Teunis de: 34/3
  • Groot, Willemina (Wijmpje) de: 34/3
  • Groote Spijker, De: 22/1
  • Grooteloo aan het Kort End, Het erf: 21/4, 22/1
  • Grooteloo, Elis Jan Elisz op: 21/4
  • Grooteloo, Simonida van: 21/4
  • Grooteloo, Willemina van: 21/4
  • Grote Kerk Naarden: 33/4
  • Grote Melm: 34/1, 34/3, 35/1
  • Grote Noord (Hoorn): 21/2
  • Grote (Oude) Melm: 16/3
  • Groteloth, Van: 21/4
  • Grothe, C.J.W. Loten van Doelen: 21/3, 34/4
  • Grothe, Constant Jacob: 34/4
  • Grothe, Loten van Doelen: 21/4
  • Grothe, mr. C.J.W. Loten van Grothe: 21/2
  • Grove, Hill: 35/1
  • Guulker, Gerrit van of de: 34/1
  • Guulker, Maria van of de: 34/1

H

  • H. Hart ULO school: 35/1
  • H. Michaëlschool: 21/3
  • Haage, Elisabeth Hendrica (Bep): 34/3
  • Haage, Gijsbertus: 34/1
  • Haage, Peter Gijsbertse: 34/1
  • Haage, Willem: 34/1
  • Haagen, Gijsbert Rijksen: 34/1
  • Haagen, Peter Gijsbertse: 34/1
  • Ha(a)gen, Rijk Gijsbertsz: 34/1
  • Haagen, Steven van der: 34/3
  • Haan Hugenholtz, dhr. De: 34/1
  • Haan, Bartje de: 22/1
  • Haan, Bartje Janse: 22/1
  • Haan, De Roode: 12/3
  • Haan, Jan Hendrikse: 22/1
  • Haan, wethouder De: 34/4
  • Haar, W. ter: 21/3
  • Hage, Maria: 21/2
  • Hagen, Gijsbert Rijksen: 34/1
  • Hagen, Henk: 33/4, 34/1
  • Hagen, Peter Gijsbertse: 34/1
  • Hagen, Willem: 34/1
  • Haig Atkin, private Thomas Vincent: 34/3
  • Hal, René van: 35/1
  • Hall, private Henry: 34/3
  • Halve Hoeve, De: 34/3
  • Halve, Huis ten: 34/4
  • Hamelenberg: 7/3
  • Hamelenburg: 7/3
  • Hamersveld, Willem van: 22/1
  • Hamstra, Cornelia: 34/1
  • Hamstra, Jacobus Willem: 34/1
  • Hanau, Jan: 35/1
  • Hanenburgh, G. v.: 22/1
  • Harreman, Aardje Fortuyn: 33/4
  • Hartman, Jeanette: 33/4
  • Hartman, Wim: 35/1
  • Hartogh Heys, Louis. H.M.: 34/1
  • Hartshorn, lance sergeant Owen William: 34/3
  • Heer, Leonard de: 34/1
  • Hees: 5/3, 12/1, 12/2, 29/3
  • Hees, Jacob van: 21/4
  • Hees, Jan van: 33/4
  • Hees, Laag: 35/1
  • Heezer Eng: 34/3
  • Heezerspoor Oostzijde: 34/4
  • Heideweg: 33/4
  • Heilige Geest van de Altijddurende Bijstand, Congregatie van de Dienaressen van de: 34/1
  • Heilige Gregorius, Ridder in de Orde van de: 21/2
  • Heimans, zr.: 33/4
  • Helmont, Jenneke Joost van: 22/1
  • Helsdingen, George van: 34/4
  • Hendriks, Gijsbertje: 35/1
  • Hendriks, Susanna (Sannetje): 35/1
  • Hengelaar, Abraham Samuel van: 35/1
  • Hengelaar, Anna Elsina Cornelia van: 35/1
  • Hengelaar, Mattheus Jacobus van: 35/1
  • Hengestschote: 13/2
  • Hengstum, P.A. van: 21/2
  • Henricksz, Goert: 21/4
  • Hensbroek, G. Steijn van: 21/4
  • Hensbroek, G. van Steijn van: 34/4
  • Heraldiek: 1/4, 2/2
  • Herberg / café: 11/3, 12/3, 15/3, 16/1, 16/3, 16/4, 17/1
  • Herberg De Drie Ringen: 11/3, 15/3, 27/2
  • Herdenken: 32/4
  • Herfst, Harrie: 34/1
  • Hermitage: 34/3
  • Hert, Het Vliegend: 34/1
  • Hessen Kassel, Maria Louise van: 33/4
  • Hessen-Darmstadt, regiment: 21/4
  • Hessum, G.J. van: 33/4
  • Het Achterbosch: 22/1
  • Het Derde Erf: 22/1
  • Het erf Grooteloo aan het Kort End: 21/4, 22/1
  • Het huis aan de "Kleine Melm": 22/1
  • "Het Kampje": 21/4
  • Het Pluismeer: 22/1
  • Het Spiehuis: 21/4
  • Heupers: 1/2
  • Heuvel en Daal: 7/3, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2
  • Heuvel, de laatste turfsteker van Soest, Dirk van den: 21/4
  • Heuvel, Rijk van den: 21/4
  • Heuvel, Ton van den: 21/4
  • Heuvel, W. van den: 22/1
  • Heuvelrug, Utrechtse: 10/4
  • Heybergen, landgoed: 34/4
  • Heys, Louis. H.M. Hartogh: 34/1
  • Hiemstra: 21/4
  • Hiemstra, dhr.: 22/1
  • Highlanders of Canada, 48th: 35/1
  • Highlanders, Glengarry: 35/1
  • Highlanders, North Nova Scotia: 35/1
  • Hilaria (Alkmaar), Marie: 21/2
  • Hilhorst: 31/3, 31/4, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4
  • Hilhorst, Aart: 34/3, 34/4
  • Hilhorst, Anthonie: 34/4
  • Hilhorst, Antoon: 22/1
  • Hilhorst, Bart: 21/4
  • Hilhorst, Beppie: 33/4
  • Hilhorst, Geurt Evertsz: 21/4
  • Hilhorst, Hendrika: 34/4
  • Hilhorst, Hendrika (Engelien): 34/3
  • Hilhorst, Jan: 35/1
  • Hilhorst, Nicolaas: 21/2
  • Hilhorst, R.: 21/2
  • Hilhorst, Reinier: 33/4
  • Hilhorst, Wim: 34/4
  • Hill Grove: 35/1
  • Hill, Fair: 21/2
  • Hilversum, Noorder Begraafplaats: 34/3
  • Hinderkis (Hendriks), Anna Thekla (Tecla): 34/3
  • Historie, Soester Politie: 21/3
  • Historische geografie: 5/1, 6/4
  • Historische Kring Eemnes: 34/1, 35/1
  • Historische Kring Hoogland: 34/3
  • Hitlerjugend: 34/3
  • Hoed, Barbara (Bartje) van den: 35/1
  • Hoed, Barbara van den: 34/4
  • Hoef, Claes Hendricksz van der: 34/1
  • Hoef, Claes Hendriksz van der: 34/3
  • Hoef, Gerrit Henricxsz van der: 34/1
  • Hoek, Theeschenkerij De: 34/4
  • Hoelstege: 21/4
  • Hoeve, De Halve: 34/3
  • Hoeve, Woeste: 35/1
  • Hofslot: 11/4, 23/3, 35/1
  • Hofslot, Aart van: 22/1
  • Hofslot, Maria van: 22/1
  • Hofslot, Mie van: 22/1
  • Hofstede, Klein Jonkers: 22/1
  • Hoge Huis, het: 33/4
  • Hohenstein (Dresden): 22/1
  • Hohorst: 1/1, 1/3
  • HOKAM: 5/1
  • Holesteeg: 21/4
  • Hollaardt, Frans: 35/1
  • Holland, Festung: 34/3
  • Holten, Piet van: 33/4
  • Holthe tot Echten, jonkheer Van: 34/4
  • Holwerda, professor: 34/4
  • Honderd jaar geleden: 31/2
  • Hondong Jan: 31/3
  • Hooff, Anton J.L. van: 34/4
  • Hooft, Kees: 33/4
  • Hoog en Wel: 34/1
  • Hoogbouw: 19/2
  • Hooge Huijs, Het: 20/2, 21/3, 24/2
  • Hoogendijk, Steven: 35/1
  • Hoogheemraad: 34/3
  • Hoogje, 't: 22/1
  • Hoogland, Historische Kring: 34/3
  • Hooijman, moeder overste Firmina: 22/1
  • Hornsveld, Dirk: 25/4
  • Hortensius, Lambertus: 34/1
  • Horvers: 21/2
  • Horvers, H.Th.: 21/4
  • Horvers, Henri: 21/4
  • Horvers, Henricus Theodorus: 21/4
  • Horvers, Theodorus: 21/4
  • Hotel Trier: 21/2, 21/3, 21/4, 22/1, 34/3
  • Houff, Claes Henricxsz vander: 34/3
  • Houtdieverij: 26/4
  • Houtman, C.: 21/4
  • Huchtschool, van der: 18/2
  • Hugenholtz, dhr. De Haan: 34/1
  • Huijs, Het Hooge: 21/3
  • Huis ten Halve: 34/4
  • Huis, Het Spaansche: 34/1
  • Huize Beversstein: 22/1
  • Huize De Batenburg: 34/3
  • Huize Sint Anfridus (Hamersveld): 34/4
  • Huizen in het buitengebied "Laag Hees": 21/3
  • Huurdeman, José: 34/4
  • Huurdeman, Mgr.: 22/1
  • Huurdeman, Vicaris: 22/1
  • Huyck, Ferdinand: 27/2
  • Huycklaan, Ferdinand: 21/4, 33/4
  • Huzaren van Salm-Kirburg: 34/3
  • Hyde, private Robert Henry Clement: 34/3

I

  • Ibo, Wim: 21/1
  • Idea: 33/4
  • IJmuiden: 34/3, 35/1
  • Imeldo, Zuster: 22/1
  • Infanterie Divisie (Polar Bears), 49e: 34/3
  • Infantry Division, 3rd Canadian: 35/1
  • Ingenhof, De: 21/3
  • Insinger: 21/2, 21/3
  • Inspecteur van het Geneeskundig Staatstoezicht, Verspeijk: 21/3
  • Instituut, Aeromedisch: 33/4
  • Inventarisatie Project, Monumenten: 21/4
  • Inwoners 1786: 9/3, 9/4, 10/1, 10/2
  • Inwoners 1813: 17/2, 17/3, 17/4
  • Isings: 5/2
  • Isselt: 7/1, 16/2
  • Ittersum, baron Van: 21/3
  • IVN Eemland: 21/3

J

  • Jaarboek Flehite 2013: 34/3
  • Jaarvergadering en lezing Stay Behind: 35/1
  • Jachtgroep 2e Luchtvaart Regiment (1-2 LV. R.), 1e: 34/4
  • Jachthuislaan: 21/2, 34/1
  • Jacobs, Maria: 34/1
  • Jager, De: 34/1
  • Jagers van York: 34/3
  • Jans, Willemtje: 34/1
  • Jans, Wulphgen: 34/1
  • Jasper, Café: 34/1
  • Jodoca (Vlaardingen), Marie: 21/2
  • Johannette, Zuster: 22/1
  • Jongens waren we: 31/1
  • Jongensschool St. Bonifacius: 21/3, 21/4
  • Jonkers Hofstede, Klein: 22/1
  • Jonkheer Van Holthe tot Echten: 34/4
  • Joosten, Ben: 33/4
  • Jozefgebouw, Sint: 33/4
  • Jozefgesticht, De Annalen van het St.: 21/2, 21/4, 22/1
  • Juliana-Bernhardlinde: 33/4

K

  • Kabouterkring, Soestdijker: 33/4
  • Kagenaar, Co: 35/1
  • Kagenaar, Wilhelmus (Willem): 35/1
  • Kalkbranderij: 7/2
  • Kam, Wim de: 34/4, 35/1
  • Kamp Zeist: 17/1, 23/1
  • Kamp, H. v.d.: 34/4
  • Kampbaas van 't Pluismeer: 21/3
  • Kamperduin, Zeeslag bij: 35/1
  • Kampje, Het: 21/4
  • Kampweg: 33/4
  • Kant, Van de, Klompenmaker: 33/4
  • Kapelaan Bos: 22/1
  • Kapelaan Tempel: 22/1
  • Kapelaan W.F.N. van Rootselaar: 34/4
  • Kapelaan Wilmink: 22/1
  • Karel 1: 34/1
  • Kasboek van Grootmoeder: 30/4
  • Kastanjelaan: 33/4
  • Kasteel Vredenburch: 34/3
  • Kasteleijn, kruidenier: 34/4
  • Kastelen: 3/3, 4/2, 4/3, 7/3, 15/3
  • Kathmann, Commandant Kolonel Marco: 33/4
  • Kemper, Maria: 21/2
  • Kempis, Thomas á: 34/3
  • Kerk, N.H.: 1/2, 2/3, 2/4, 3/2, 3/3, 5/1, 7/4, 10/3, 12/1, 13/3, 28/2
  • Kerk, R.K.: 9/3, 13/2, 13/3, 16/4, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1
  • Kerkebuurt: 1/2, 7/4, 10/3, 11/2, 19/2, 21/4, 33/4
  • Kerkebuurt- tot Desmund Tutu-school, Van: 21/3
  • Kerkhof Dalweg, R.K.: 13/4
  • Kerkkoor St. Cecilia: 21/4
  • Kerkpad ZZ 5: 34/3
  • Kerkstraat: 21/4
  • Kist: 21/4
  • Klaarwater, Hendrik Jansz van: 22/1
  • Klaarwaterweg: 33/3, 34/1
  • Klabbers: 34/4
  • Klap, Alie: 22/1
  • Klassenfoto's: 31/2
  • Klederdracht: 9/4, 10/2
  • Klederdrachten, Regionale Werkgroep: 22/1
  • Klein Jonkers Hofstede: 22/1
  • Klein Moerbessenberg: 34/4
  • Kleine Melm: 7/1, 8/4, 9/1, 16/3, 34/3
  • "Kleine Melm", Het huis aan de: 22/1
  • Kleine Willemshoeve: 21/2
  • Kleuterhuis Mariastraat: 22/1
  • Klewang: 21/3
  • Klompenmaker Van de Kant: 33/4
  • Klooster Mariënburg: 21/4
  • Klooster Oud-Naarden: 34/3
  • Klooster, Anthonie (Teunis) van ('t): 34/3
  • Klooster, Antje Gerritse van 't: 34/1
  • Klooster, H. van 't: 21/4
  • Klooster, Hendrika van ('t): 34/3
  • Klooster, Theus van 't: 33/4
  • Klooster, Toon van 't: 22/1
  • Klooster, van 't: 1/1, 1/2, 2/1, 25/3, 26/3, 27/2
  • Klooster-Stalenhoef, Mietje van: 34/4
  • Kloosters: 1/1, 2/4, 6/3, 14/2, 14/4, 15/1, 15/2
  • Klooters, G.C.: 21/3
  • Kluizenaarsgrot: 34/3
  • Knaapen, F.S.I.: 21/4, 34/3
  • Knollen (soester): 28/3
  • Koehaarspinnerij: 8/2
  • Koekkoek, B.C.: 35/1
  • Koelen, Neeltje Gijsbertse: 34/1
  • Koepokinenting: 35/1
  • Kok, Bart: 22/1
  • Kok, Cornelia Thoone: 34/1
  • Kok, Cornelis: 34/1
  • Kok, Gijsberta: 34/1
  • Kok, Hendrik: 33/4
  • Kok, Jan: 21/2
  • Kok, Jan Jansz: 34/1
  • Kok, Metje Janse: 34/1
  • Kok, Mie: 22/1
  • Kok, Nel: 33/4
  • Kok, pastoor Gerardus: 34/4
  • Kolfschoten, Anna Maria: 21/2
  • Kolonieweg: 20/4, 33/4
  • Kolonist: 34/3
  • Koning, David: 34/4
  • Koninginnelaan: 34/1, 34/3
  • Konings, monseigneur: 21/4
  • Koningsweg: 33/4
  • Koninklijk Huis: 1/2, 2/2, 2/3, 5/3, 6/1, 8/1, 8/2, 8/3
  • Koninklijke Akademie voor Schone Kunsten: 21/2
  • Kontakt der Kontinenten: 34/1
  • Kontinenten, Kontakt der: 34/1
  • Kooij (hoeve), De: 21/3
  • Kooij, H. van: 34/1
  • Kool, Huijbert Ebbertsz: 21/4
  • Koopman, De Reizende: 34/4
  • Kooy, G.: 33/4
  • Kooy, Marwijck: 34/4
  • Koptienden: 34/1
  • Kort End, Het erf Grooteloo aan het: 21/4, 22/1
  • Korte Bergstraat: 35/1
  • Korte Eind: 1/2, 1/3, 14/4, 21/4
  • Korte Melmweg: 34/1
  • Koudhoorn: 34/4
  • KPS voetbalveld: 34/3
  • Kraal (Hans): 24/4
  • Kraamvrouwenkoorts: 34/4
  • Kraats, v.d.: 33/4
  • Kraayenhage: 21/4
  • Kramm, Christiaan: 34/4
  • Krantenberichten: 32/1, 32/2
  • Krijgsman, Johanna: 21/2
  • Kroes, H.: 34/4
  • Krommert, De: 22/1
  • Krommestraat: 34/1
  • Kruiden: 4/1, 4/2
  • Kruidenier Has Mensink: 34/4
  • Kruidenier Kasteleijn: 34/4
  • Kruif, pater Cornelis de: 34/4
  • Kruiff, Teunis de: 34/4
  • Kruijf de / Kruijff de: 5/3
  • Kruijf, Clara: 35/1
  • Kruijf, Jakob: 35/1
  • Kruijf, Theunis de: 35/1
  • Kruijff Celosse: 21/2
  • Kruijff, Anthonius de: 35/1
  • Kruis, Bronzen: 34/4
  • Kruiswijk, Hans: 33/4, 34/3
  • Kuijer, Aalbert: 22/1
  • Kuijer, Akte van scheiding des boedels van Gijsbertje Schoonderbeek en Teunis Pieter: 30/1
  • Kuijer, Antje: 34/4
  • Kuijer, Barbara: 22/1
  • Kuijer, Mietje: 22/1
  • Kuijer, Piet: 22/1
  • Kuijer, Tine: 22/1
  • Kuijper, Arie: 22/1
  • Kuijper, Bernardus Harmensz: 35/1
  • Kuijper, Frans: 35/1
  • Kuijper, nakomelingen Frans: 35/1
  • Kuipers, André: 33/4
  • Kuipers, dr. J.: 33/4, 35/1
  • Kuper, Gertrudis: 34/3
  • Kuppens, Hannie: 22/1
  • Kuyer, Piet: 34/4
  • Kwikstaart: 8/4

L

  • Laag Hees: 20/2, 25/3, 33/4, 35/1
  • "Laag Hees", Huizen in het buitengebied: 21/3
  • Laarman (Amsterdam), mej. H.: 21/2
  • Laatste drop is de boterknop: 30/2
  • Lage Mierde: 22/1
  • Lage Vuursche: 34/3, 35/1
  • Landbouw: 1/3
  • Landbouw Genootschap, Utrechts: 22/1
  • Landbouw, Sociëteit de: 34/3
  • Landbouwkolonie: 34/3
  • Landbouwvereeniging, Soester: 21/2
  • Landbouwvereniging Soest, Coöperatieve: 34/4
  • Landbouwvereniging, Soester Cooperatieve: 22/1
  • Landgoed De Paltz: 34/3
  • Landgoed Heybergen: 34/4
  • Landhuizen: 1/4, 2/3, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2, 16/1, 17/2, 17/3
  • Landjuweel: 8/2, 24/4
  • Landlust: 35/1
  • Landschap Erfgoed Utrecht: 34/1
  • Lang End: 34/1
  • Lange Brinkweg: 33/4
  • Lange Eind: 8/3, 8/4, 9/2
  • Lange Eindsche Maten, Waterschap: 21/2
  • Lange End: 22/1
  • Lange, de: 21/4
  • Lange, dhr. De: 22/1
  • Langeraar, Jan Jurien van: 34/3
  • Langhuisboerderij: 21/2
  • Langley, private Vernon George: 34/3
  • Laren (NH): 35/1
  • Lasenbergschool: 8/4
  • Lathen (D): 34/3
  • Laurensz, Mr. Maerten: 34/3
  • Lazarusberg: 8/4, 16/4, 17/3, 35/1
  • Leeghwater, Jan Adriaensz: 34/3
  • Leemans, Wilhelmina: 21/4
  • Leemkolk-Wantenaar, J.W. van de: 22/1
  • Leerschool: 21/3
  • Leeuwencamp: 13/2
  • "Leeuwenkamp": 21/4
  • Leeuwenkamp, De: 22/1
  • Legerplaats Soesterberg 1939-1945, Stichting: 35/1
  • Legerplaats Soesterberg, Stichting: 34/3
  • Leicestershire Regiment: 34/3, 35/1
  • Lennep, Jacob van: 34/4
  • Lensink, Wil Polman-: 33/4
  • Lepeltak: 31/4
  • Lesoen, Hendrik: 35/1
  • Leusden: 33/4
  • Leusderweg, Oude: 34/4
  • Lezing Stay Behind, Jaarvergadering en: 35/1
  • Lichtenvoorde: 35/1
  • Liefdadigheid: 5/1
  • Lielaar, Alijda van: 21/4, 22/1
  • Lielaar, Gijsbertus van: 21/4
  • Lielaer, Rudolpha van: 21/4
  • Lieve Vrouw, Zusters van Onze: 21/2
  • Lieve Vrouwe Gasthuis (Amsterdam), Onze: 21/2
  • Limburg Brouwer, G.Th. van: 21/2
  • Lint, Johannes van: 34/4
  • Lodder, Jan: 34/4
  • Lodeesen, Karel: 4/3, 15/1
  • Lodewijkshoeve: 35/1
  • Loenen (Gelderland): 34/3
  • Loenense- en Silvense Mark: 34/3
  • Logen, Peter Tonis: 34/1
  • Logtensteijn: 6/4, 7/1, 7/2, 13/3, 13/4
  • Lokaalspoorweg Baarn-Utrecht: 34/1
  • Lommerse, Pastoor: 22/1
  • Loo, Paleis het: 33/4
  • Looy, Jac. van: 3/4, 4/1, 26/3
  • Lorne Scots: 35/1
  • Loten van Doelen Grothe: 21/4
  • Loten van Doelen Grothe, C.J.W.: 19/2, 19/3, 21/3, 26/4, 34/4
  • Loten van Doelen Grothe, mr. C.J.W.: 21/2
  • Louis Rutgers van Rozenburg, jhr.: 34/3
  • Lourdes: 34/1
  • Lourdesgrot: 34/1
  • Louter, notaris J. de: 22/1
  • Lucht- en Ruimtevaart Geneeskundige Dienst, Nationaal: 33/4
  • Luchtensteijn: 6/4, 7/1, 7/2, 13/3, 13/4
  • Luchtvaart Museum, Militair: 33/4
  • Luchtvaart Regiment (1-2 LV. R.), 1e Jachtgroep 2e: 34/4
  • Luftnachrichten Abteilung 6, Fallschirm: 35/1
  • Lugt, Berdina Wilhelmina Maria van der: 34/3
  • Lugt, Dien van der: 34/4
  • Lugt, Johannes Hendrikus van der: 34/3
  • Luiks, R.: 34/1
  • Luitwieler, C.A.: 34/4
  • Lumansz, Willem: 21/4

M

  • Maalderij: 34/1
  • Maaren, Piet van: 34/4
  • Maarssen: 35/1
  • Maatschappij van Weldadigheid: 34/3
  • Majoor, Geertje: 22/1
  • Majoor, Michel: 34/4
  • Majoor, Piet: 22/1
  • Makkes, Bonna: 34/1
  • Makkes, Makke: 34/1
  • Malebrug: 29/1, 34/3
  • Mann, Wim: 21/3
  • Manschot, bakker: 34/4
  • Maren Wouterszn., Wilhelmus van: 35/1
  • Maria Onbevlekt Ontvangen, R.K. parochie: 21/2
  • Mariagrot: 34/1
  • Mariastraat, Kleuterhuis: 22/1
  • Marie, Villa Anna: 34/1
  • Marijke Meu: 33/4
  • Mariënburg: 1/1, 2/4, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 22/1
  • Mariënburg, klooster: 21/4
  • Mariënburg, Nieuw: 14/3, 15/4
  • Mariënhof: 14/3, 14/4, 15/1, 15/2
  • Mark, Loenense- en Silvense: 34/3
  • Markies van Veere en Vlissingen: 33/4
  • Marktstraat: 34/1
  • Markus, Ans: 33/4, 35/1
  • Marrewijk, Magdalena Adriana van: 34/4
  • Martijn, Louise: 21/2
  • Martin, H.: 34/4
  • Martini van Geffen, F.W.H.P.J.: 19/1
  • Masereeuw, Brechje: 34/1
  • Matheusdr, Peetertgen: 34/1
  • Mazelen epidemie: 21/3
  • Meerts, Jean: 33/4, 34/1
  • Meester Woudenberg: 34/4
  • Meeteren, Westrouen van: 21/3
  • Meeteren, Westroüen van: 21/2, 21/3
  • Melkinrichting, Soester Zuivelfabriek: 33/4
  • Melm, de: 20/2
  • Melm, Grote: 34/1, 34/3, 35/1
  • Melm, Grote (Oude): 16/3
  • Melm, Kleine: 7/1, 8/4, 9/1, 16/3, 34/3
  • Melman, Johanna Maria: 34/1
  • Melmweg: 34/3
  • Melmweg, Korte: 34/1
  • Memoriam Gerard Staalenhoef: 30/4
  • Mensert, Willem: 35/1
  • Mensink, kruidenier Has: 34/4
  • Meppen (Baarn), dokter: 35/1
  • Mgr. Huurdeman: 22/1
  • Mgr. Willem Steenhoff: 34/3
  • Michael School, St.: 21/4
  • Michaëlschool, H.: 21/3
  • Middelwijk: 6/3, 16/2, 22/1
  • Middelwijkstraat: 33/4
  • Mierde, Lage: 22/1
  • Mierop, van: 21/2
  • Milieu: 2/3, 3/1, 8/3, 11/1, 12/4
  • Militair Luchtvaart Museum: 33/4
  • Mispeleind: 22/1
  • Mobilisatie: 31/2, 31/3, 31/4
  • Moeder overste Firmina Hooijman: 22/1
  • Moerbessenberg: 34/4
  • Moerbessenberg, Klein: 34/4
  • Mokoroth: 13/2
  • Molenaar, J.J.: 35/1
  • Molendael, Zonnegloren: 34/1
  • Molens: 4/2, 4/3
  • Molkenboer: 22/1
  • Molkenboer, Theo: 17/2
  • Mollenkerkhof: 33/4, 34/1
  • Molshoop, de: 19/3, 19/4, 21/1
  • Monnikenboschweg: 34/4
  • Monnikendam: 34/1
  • Monseigneur Konings: 21/4
  • Monumenten: 5/3, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21/1, 23/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25/4, 31/1
  • Monumenten Inventarisatie Project: 21/4
  • Monumenten, Soester: 21/2
  • Monumentendag 2013, Open: 34/3
  • Monumentenkaart, Archeologische: 34/4
  • Monumentum Aere Perennius, Exegi: 21/2
  • Mos, Jan de: 34/3
  • Mos, Richard de: 34/3, 35/1
  • Muelen, Andries van der: 34/3
  • Muiden: 34/3
  • Muiderberg: 34/3
  • Muijlwijck, van: 13/3, 13/4
  • Muijlwijk, Adam van: 21/4
  • Muijlwijk, Aloysius van: 21/4, 22/1
  • Muijlwijk, Anna Maria van: 21/4
  • Muijlwijk, François van: 21/4
  • Muijlwijk, jhr. mr. Wilhelmus Franciscus (van der Merwede) van: 22/1
  • Muijlwijk, Willem Frans van: 21/4
  • Muilwijck, familie Van: 21/4
  • Muis, Jan: 3/2
  • Mulder, dhr.: 21/3
  • Mulder, G.J.: 35/1
  • Mulders (brieven van): 25/4
  • Mur, Rie: 22/1
  • Museum: 24/2, 25/2
  • Muts, Adr.: 34/1
  • Muts, vierkante: 22/1
  • Muziekvereniging PVO: 25/4

N

  • N.V. Olie- en Benzine Importmaatschappij (OBIM): 33/4
  • N.V. Soester Paardentramweg: 34/1
  • Naald, de: 34/3
  • Naarden, Grote Kerk: 33/4
  • Naarden, Het Bloedbad van: 34/1
  • Naardermeer: 34/1, 34/3
  • Nachtwacht: 16/2
  • Nakomelingen Frans Kuijper: 35/1
  • Napoleon, Lodewijk: 21/4
  • Nathalia, Zuster: 22/1
  • Nationaal Lucht- en Ruimtevaart Geneeskundige Dienst: 33/4
  • Nationale Socialistische Beweging: 21/3
  • Natter(t), Marritje Woutersen: 34/1
  • Nattert, Wouter Aertsz: 34/1
  • Natuur en Stad, Bond tegen Verontreiniginng van: 22/1
  • Natuurbad: 7/1, 16/1, 16/2, 16/3
  • Natuurbad, Soester: 34/4
  • Natuur(behoud): 8/3, 11/1, 12/4, 17/3, 18/2
  • Natuurbeschermingsactiviteiten: 20/3, 20/4, 21/1, 23/1
  • Natuurwacht Vereeniging "Eemland": 21/2
  • Natuurwacht Vereeniging "Eemland", Notulenboek der: 21/3, 21/4, 22/1
  • Neijs, Ad: 34/1
  • Nes Ameland: 34/1
  • Neuhaus, A.M.A.: 21/2
  • Nicolaaskerk (Amsterdam), Sint: 21/2
  • Nies, dhr. Van: 21/3
  • Nieuw Mariënburg: 14/3, 15/4
  • Nieuwe Marckt: 34/1
  • Nieuwer Amstel: 35/1
  • Nieuweweg: 33/4
  • Nijeboer, rijksjachtopziener Jacob: 34/4
  • Nijhof, Jan: 34/1
  • Nijland, district schoolopziener A.J. van: 21/3
  • Nijverheidsonderwijs, Vereniging tot bevordering van het: 21/2
  • Nimwegen, Hendrica van: 34/1
  • Nimwegen, Jacobus van: 34/1
  • Nocker (Den Haag), Adèle de: 21/2
  • Noord (Hoorn), Grote: 21/2
  • Noorder Begraafplaats Hilversum: 34/3
  • Noorderbegraafplaats (Hilversum): 35/1
  • Noordergraaf, A.: 33/4
  • Noorderkwartier: 34/1
  • Norbertine (Lingen), zuster Marie: 21/3
  • Norren, Prof. Dr. D. van: 33/4
  • North Nova Scotia Highlanders: 35/1
  • Notaris Van Schadebroeck: 34/3
  • Notten-Beerhorst N.: 29/4
  • Notulenboek der Natuurwacht Vereeniging "Eemland": 21/3, 21/4, 22/1
  • Nova Scotia Highlanders, North: 35/1
  • Nuijens, Catharina: 21/3
  • Nummerdool, Hendrik Jansz van: 34/4
  • NV Schaerweyder Bosschen: 34/4

O

  • O.D.G., Ons Dam Genoegen: 34/1
  • O.L.V. Onbevlekt Ontvangen (Hilversum): 35/1
  • Obeney, private Edward Charles: 34/3
  • OBIM, N.V. Olie- en Benzine Importmaatschappij: 33/4
  • Oest, Bloemisterij Van: 21/4
  • Oldenbarnevelt, Johan van: 34/1, 34/3
  • Olijkweweg: 21/4
  • Ommeren, Bart van: 34/4
  • Ommerschans: 34/3
  • Onderlinge Soester Veeverzekering: 22/1
  • Onderwijs: 10/1, 10/4, 11/2, 15/3, 15/4, 18/2
  • Onderzoek van de Tumuli op de Leusderberg, Commissie tot Wetenschappelijk: 34/4
  • Onion, private Samuel: 34/3
  • Ons Dam Genoegen (O.D.G.): 34/1
  • Onwijs (Onwezen), Jan: 35/1
  • Onze Lieve Vrouw, Zusters van: 21/2
  • Onze Lieve Vrouwe Gasthuis (Amsterdam): 21/2
  • Oorlogsjournaal: 20/3, 20/4, 24/2
  • Oorlogstragedie: 34/3
  • Oostenbrink, dhr.: 35/1
  • Oosterlingh, de Goor van: 21/2
  • Oostveen: 34/3
  • Opeinde: 35/1
  • Open Monumentendag 2013: 34/3
  • Openbare Bibliotheek: 34/1
  • Openbare orde: 27/2
  • Openbare School: 21/3
  • Openbare ULO school: 34/3
  • Openbare verkoop 1845: 25/4
  • Operation Fraternize: 35/1
  • Opruimingsdienst Defensie, Explosieve: 33/4
  • Orangisten: 21/4
  • Oranje Comité: 34/4
  • Oranjecomité: 33/4
  • Oranjeparkflat: 34/3
  • Orde van de H. Augustinus: 35/1
  • Orde van de Heilige Gregorius, Ridder in de: 21/2
  • Orde, Ridderlijke Duitsche: 34/1
  • Orgel, Seraphine: 21/3
  • Ortt, Felix: 8/1, 8/4
  • Ossendamweg: 33/4
  • Otten, Gerard: 34/3
  • Oud Woudenberg: 35/1
  • Oud-Naarden, Klooster: 34/3
  • Oud-Utrecht: 35/1
  • Oude Ambachtenmarkt: 34/1, 35/1
  • Oude Amersfoortsche Zandweg: 34/4
  • Oude Gracht: 34/3
  • Oude Grachtje: 5/4, 10/2, 21/4
  • Oude (Grote) Melm: 16/3
  • Oude Leusderweg: 34/4
  • Oude Tempel: 16/1
  • Oude Tempel, De: 34/4
  • Oudeheijnen, Rutger Petersz: 34/3
  • Ouders Vrucht: 34/4
  • Oudersvrucht: 4/2
  • Oudeschildgeld: 34/1
  • Oudheden, Leiden, Rijksmuseum van: 34/4
  • Oudheidkundig Bodemonderzoek (ROB), Rijksdienst voor: 34/4
  • Oudheidkundige Vereniging Flehite: 34/3, 34/4
  • Oudmunster: 34/1
  • Oudschildgeld: 21/4
  • Oudste oorkonde: 1/2, 8/3, 14/3
  • Out, Jan: 34/4
  • "Ouwe Willem": 34/4
  • Overduin, Joost: 33/4

P

  • Paardentram: 34/1
  • Paardentramweg, N.V. Soester: 34/1
  • Pacis, Regina: 33/4
  • Padua (Den Dolder): 34/4
  • Paleis Het Loo: 33/4
  • Paleobotanie: 2/4, 3/1, 4/1, 4/2
  • Palmpasen/paasgebruiken: 3/4, 28/4
  • Paltz: 1/3, 15/3
  • Paltz, Landgoed De: 34/3
  • Paltzerweg: 34/4
  • Pant, Dirk Frederik van der: 35/1
  • Pantherstellung: 34/3
  • Parmentier, de heer: 21/4
  • Passenier, W.D.: 34/4
  • Passenier, Willem: 35/1
  • Pastoor A.G.H. Vossenaar: 21/4
  • Pastoor Gerardus Kok: 34/4
  • Pastoor J.P. Reijmer: 21/4
  • Pastoor Lommerse: 22/1
  • Pastoor Smit: 22/1
  • Pastoor Staring: 21/4
  • Pastoor Van Peer: 21/4
  • Pastoor Voss: 21/4, 22/1
  • Pastoors: 5/1, 19/1, 26/4, 27/1, 27/3, 28/1, 28/3, 29/1
  • Pastorie: 13/3, 16/2, 28/2, 28/3
  • Pater A. Benschop: 22/1
  • Pater A. v.d. Deijssel: 22/1
  • Pater Cornelis de Kruif: 34/4
  • Pater Weijers: 34/4
  • Patriotten: 3/2, 7/1, 21/4, 29/2
  • Paul (Amsterdam), zuster Marie: 21/3
  • Paul, zuster Marie: 21/4
  • Paulusabdij: 6/3
  • Pauperparadijs: 34/3
  • Pauselijke Zouaven, Vader der: 35/1
  • Peelen, Dirk: 22/1
  • Peelen, pastoor: 21/3
  • Peer, pastoor Henricus van: 21/3
  • Peer, pastoor van: 21/4
  • Peet, Jan: 35/1
  • Peet, Theo M.: 35/1
  • Pels, Piet: 34/4
  • Pelt, Alida Willemse: 34/1
  • Pelt, Willem Gerritsz: 34/1
  • Peperstraat: 34/1
  • Perennius, Exegi Monumentum Aere: 21/2
  • Peter, Hannes van: 33/4
  • Petersz, Gerbert Aert: 34/1
  • Philips Telecommunicatie Industrie: 34/3
  • Philomenastichting, St.: 22/1
  • Philoméne (Amersfoort), Marie: 21/2
  • Phoca, Zuster: 22/1
  • Piekema, Joop: 34/3
  • Pierson, dhr.: 21/3
  • Pijnenburg: 6/4, 21/3, 21/4, 35/1
  • Pijnenburgergrift: 9/4
  • Plaggenhut: 3/2
  • Plasweg: 33/4
  • Plattelandsgenotsknotsen, de: 33/4
  • Plechelma (Enteren), Marie: 21/2
  • Pleyte, W.: 34/4
  • Ploeg, De Gouden: 22/1
  • Pluismeer, Het: 22/1
  • Pluismeer, Kampbaas van 't: 21/3
  • Poelmanweg, Van Weerden: 34/4
  • Poepert, Theus de: 33/4
  • Poeyt, Yda: 21/4
  • Pol, Ben van de: 34/3
  • Pol, Toon: 22/1
  • Polar Bear, 49e West Riding Division: 35/1
  • Polar Bears, 49e Infanterie Divisie: 34/3
  • Politie Historie, Soester: 21/3
  • Politiebureau: 34/3
  • Polizei Waffen Schule III, 2e Bataljon: 35/1
  • Poll, Juul van den: 34/1
  • Polman-Lensink, Wil: 33/4
  • Pont: 29/1
  • Pontje van Zwarte Willem, Het: 34/3
  • Postweg: 34/3, 34/4
  • Pot, Armen van: 21/4
  • Praamgracht: 9/4, 21/4, 34/3, 35/1
  • Predikantswoning: 7/4, 28/2
  • Preusser: 21/2
  • Priem, Willem Cornelis: 34/1
  • Princenhage (Breda): 34/3
  • Prins Bernhardlaan: 34/3
  • Prins, Cornelia Johanna: 34/1
  • Prinses Beatrix, Vrouwe van Soest: 33/4
  • Proefkolonie: 34/3
  • Professor Holwerda: 34/4
  • Professor Van Giffen: 34/4
  • Project, Monumenten Inventarisatie: 21/4
  • Pronksparrenlaan: 34/4
  • Protestantenbond: 21/3
  • Pruisische troepen: 10/3, 10/4
  • Publica, Res: 34/4
  • Puddingzusters: 34/1
  • Pullman, Christoffel: 3/2
  • Pullmann, Christoffel: 21/4

Q

  • Quesne van Bruchem en Cillaarshoek, mr. Du: 34/1

R

  • R.K. parochie Maria Onbevlekt Ontvangen: 21/2
  • Rademaker: 21/2, 22/4, 23/2, 23/3, 24/3, 24/4, 24/5, 25/2, 25/3, 26/1, 26/4, 27/1, 27/3, 28/1, 28/3, 29/1
  • Rademaker, B.: 22/1
  • Rademaker, Ludovicus: 33/4, 34/4
  • Rademaker, pastoor: 35/1
  • Radstok, Elisabeth: 34/1
  • Rauecker, Obergefreiter Franz: 35/1
  • Recreatie: 2/4, 3/2, 4/1, 16/1, 16/2, 18/2
  • Reede, jhr. Godard van: 34/3
  • Regenbocchstraat: 34/1
  • Regiment (1-2 LV. R.), 1e Jachtgroep 2e Luchtvaart: 34/4
  • Regiment Hessen-Darmstadt: 21/4
  • Regiment, Leicestershire: 34/3, 35/1
  • Regiment, Royal Canadian: 35/1
  • Regina Pacis: 33/4
  • Regionale Werkgroep Klederdrachten: 22/1
  • Regulierenkerk: 34/3
  • Regulierenklooster: 34/1
  • Reijmer, pastoor J.P.: 21/4
  • Rein Leven Beweging: 8/1, 8/4
  • Reizen: 3/2
  • Reizende Koopman, De: 34/4
  • "Religie en Kunst" (Rembrandtlaan): 21/3
  • Ren en toervereniging Tempo: 28/1
  • Republiek Bataafse: 33/4
  • Republikeins Genootschap: 34/4
  • Res Publica: 34/4
  • Reus op de Zoester Engh, De Stenen: 35/1
  • Richelleweg: 34/1
  • Ridder in de Orde van de Heilige Gregorius: 21/2
  • Ridderlijke Duitsche Orde: 34/1
  • Riding Division 'Polar Bear', 49e West: 35/1
  • Riele, G. te: 35/1
  • Riele, Wolter te: 35/1
  • Rietdekker: 34/3
  • Rijckse (Amersfoort), dokter: 35/1
  • Rijksdienst voor Oudheidkundig Bodemonderzoek (ROB): 34/4
  • Rijksjachtopziener Jacob Nijeboer: 34/4
  • Rijksmuseum van Oudheden, Leiden: 34/4
  • Rijkspolitieman Smit: 34/4
  • Rijnders, Adriana: 35/1
  • Rijsenburg, seminarie: 21/4
  • Rijswijk, Neeltje Cornelis van: 21/4
  • Ringen, De Drie: 22/1
  • Ringen, Herberg De Drie: 11/3, 15/3
  • Rioolwaterzuiveringsinstallatie in Soesterberg: 30/3
  • ROB - Rijksdienst voor Oudheidkundig Bodemonderzoek: 34/4
  • Roell, jhr.: 21/2
  • Roest, Antoon: 34/1, 34/3
  • Rondleiding Beukbergen: 35/1
  • Roode Haan, De: 12/3
  • Roomen: 18/3, 18/4
  • Rooms Katholijk Arm-bestuur van Soest: 19/2
  • Rootselaar, kapelaan W.F.N.: 34/4
  • Rotmeester: 16/3
  • Routers, Wim: 35/1
  • Rowe: 21/4
  • Rowe, dhr.: 21/2, 21/3, 22/1
  • Royal Canadian Regiment: 35/1
  • Royal Scots Fusiliers: 34/3
  • Royal Scottish Fusiliers: 35/1
  • Roze Zusters: 34/1
  • Rudolph (Leiden), G.A.: 35/1
  • Rufina (Utrecht), Marie: 21/2
  • Ruig, Peter de: 21/2
  • Ruimtevaart Geneeskundige Dienst, Nationaal Lucht- en: 33/4
  • Runderpest: 15/4
  • Rupert, Frank: 35/1
  • Rusthuis Buitenzorg: 33/4
  • Rustoord: 6/2, 8/3, 8/4, 9/2
  • Rutgers van Rozenburg, jhr. Louis: 34/3

S

  • Salm-Kirburg, Huzaren van: 34/3
  • Schaaf, P.L.: 15/1
  • Schaafsma, Maarten: 28/1
  • Schadebroeck, notaris Van: 34/3
  • Schaepman, Mgr. A.I.: 21/2
  • Schaepman, mgr. Andreas Ignatius: 21/3
  • Schaerweyder Bosschen, NV: 34/4
  • Schaftenaar, Henk: 33/4, 34/3
  • Schaick, van: 21/4
  • Schaij, Catharina Jan Roetertsdr: 34/3
  • Schattenberg, Helena Adelheid Frederica Jozefina: 21/4
  • Scheffer, chef bij Peek en Kloppenburg, mijnheer: 34/4
  • Scheickkazerne, Sergeant-majoor: 33/4
  • Schenk, Gerardus Cornelis: 34/4
  • Schenk, Wim: 34/4, 35/1
  • Schimmel: 15/4
  • Schimmel, ouderman Wim: 33/4
  • Schoemaker, Herman: 34/3, 35/1
  • Schoenmaker Smienk: 34/4
  • Scholen: 8/4, 10/1, 11/2, 18/2
  • Scholma, Beukers: 34/4
  • Scholten, Paul: 33/4
  • Schone Kunsten, Koninklijke Akademie voor: 21/2
  • School, St. Michael: 21/4
  • Schooldwarsweg: 34/4
  • Schoolweg: 34/4
  • Schoonderbeek en Teunis Pieter Kuijer, Akte van scheiding des boedels van Gijsbertje: 30/1
  • Schoonderbeek, Huberdine: 21/2
  • Schoonderbeek, Maria: 34/3
  • Schoonhorst, Willem van: 34/1
  • Schoonhoven van Beurden, Van: 34/1
  • Schoonoord: 7/1
  • Schoppenhauer, Maria Cornelia: 21/4
  • Schothorst, Theus: 22/1
  • Schouten, Gijsbert Gerritse: 22/1
  • Schouw, De: 16/4
  • Schuermans, Lijsbeth Joest: 22/1
  • Schule III, 2e Bataljon Polizei Waffen: 35/1
  • Schuttersdag: 8/3
  • Schuttersgilde, Groot Gaasbeeker: 22/1
  • Schuttersgilde, Sint Aegten: 34/1
  • Schuyt, Aelt Gijsbertsz: 34/1
  • Schuyt, Aelt Gysbertsz: 34/3
  • Schwitzner, Jan: 34/1
  • Scotia Highlanders, North Nova: 35/1
  • Scots Fusiliers, Royal: 34/3
  • Scots, Lorne: 35/1
  • Scottish Fusiliers, Royal: 35/1
  • Seminarie: 7/2, 27/2
  • Seminarie Rijsenburg: 21/4
  • Seraphine orgel: 21/3
  • Seraphique (Nahrendorf), Marie: 21/2
  • Sergeant-majoor Scheickkazerne: 33/4
  • Sevenhuijsen: 28/1
  • Severing, A.: 35/1
  • Sijffardt, majoor J.L.: 21/4
  • Sillemhoeve, Ernst: 35/1
  • Silvense Mark, Loenense- en: 34/3
  • Simon, Gerrit Hendrik Antonius: 34/1
  • Sint Aegten Schuttersgilde: 34/1
  • Sint Anfridus (Hamersveld), Huize: 34/4
  • Sint Jozefgebouw: 33/4
  • Sint Nicolaaskerk (Amsterdam): 21/2
  • Sjampetter tot Schutterskoning: 29/4
  • Slaag: 10/4
  • Slangenbosje: 6/2
  • Slazinger, Gefreiter Max: 35/1
  • Slotklooster: 20/2
  • Sluisstraat: 34/3
  • Smid Van Dort: 34/4
  • Smienk, schoenmaker: 34/4
  • Smit, Bert: 34/3
  • Smit, Pastoor: 22/1
  • Smit, pastoor A.G.: 5/1
  • Smit, rijkspolitieman: 34/4
  • Smorenburg, familie: 34/4
  • Smorenburg, Theunis: 19/2
  • Snabel, Maria: 34/1
  • Snijder, Berend de: 35/1
  • Snoe(c)k, Gijsbertje Willemse: 34/1
  • Snoeck, Willem Martensz: 34/1
  • Snouckaert van Schauburg: 3/1, 3/3
  • Snuey (Sonoy), Diderik: 34/1
  • Sociale geschiedenis: 14/3, 15/1, 15/4, 16/4
  • Socialistische Beweging, Nationale: 21/3
  • Societas Verbi Divini (SVD): 34/1
  • Sociëteit de Landbouw: 34/3
  • Soeren, Bert van: 34/4
  • Soeren, Elbert van: 34/4
  • Soeren, Ep van: 34/4
  • Soest: 2/4, 3/2, 3/4, 4/1, 4/4, 5/1, 5/2, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/2, 8/3, 8/4, 10/1, 11/2, 12/4, 14/2, 14/3, 15/2, 16/1, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/2, 18/4
  • Soest in beeld gebracht door kunst: 30/4
  • Soest Vooruit, vereniging: 33/4
  • "Soest Vooruit", VVV: 21/3
  • Soest, Adriaen Aertsz van: 34/1, 34/3
  • Soest, Cultuurplatform: 34/1
  • Soest, Jan van: 21/4
  • Soest, Rutger Gerbrantsz van: 34/3
  • Soestdijk (buurt): 12/1
  • Soestdijker Kabouterkring: 33/4
  • Soester Cooperatieve Landbouwvereniging: 22/1
  • Soester Eng, Geschiedenis van de: 35/1
  • Soester Eng, Stichting Vrienden: 35/1
  • Soester Landbouwvereeniging: 21/2
  • Soester Monumenten: 21/2
  • Soester Natuurbad: 20/3, 34/4
  • Soester Paardentramweg, N.V.: 34/1
  • "Soester Politie Historie": 21/3
  • Soester Veeverzekering, Onderlinge: 22/1
  • Soester Zuivelfabriek en Melkinrichting: 33/4
  • Soesterberg: 4/2, 7/2, 7/3, 7/4, 11/4, 17/1, 20/3
  • Soesterberg 1939-1945, Stichting Legerplaats: 35/1
  • Soesterberg, Stichting Legerplaats: 34/3
  • Soesterberg, Vliegkamp: 34/4
  • Soesterbergsestraat: 16/4, 17/2, 24/3, 24/4
  • Soesterhoogt: 34/4
  • Soesterveen: 1/1, 1/4, 2/3, 17/3, 21/3
  • Soesterveen, Waterschap: 21/2
  • Sonoy, Diderik Snuey: 34/1
  • Spaansche Huis, Het: 34/1
  • Spaarndam: 35/1
  • Spanje, het Bosch van: 34/4
  • Spiehuis: 35/1
  • Spiehuis, Het: 21/4
  • Spijker (klokkenmaker): 28/2
  • Spijker, De Groote: 22/1
  • Spin, Jan Rijkse de: 34/1
  • Spin, Rijck Gijsbertse: 34/1
  • Spoorlijn Amsterdam-Amersfoort: 34/1
  • Spoorwegen: 6/3, 7/4, 19/1
  • Sport: 16/4, 17/4
  • SPOU, Uitgeverij: 21/2
  • Sprakelaar: 23/1, 23/2
  • St. Bonifacius, jongensschool: 21/3, 21/4
  • St. Cecilia, kerkkoor: 21/4
  • St. Jan basiliek (Laren): 35/1
  • St. Joseph (Hooglanderveen): 35/1
  • St. Jozefgesticht, De Annalen van het: 21/2, 21/3, 21/4
  • St. Michael School: 21/4
  • St. Philomenastichting: 22/1
  • St. Vincentiusvereniging: 21/2
  • Staal, Johannes: 34/4
  • Staalenhoef: 11/1, 11/3, 28/4
  • Staalenhoef, G.: 21/4
  • Staalwijck: 17/3
  • Staalwijklaan: 35/1
  • Staartkap: 22/1
  • Staatstoezicht, Verspeijk, Inspecteur van het Geneeskundig: 21/3
  • Stad, Bond tegen Verontreiniginng van Natuur en: 22/1
  • Stadhuis: 22/4
  • Stads Doelen (Amersfoort): 22/1
  • Stadswaag: 34/1
  • Stalenhoef, Aaltje: 33/4
  • Stalenhoef, Aart Jacobse: 22/1
  • Stalenhoef, Cors: 21/4
  • Stalenhoef, Peter Isaakse: 22/1
  • Stalenhoef, Tonia: 22/1
  • Stalenhoef-van Klooster, Clementia: 21/4
  • Stalverbetering, Commissie voor: 22/1
  • Staring, pastoor: 21/4
  • Staringlaan: 34/4
  • Stay Behind, Jaarvergadering en lezing: 35/1
  • Steenberghe, familie: 34/4
  • Steenhoff, Mgr. Willem: 34/3
  • Steenhoff, pastoor: 19/1, 21/2
  • Steenhoff, pastoor Johannes: 21/3
  • Steenhoff, pastoor W.: 21/3
  • Steijn van Hensbroek, G.: 21/4
  • Steijn van Hensbroek, G. van: 34/4
  • Steijn van Hensbroek, Gerrit van: 18/3
  • Stenen Reus op de Zoester Engh, De: 35/1
  • Sterrenberg: 34/4
  • Steyl (L): 34/1
  • Stichting Legerplaats Soesterberg: 34/3
  • Stichting Legerplaats Soesterberg 1939-1945: 35/1
  • Stichting Vrienden Soester Eng: 35/1
  • Stigling, Anton: 34/3
  • Stoffels, Bertha Maria Francisca: 21/2
  • Stokhof de Jong: 32/2
  • Stokhof de Jong, Frans: 34/4, 35/1
  • Stompert: 29/2, 34/4
  • Stoppelknollen: 34/1
  • Stormont Dundas: 35/1
  • Stoutenburg, Aaltje van: 22/1
  • Stoutenburg, Cors Peterse van: 22/1
  • Stoutenburg, Gijsbertje van: 22/1
  • Stoutenburg, Maria van: 22/1
  • Stoutenburg, Peter Janse van: 22/1
  • Stoveling, Theodora: 35/1
  • Straalman, baron Anne Willem Witsen: 21/2
  • Straatnamen: 5/1, 6/1
  • Straatverlichting: 4/4, 13/3, 13/4, 14/1, 14/2
  • Strijdhorst, Mechteld Wouters: 35/1
  • Sukel, Café Geurtje: 17/1
  • Sukel, Gijsbertus Cornelisse: 34/1
  • Sukel, Maria: 34/1
  • Sukkel, familie: 34/3
  • Sukkel, Klaas: 34/4
  • Suzanna (Eemnes), Marie: 21/2
  • SVD, Societas Verbi Divini: 34/1
  • Swaen, de: 33/4
  • Swanen, Jacobus (Cobis): 22/1
  • Swart (Baarn), dokter: 35/1

T

  • 't Hoogje: 22/1
  • Tammer, Adriaan: 34/3
  • Tammer, Antoon: 35/1
  • Tammer, Gijs: 34/3
  • Tammersteeg: 34/3, 34/4
  • Tatenhove, van: 21/4
  • Telecommunicatie Industrie, Philips: 34/3
  • Tempel: 16/1
  • Tempel, De Oude: 34/4
  • Tempel, Kapelaan: 22/1
  • Tempo, Ren en toervereniging: 28/1
  • Tensen: 7/4
  • Tesselhof, Arent: 34/4
  • Tetrode, Egghermonde van: 34/4
  • Teugel, De Vrije: 33/4
  • Teunis Pieter Kuijer, Akte van scheiding des boedels van Gijsbertje Schoonderbeek en: 30/1
  • Teunis, Sara: 21/4
  • Teut, de: 34/1
  • Theater: 17/2
  • Theeschenkerij De Hoek: 34/4
  • Thesschen, Theodorus: 34/1
  • Theus de poepert: 33/4
  • Theus de voddenman: 33/4
  • Thijm, Jozef Alberdingk: 21/2
  • Thijn, Ed van: 34/4
  • Thomas á Kempis: 34/3
  • Thonis, Henrick: 34/1
  • Throwhill, William (Bill) H.: 35/1
  • Thuis, kapelaan: 21/3
  • Tick, dhr. (Hoevelaken): 35/1
  • Tienden: 11/1
  • Tijns: 33/4
  • Tilburg, Weekblad van: 21/4
  • Timmer, J.: 34/1
  • TNO Soesterberg: 33/4
  • Tol: 26/3
  • Tolboom, Jans: 21/4
  • Tolman: 23/2
  • Tolman, Rinke: 21/4
  • Tombe, A.L. des: 34/4
  • Tombe, W.J. des: 20/4
  • Tombes, mr. A.L. des: 21/2
  • Toponomie: 2/1, 3/1, 5/1, 6/1, 13/2, 15/4, 16/3
  • Torre, Wendy van der: 34/1
  • Totemkring: 33/4
  • Trein 8.28: 33/4
  • Trier, Hotel: 21/2, 21/3, 21/4, 22/1, 34/3
  • Tuchthuis van Utrecht, Broederschap van het: 34/3
  • Tuinenburg: 17/2, 33/4
  • Tumuli op de Leusderberg, Commissie tot Wetenschappelijk Onderzoek van de: 34/4
  • Turfpoort: 34/1
  • Turfpoortstraat: 34/1
  • Turfsteker: 34/3
  • Turfsteker van Soest, Dirk van den Heuvel, de laatste: 21/4
  • Tussen Vecht en Eem: 35/1
  • Tutu-school, Van Kerkebuurt- tot Desmund: 21/3
  • Tweede Wereldoorlog: 5/4, 6/1, 12/1, 14/4

U

  • Uitbreidingsplan: 7/2
  • Uitermeer: 34/3
  • Uitgeverij SPOU: 21/2
  • ULO school, H. Hart: 35/1
  • ULO school, Openbare: 34/3
  • Ursula, Zuster: 22/1
  • Ursule (Maarssen), Marie: 21/2
  • Utrecht, Landschap Erfgoed: 34/1
  • Utrechts Landbouw Genootschap: 22/1
  • Utrechtse Duit: 31/1
  • Uytendaal, Chris: 21/4

V

  • Vader der Pauselijke Zouaven: 35/1
  • Vakantie: 16/1, 16/2
  • Valkenet, Drikus: 22/1
  • Valkenet, Henk: 34/4
  • Valkenet, Toon: 34/4
  • Valkenet/Valkonet, Genealogie: 34/4
  • Valkent, Bernardus: 35/1
  • Valkonet, Genealogie Valkenet/: 34/4
  • Van de Grift: 21/4
  • Van Groteloth: 21/4
  • Van Weerden Poelmanweg: 34/4
  • Vangrail, De: 34/4
  • Veefonds 1832: 22/4
  • Veenhuizen: 34/3
  • Veenhuizer tol: 19/2
  • Veensloot: 21/4
  • Veenstra: 21/2
  • Veenstra, Gerben Hendrik: 21/3
  • Veenstra, Jacob Gerben Hendrik: 21/3
  • Veenstra, Johan Marius: 21/3
  • Veenstra, Oebele: 21/3
  • Veenzoom: 21/4, 33/4
  • Veer, Nelletje van der: 21/2
  • Veere en Vlissingen, Markies van: 33/4
  • Veerhuis: 7/1, 8/4, 9/1, 22/1
  • Veerman, Elbert: 34/1
  • Veerponten: 32/3
  • Veeverzekering, Onderlinge Soester: 22/1
  • Veeziekten: 15/4
  • Veiling: 6/2
  • Veldhuizen, Anthonij: 34/4
  • Veldhuizen, Jan: 34/3
  • Veldslag: 17/3
  • Veldwachters: 29/3, 31/1
  • Vellenga: 21/2, 21/4
  • Vellenga, dhr.: 21/3, 22/1
  • Velzen, Hendrica van: 34/1
  • Veneranda Maria, Zuster: 22/1
  • Verburg, Jan: 33/4
  • Vereeniging "Eemland", Natuurwacht: 21/2
  • Vereeniging "Eemland", Notulenboek der Natuurwacht: 21/3, 21/4, 22/1
  • Vereniging "De Vrije Gedachte", Atheïstisch-Humanistische: 34/4
  • Vereniging Flehite, Oudheidkundige: 34/4
  • Vereniging tot bevordering van het nijverheidsonderwijs: 21/2
  • Vereniging Zonnegloren (VVZ), Voetbal: 34/4
  • Verenigingsleven: 25/4, 26/3, 26/4, 27/1, 27/2, 28/1, 29/2, 29/3, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 32/4, 33/3, 34/1
  • Verhorst, Gerrit Aartsz: 21/4
  • Verhorst, Margaretha: 12/4, 13/1, 21/4
  • Verkerk, Familie: 34/3
  • Verlinden, kapper: 26/1
  • Vermaas, Ernst: 33/4
  • Vermeulen, Flora: 34/1
  • Verontreiniging van Natuur en Stad, Bond tegen: 22/1
  • Verspeijk, Inspecteur van het Geneeskundig Staatstoezicht: 21/3
  • Vervoer / verbindingswegen: 9/1, 9/2, 9/4
  • Vicaris Huurdeman: 22/1
  • Vierel, De Vijf: 22/1
  • Vierkante muts: 22/1
  • Vijf Vierel, De: 22/1
  • Villa Anna Marie: 34/1
  • Villa Colenso: 21/2
  • Vincentiusvereniging, St.: 21/2
  • Vishandel Van Es: 34/4
  • Vismarckt: 34/1
  • Visser, Jan: 33/4
  • Visser, mr. W.A.J.: 20/3, 21/2
  • Visser, Neeltje: 34/3
  • Vitusstraat: 34/1
  • Vlasakkers: 34/4
  • Vledder: 34/3
  • Vliegbasis: 4/2, 7/2, 11/4
  • Vliegend Hert, Het: 34/1
  • Vliegkamp: 20/3
  • Vliegkamp Soesterberg: 34/4
  • Vliegtuigongeluk: 30/3
  • Vlissingen, Markies van Veere en: 33/4
  • Vlist, fietsenmaker Janus van de: 34/4
  • Vlooswijck: 33/4
  • Vluchtelingen 1914/1915: 32/4, 34/1
  • Vluchtelingen, Belgische: 21/3, 21/4
  • Voddenman, Theus de: 33/4
  • Voeding: 2/4
  • Voetbal Vereniging Zonnegloren (VVZ): 34/4
  • Voetbalveld, KPS: 34/3
  • Volksverhalen: 2/2, 14/1, 14/3, 15/2, 15/3
  • Voorburg, Jaap: 34/3
  • Voorburg, Maria: 34/4
  • Vooruit, VVV Soest: 21/3
  • Voorzitter: 20/1
  • Vorderman, stadstekenmeester: 21/2
  • Voss, Pastoor: 21/4, 22/1
  • Vossenaar, pastoor A.G.H.: 21/4
  • Vosseveld: 7/3, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2, 22/1
  • Vredehofstraat: 34/1
  • Vreden, Benny: 19/3, 19/4
  • Vredenburch, Kasteel: 34/3
  • Vrienden Soester Eng, Stichting: 35/1
  • Vriendschap, De: 22/1, 34/1
  • Vries, Jac. de: 34/1
  • Vrije Teugel, De: 33/4
  • Vrije Volk van Zoest: 29/4, 30/1
  • Vroetsteech: 34/3
  • Vrouw, Zusters van Onze Lieve: 21/2
  • Vrouwe Gasthuis (Amsterdam), Onze Lieve: 21/2
  • Vrouwe van Soest, prinses Beatrix: 33/4
  • Vrouwenklooster Dijnselburg: 34/3
  • Vrouwenvredeskamp Soesterberg: 26/4, 27/1
  • Vrucht, Ouders: 34/4
  • Vuursche, Lage: 35/1
  • VVV "Soest Vooruit": 21/2, 21/3
  • VVZ - Voetbal Vereniging Zonnegloren: 34/4

W

  • Waarder, het bos Groen van: 34/4
  • Wabbels: 34/3
  • Waffen Schule III, 2e Bataljon Polizei: 35/1
  • Wagenmakerij: 22/1, 33/4
  • Wain, private Donald Eli: 34/3
  • Wal, Jan van der: 34/3
  • Walley, lance corporal Roy James: 34/3
  • Wamel, Dreumel, Alphen: 34/3
  • Wantenaar: 17/4
  • Wantenaar, Bertha: 22/1
  • Wantenaar, Cnelis: 22/1
  • Wantenaar, Jenny: 22/1
  • Wantenaar, Ko: 34/3
  • Wapenborden: 2/3, 2/4, 3/2, 3/3
  • Wapenschild: 33/4
  • Waterdistributie: 14/1
  • Wateren: 9/1, 9/3, 10/2, 10/3
  • Waterleiding: 10/2
  • Waterschap Lange Eindsche Maten: 21/2
  • Waterschap Soesterveen: 21/2
  • Watertoren: 19/3
  • Weechgoed (Huis ter Heide): 21/4
  • Weede, R.M. van: 21/4
  • Weede, Renée Henriëtte van: 34/4
  • Weegen, Wegh der: 33/4, 34/1
  • Weekblad van Tilburg: 21/4
  • Weerden Poelmanweg, Van: 34/4
  • Weermacht, Duitse: 22/1
  • Weeskinderen, Amsterdamse: 21/3
  • Wegen: 4/4, 7/1, 9/1, 9/4, 15/4, 16/4, 17/2
  • Wegh der Weegen: 33/4, 34/1
  • Weijenborg, Berendiena Maria: 35/1
  • Weijers, pater: 34/4
  • Wel, Hoog en: 34/1
  • Weldadigheid, Commissie van: 8/1, 8/2, 8/3, 35/1
  • Weldadigheid, Maatschappij van: 34/3
  • Wendy van der Torre: 34/1
  • Wereldoorlog, Tweede: 5/4, 6/1, 12/1, 14/4
  • Werff, Elisabeth van der: 35/1
  • Werkgroep "Eemland", Genealogische: 33/4
  • Werkgroep Klederdrachten, Regionale: 22/1
  • Werkhoven, Antje: 33/4
  • Werklozenfonds: 21/2
  • Werrinxstege: 21/4
  • West Riding Division 'Polar Bear', 49e: 35/1
  • West, Buurtvereniging: 34/1
  • Westerbeeksloot, landgoed: 34/3
  • Westerhof, Jan: 21/2
  • Westerveld, Gerritje: 21/2
  • Westrouen van Meeteren: 21/3
  • Westroüen van Meeteren: 21/2, 21/3
  • Wetenschappelijk Onderzoek van de Tumuli op de Leusderberg, Commissie tot: 34/4
  • Wethouder De Haan: 34/4
  • Wethouder Zadelhoff: 34/4
  • Weynckum, Basilius van: 21/4
  • Weynckum, Reyner van: 21/4
  • Weynckum, Wilhelmina van: 21/4
  • Whitehall, corporal Lewis George Edmund: 34/3
  • Widock: 13/2
  • Widt, Hans de: 33/4
  • Widt, J. de: 34/4
  • Wieksloot: 34/3
  • Wieksloterweg: 21/4, 33/4
  • Wielenga: 21/2, 21/4
  • Wielenga, ds.: 21/3, 22/1
  • Wierookvat, zilveren: 21/3
  • Wijman, Evert: 34/4
  • Wijnands, Hendrikus Gerardus: 34/1
  • Wijnbergen, A.I.M.J. van: 34/3
  • Wijngaart, J.H. v.d.: 21/3
  • Wijs, de: 4/3
  • Wilde, Andries de: 21/3, 35/1
  • Wilhelminaboom: 33/4
  • Wilhelminalaan: 35/1
  • Wilhelminaoord, kolonie: 34/3
  • Wilhelmus Franciscus (van der Merwede) van Muijlwijk, jhr. mr.: 22/1
  • Wilkens, A.G: 34/1
  • Willem Arntszhoeve: 35/1
  • Willem, Zwarte: 34/3, 34/4
  • Willemshoeve: 21/2
  • Willemshoeve, Kleine: 21/2
  • Willemsoord, kolonie: 34/3
  • Willemsz, Lumen: 21/4
  • Willys: 34/4
  • Wilmink, Kapelaan: 22/1
  • Wilt, Goos van der: 33/4
  • Wim Schimmel, ouderman: 33/4
  • Windhond, De: 4/3, 29/1, 34/1
  • Winkelmanlaan, Generaal: 34/4
  • Wit, F.G.W. de: 35/1
  • Witboomsland: 34/3
  • Witsen Straalman, baron Anne Willem: 21/2
  • Witsenburg: 7/1, 21/2
  • Witte, Maria Johanna: 21/3
  • Wittemans-veentje: 6/1
  • Wittemansveen: 34/4
  • Wittert van Hoogland: 32/1
  • Woert, Cornelia Aarts ter: 35/1
  • Woeste Hoeve: 35/1
  • Wolf, pater Matthias: 21/2
  • Wolfsen, Dirk: 34/1
  • Woningen: 3/2
  • Wood, private Ronald: 34/3
  • Woudenberg, meester: 34/4

X

  • Xavier, overste Marie: 21/2

Y

  • York, Jagers van: 34/3
  • Ypenburg: 34/4

Z

  • Zadelhoff, wethouder: 34/4
  • Zaligheden, Acht: 35/1
  • Zandlaan: 34/4
  • Zandweg, Oude Amersfoortsche: 34/4
  • Zeeslag bij Kamperduin: 35/1
  • Zeist, Kamp: 17/1
  • Zeisterspoor: 33/4
  • Zieltjes, Willem: 34/4
  • Zieltjes, Wouter: 33/4
  • Zijtveld, van: 35/1
  • Zijtveld-Doornebal, mw. Van: 21/2
  • Zilveren wierookvat: 21/3
  • Zita, Zuster: 22/1
  • Zoest, van: 21/2
  • Zoester Engh, De Stenen Reus op de: 35/1
  • Zomerlust: 2/3
  • Zomers Buiten: 25/3
  • Zomerzorg: 1/4, 2/3
  • Zon-van Woudenberg, mevrouw: 35/1
  • Zonnegloren: 20/3, 35/1
  • Zonnegloren / Molendael: 34/1
  • Zonnegloren (VVZ), Voetbal Vereniging: 34/4
  • Zouaaf: 21/4, 34/4
  • Zouaven: 4/1, 5/3, 11/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2, 13/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4
  • Zouaven, Vader der Pauselijke: 35/1
  • Zoutzieder: 34/3
  • Zuidereng: 34/1
  • Zuiderzee: 34/3
  • Zuivelfabriek: 10/3, 13/1
  • Zuivelfabriek en Melkinrichting, Soester: 33/4
  • Zuster Amalia: 22/1
  • Zuster Begga: 22/1
  • Zuster Christina: 22/1
  • Zuster Clarina: 22/1
  • Zuster Gertude: 22/1
  • Zuster Imeldo: 22/1
  • Zuster Johannette: 22/1
  • Zuster Nathalia: 22/1
  • Zuster Phoca: 22/1
  • Zuster Ursula: 22/1
  • Zuster Veneranda Maria: 22/1
  • Zuster Zita: 22/1
  • Zusters van Onze Lieve Vrouw: 21/2
  • Zusters, Roze: 34/1
  • Zwaan, café De: 34/4
  • Zwaluw, De: 34/1
  • Zwan, C.: 34/1
  • Zwart, J.: 35/1
  • Zwartblok, fa.: 35/1
  • Zwarte Willem: 22/1, 29/1, 34/3, 34/4
  • Zwarte Willem, Het pontje van: 34/3
  • Zwarteweg: 22/1
  • Zwembad: 7/1, 16/1, 16/2, 16/3
  • Zwemwedstrijden: 34/3

Contact

Historische Vereniging Soest/Soesterberg
Steenhoffstraat 46
3764 BM Soest

Word lid

Lid worden van de Historische Vereniging Soest-Soesterberg.

Lid worden

Sponsor

Historische Vereniging Soest / Soesterberg is mede mogelijk gemaakt door:

Reto