Historische Vereniging
Soest/Soesterberg

035-602 38 78
info@hvsoest.nl


RETO


Historische Vereniging Soest/Soesterberg is een ANBI (Algemeen Nut Beogende Instelling) instelling.
ANBI instelling

Trefwoordenregister Van Zoys tot Soest

1-9

  • 1028: 1/1, 1/3, 2/1, 8/3, 14/2, 14/3
  • 1-2 LV. R. - 1e Jachtgroep 2e Luchtvaart Regiment: 34/4
  • 1786 inwoners: 9/3, 9/4, 10/1, 10/2
  • 1813 bevolking: 17/1, 17/2, 17/3, 17/4
  • 1940-1945: 5/4, 6/1, 12/1, 14/4
  • 2012, Cultuurprijs: 34/1
  • 2e Bataljon Polizei Waffen Schule III: 35/1
  • 3rd Canadian Infantry Division: 35/1
  • 48th Highlanders of Canada: 35/1
  • 49e Infanterie Divisie (Polar Bears): 34/3
  • 49e West Riding Division 'Polar Bear': 35/1
  • 6e Fallschirmjäger Divisie: 34/3
  • 6e Fallschirmjäger Division: 35/1
  • 8.28, Trein: 33/4

A

  • Aa, v.d.: 5/2
  • Aalten, familie: 34/4
  • Aanbeveling, Comité van: 33/4
  • Abcoude: 34/4
  • Abteilung 6, Fallschirm Luftnachrichten: 35/1
  • Acht Zaligheden: 35/1
  • Achterbosch, Het: 22/1
  • Achtermaat, De: 22/1
  • Achterweg: 21/4
  • Acte van erfpacht: 19/2
  • Adriaensz, Hendrick: 21/4
  • Aere Perennius, Exegi Monumentum: 21/2
  • Aeromedisch Instituut: 33/4
  • Aerts, Neeltie: 34/1
  • Aertsz, Ghijsbert: 34/1
  • Afsluitdijk: 34/3
  • Agnes, zuster Marie: 21/4
  • AGVAS (atletiekvereniging Soesterberg): 22/2
  • Akademie voor Schone Kunsten, Koninklijke: 21/2
  • Akker, Dirk Jansen van den: 34/1
  • Akker, Hendrika van den: 34/1
  • Akker, Joop: 34/3
  • Akte van scheiding des boedels van Gijsbertje Schoonderbeek en Teunis Pieter Kuijer: 30/1
  • Al(le)blas, Dirkje: 34/1
  • Alphen, Wamel, Dreumel: 34/3
  • Ambachtenmarkt, Oude: 34/1, 35/1
  • Ambachtsheer: 33/4
  • Ameland, Nes: 34/1
  • Amersfoortsche Zandweg, Oude: 34/4
  • Amersfoortse Courant: 35/1
  • Amersfoortseweg: 34/1
  • Amstel, Nieuwer: 35/1
  • Amsterdam: 34/3
  • Amsterdam-Amersfoort, Spoorlijn: 34/1
  • Amsterdamse weeskinderen: 21/3
  • Amsterdamsestraatweg: 34/3
  • Amsterdamseweg: 33/4
  • Andrieshoeve: 35/1
  • Anfridus (Hamersveld), Huize Sint: 34/4
  • Anna Marie, Villa: 34/1
  • Annalen van het St. Jozefgesticht, De: 21/2, 21/3, 21/4, 22/1
  • Ansfriduskerk (Amersfoort): 35/1
  • Ansichten: 11/1, 11/3, 11/4
  • Apotheek, Gezonde: 21/4
  • Archeologie: 1/3, 1/4, 2/1, 2/4, 6/1, 6/3, 12/4, 14/1
  • Archeologie (CAR), Centrum voor: 34/4
  • Archeologische Monumentenkaart: 34/4
  • Archeologische periodes: 34/4
  • Archief Eemland: 34/3
  • Archiefassistent: 34/3
  • Archiefbeheerder: 19/2
  • Archieven: 5/4, 6/2, 10/4, 12/2, 15/1, 18/2, 18/3, 18/4, 20/2, 30/2
  • Architect Christiaan Kramm: 34/4
  • Architect Dudok: 34/4
  • Arkel, Dick van: 33/4
  • Arma: 34/1
  • Armen van Pot: 21/4
  • Armenboek: 34/1
  • Armenhuisjes: 19/2
  • Armenzorg: 15/1
  • Arnold, Ch.: 34/3
  • Arntszhoeve, Willem: 35/1
  • Arrestantenverblijf: 34/3
  • Artishock: 27/2, 33/4
  • Atheïstisch-Humanistische Vereniging "De Vrije Gedachte": 34/4
  • Augustinus, Orde van de H.: 35/1
  • Aurau (Zwitserland): 34/3
  • Austen, Ann: 35/1
  • Autobusvervoer: 7/4

B

  • Baaren, Nel van: 33/4
  • Baarn-Utrecht, Lokaalspoorweg: 34/1
  • Baas, Trijntje Reijersse: 34/3
  • Baden-Powel, lady: 33/4
  • Baeck: 17/2
  • Baerne: 35/1
  • Bakker Manschot: 34/4
  • Bakkerij: 7/2, 12/3, 27/4, 28/1, 28/2
  • Banning: 21/2
  • Banning (Utrecht), Suzanna: 21/2
  • Barch Straet: 34/1
  • Baron Bentinck, mr. S.P.: 21/2
  • Barstra, Anke: 21/3
  • Bartholomeus Gasthuis: 34/1
  • Bartolotti: 7/3, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2
  • Bartolotti, Jacoba Victoria: 22/1
  • Bataafs Genootschap (Rotterdam): 35/1
  • Bataafse republiek: 33/4
  • Bataljon Polizei Waffen Schule III, 2e: 35/1
  • Batenburg (Deventer), H.J.: 21/2
  • Batenburg (Drempt), M.F.: 21/2
  • Batenburg, B.: 21/4
  • Batenburg, De: 21/2, 35/1
  • Batenburg, Huize De: 34/3
  • Batenburg, J.G.A.: 21/2, 35/1
  • Batenburg, Jan: 34/3
  • Batenburg, Johannes Gerhardus Arnoldus: 21/2
  • Batenburg, Joop: 21/4
  • Batenburg, Michael: 34/3
  • Batenburgerweg: 21/2
  • Bayer, Anna Maria: 34/3
  • Beatrix, Beeld van: 33/4
  • Beatrix, Prinses, Vrouwe van Soest: 33/4
  • Beatrixboom: 33/4
  • Beaufort, dr. J.A.A.H. de: 19/4, 21/2
  • Beaufort, jhr. P.P. de: 21/2
  • Beaufort, P.P.: 20/1
  • Beaufort, P.P. de: 20/1, 21/2, 34/4
  • Becker, Ben: 34/4
  • Beckeringh: 21/2, 21/3
  • Becks: 17/2
  • Beek en Daal: 6/2, 8/3, 8/4, 9/2
  • Beelaerts van Blokland, jhr. Pieter: 33/4
  • Beeld van Beatrix: 33/4
  • Beeldarchief: 18/4, 19/1
  • Beeldenvondst Oude Kerk: 26/2
  • Beer, Aeltgen Gijsbertsdr de: 34/1
  • Beer, Evert de: 34/1
  • Beer, Mr. Gerard de: 34/1
  • Beer, Gerbrand Rutgersz de: 33/4
  • Beer, Gerbrant Rutgersz de: 33/4, 34/3
  • Beer, Heer Gerbrant de: 34/1
  • Beer, Johan die: 34/1
  • Beer, Marten Rutgersz de: 33/4, 34/3
  • Beer, Rutger Gerbrantsz de: 34/1, 34/3
  • Beer, Rutger Hubert Hilhorstz de: 34/1
  • Beer, Rutger Jacob Tymansz de: 34/1
  • Beer, Rutger Jacobsz de: 34/1
  • Beest, gebroeders 't: 17/2
  • Beetzlaan: 34/3
  • Begga, Zuster: 22/1
  • Begraafplaats Hilversum, Noorder: 34/3
  • Begraven: 1/3, 3/1, 13/4
  • Behind, Jaarvergadering en lezing Stay: 35/1
  • Beijer: 34/1
  • Beijer, Adriaan: 34/3
  • Beijer, Gebroeders: 34/4
  • Beijer, Gerard: 34/3
  • Beijer, Heindrick: 34/3
  • Beijer, Jacobus (Jaap): 34/3
  • Beijer, Jacobus Wilhelmus (Jaap): 34/3
  • Beijer, Jan de: 34/3
  • Beijer, Jan Hendrik: 34/3
  • Beijer, Johann Heinrich: 34/3
  • Beijer, Johannes Adrianus (Jan): 34/3
  • Beijer, Wilhelmus Jacobus (Jaap): 34/3
  • Belgische vluchtelingen: 21/3, 21/4
  • Bennet, first lieutenant: 35/1
  • Benschop, J.H.: 21/2
  • Benschop, Pater A.: 22/1
  • Bentinck, mr. S.P. Baron: 21/2
  • Bentinck, mr. Samuel Pieter: 35/1
  • Bentinck, S.P. baron: 21/2, 34/4
  • Berend de Snijder: 35/1
  • Berensteijn: 35/1
  • Berez, Claes: 34/1
  • Berg, fietsenmaker Sjors van de: 34/4
  • Bergen op Zoom: 33/4
  • Bergenhenegouwen, familie Van: 34/4
  • Bergenhenegouwen, Kees van: 34/4
  • Bergjes: 34/4
  • Bergstraat, Korte: 35/1
  • Berkum, van: 21/3
  • Bernhardlaan, Prins: 34/3
  • Beroepen: 3/1, 7/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/2, 12/3, 12/4, 13/1, 13/4, 14/2, 15/1, 16/1, 16/3
  • Bestedeling: 33/4
  • Bestuurlijke elite rond 1750: 28/2, 28/3, 29/1
  • Bestuurlijke elite van Soest rond 1813: 31/4, 32/1
  • Bestuurlijke elite van Soest rond 1850: 32/2, 32/3
  • Betje Wolfflaan: 34/1
  • Beukbergen, Rondleiding: 35/1
  • Beukers Scholma: 34/4
  • Beurden, Van Schoonhoven van: 34/1
  • Beversstein, Huize: 22/1
  • Bevolking 1786: 9/3, 9/4, 10/1, 10/2
  • Bevolking 1813: 17/2, 17/3, 17/4
  • Bevrijding 1945: 5/4
  • Bewaarschool: 21/2, 21/3
  • Bewaarsman, De: 34/3, 35/1
  • Beweging, Nationale Socialistische: 21/3
  • Bewoners: 3/2, 4/3, 8/4, 9/3, 9/4, 10/1, 10/2, 14/3, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4
  • Beyer, Christopher: 34/3
  • Beyer, Johann Heinrich: 34/3
  • Bezembinders: 3/1
  • Bezemriesbinders: 33/4
  • Bibliotheek, Openbare: 34/1
  • Biltseweg: 33/4, 34/1, 34/3, 35/1
  • Birk, De: 34/3
  • Birkhoven, Maria van: 21/2
  • Birkstraat: 35/1
  • Bitter, D.: 34/1
  • Blaak: 33/4, 34/1
  • Blaak, De: 22/1, 33/4, 34/1
  • Blaffaards: 21/4
  • Blanco (Soest), Marie: 21/2
  • Blanken, architect: 21/2
  • Bleijendaal: 22/1
  • Bleijs, architect A.C.: 21/2
  • Bleijs, bouwmeester Adrianus Cyriacus: 21/2
  • Bleijs, meester-timmerman Johannes: 21/2
  • Bleumer, Steven: 35/1
  • Bleyendaal: 3/3, 4/3, 15/3
  • "Blinde Antje": 34/4
  • Bloedbad van Naarden, Het: 34/1
  • Bloem, Maria: 21/3
  • Bloemisterij Van Oest: 21/4
  • Blokland, jhr. Pieter Beelaerts van: 33/4
  • Blom, Heer Deken en kannunik: 21/3
  • Bodemonderzoek (ROB), Rijksdienst voor Oudheidkundig: 34/4
  • Boekeren, Rensje (Rinsje) van: 34/3
  • Boerderijen: 1/2, 1/3, 4/2, 13/3, 13/4, 14/4, 20/2, 23/1, 29/3
  • Boerenbruiloft: 24/5
  • Boersen, Annie: 22/1
  • Bokkenboer Coljee: 33/4
  • Bokkenstal: 34/1
  • Bond tegen Verontreiniging van Natuur en Stad: 22/1
  • Bonenplukken: 22/1
  • Bonifacius, jongensschool St.: 21/3, 21/4
  • Boomkwekerij: 13/4
  • Booth, Cornelis: 34/3
  • Borculo: 34/4
  • Borg, De: 33/4
  • Borg, Nielletta van den: 35/1
  • Borromeuskerk, H. Carolus: 33/4
  • Bos Groen van Waarder, het: 34/4
  • Bos, dominee J.J.: 34/4
  • Bos, Ds J.J.: 3/4, 4/1, 4/4, 6/1, 6/3, 7/1, 7/3, 7/4, 8/3, 8/4, 9/1, 9/3, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/2, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 15/3, 16/1, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 17/3, 34/4
  • Bos, ds. J.J.: 35/1
  • Bos, Kapelaan: 22/1
  • Bosboom, een ondernemende familie: 33/2, 34/1
  • Bosboom, Petronella: 33/4
  • Bosch van Drakesteijn, jhr.: 21/3
  • Bosch van Drakestein: 21/2, 26/2
  • Bosch van Spanje, het: 34/4
  • Bosch, Generaal Johannes van den: 34/3
  • Bosch, Hendrik: 34/4
  • Bosch, Jan Hendrikse: 21/4
  • Bosschen, NV Schaerweyder: 34/4
  • Bosstraat: 34/1
  • Botter, Claes Henricksz: 34/3
  • Botter, Jacob: 21/4
  • Botter, Marten: 34/3
  • Bouman, Hendrik: 22/1
  • Bouman, Jan: 22/1
  • Bouwlust: 35/1
  • Bouwlust (hoeve): 21/3
  • Bouwman, Marritje Cornelis: 21/4
  • Braakman, Kasper: 22/1
  • Braamhage: 6/2, 8/3, 8/4, 9/2, 34/4
  • Brandeler, Carel Herman van den: 33/4
  • Brandraad: 21/2
  • Brandweer: 4/2, 29/2
  • Bredee: 5/4, 6/1, 6/2, 6/3
  • Bree, Gerritje de: 34/1
  • Breemen, zuster Jacqueline van: 21/2
  • Breemer, Aal van den: 22/1
  • Breemer, Aart van den: 22/1
  • Breemer, Hannes van den: 22/1
  • Breemer, Heijltje Cornelisse van den: 22/1
  • Breemer, Jansje van den: 22/1
  • Breemer, Mart van den: 22/1
  • Breemer, Mie van den: 22/1
  • Breemer, P. van den: 21/2
  • Breemer, P.J. van den: 21/4, 22/1
  • Breemer, Peter van den: 21/2, 21/4, 22/1, 34/4
  • Breemer, Tonny van den: 22/1
  • Breemer-Kuijer, Barbara van den: 21/4
  • Bresser, H.: 21/2
  • Brink, J. v.d.: 22/1
  • Brink, Jo van den: 22/1
  • Brink, Joanna van den: 21/2
  • Brink, Kees van den: 34/1
  • Brink, Lex van den: 34/1
  • Brinkweg: 34/1
  • Broederschap van het Tuchthuis van Utrecht: 34/3
  • Broek, Bernard Gijsbert van den: 34/1
  • Broek, Piet van de: 33/4
  • Broeke (Amsterdam), Cornelia: 21/2
  • Broekhuyzen: 21/3
  • Broekhuyzen (Baarn): 21/4
  • Broekhuyzen, dhr.: 21/3, 22/1
  • Brokx, Gerrit: 33/4
  • Bronzen Kruis: 34/4
  • Brouwer, Beernd Hermansz: 35/1
  • Brouwer, Bonna: 34/1
  • Brouwer, G.Th. van Limburg: 21/2
  • Bruchem en Cillaarshoek, mr. Du Quesne van: 34/1
  • Bruijn, Bertus de: 34/4
  • Bruin, Cornelis de: 21/2
  • Bruin, Engelina de: 34/4
  • Bruin, Engelina (Engeltje) de: 34/3
  • Bruin, Kees de: 33/4
  • Bruins, Liske: 34/4
  • Brummelen, van: 7/2
  • Buitengebied "Laag Hees", Huizen in het: 21/3
  • Buitenplaats Engendaal: 33/4
  • Buitenzorg, Rusthuis: 33/4
  • Bunker: 19/3, 19/4
  • Bunschoten: 34/3
  • Bunt, de: 7/3, 7/4, 8/1, 8/2
  • Bunts Holleweg: 20/4
  • Buntweg: 33/4
  • Buren (excursie): 34/3
  • Burgemeester: 18/3, 18/4, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 26/4
  • Burgerwacht: 16/2
  • Burgerweeshuis: 34/3
  • Burggraaf, Antje Willemsen: 34/1
  • Burgt, G.J. van der: 34/3
  • Bursch, F.C.: 34/4
  • Busch, Wilhelm Frederik Hendrik: 34/1
  • Bussumerstraat: 34/1
  • Busvervoer: 7/4
  • Butzelaar, Anthonie: 34/4
  • Butzelaar, Jannetje: 22/1
  • Butzelaar-Stalenhoef, Aaltje: 20/3, 20/4
  • Buuren, Jan van: 34/4
  • Buurtvereniging West: 34/1
  • Buys, Paulus: 34/1

C

  • C-drie: 33/4
  • C.L.V. Soest - Coöperatieve Landbouwvereniging: 34/4
  • Cabaret: 19/3, 19/4, 21/1
  • Café / herberg: 11/3, 12/3, 15/3, 16/1, 16/3, 16/4, 17/1
  • Café Centraal: 34/3
  • Café De Zwaan: 34/4
  • Café Geurtje Sukel: 17/1
  • Café Het Centrum: 34/4
  • Café Jasper: 34/1
  • Cameraer, Eerste: 34/3
  • Campen, Jacob van: 34/1
  • Canadezen: 34/3
  • Canadian Infantry Division, 3rd: 35/1
  • Canadian Regiment, Royal: 35/1
  • Cancrien, A.: 21/2
  • CAR - Centrum voor Archeologie: 34/4
  • Carolus Borromeuskerk, H.: 33/4
  • Cattenhagestraat: 34/1
  • Cecilia, kerkkoor St.: 21/4
  • Celosse, Herwig: 21/4
  • Celosse, Kruijff: 21/2
  • Cenakel, het: 20/2, 22/4, 34/1
  • Centraal, Café: 34/3
  • Centrum voor Archeologie (CAR): 34/4
  • Centrum, café Het: 34/4
  • Charlottehoeve: 21/3, 35/1
  • Chouette: 33/4
  • Christargia: 8/1, 8/4
  • Christoffelhoeve: 21/3, 35/1
  • CIBAS: 34/1
  • Cillaarshoek, mr. Du Quesne van Bruchem en: 34/1
  • Claesz, Evert: 21/4
  • Claesz, Wermbout: 34/1
  • Claeszdr, Martina Evert: 21/4
  • Clarina, Zuster: 22/1
  • Colenso: 7/1
  • Colenso, Villa: 21/2
  • Colette, Joan: 34/1
  • Coljee, bokkenboer: 33/4
  • Collatierecht: 33/4
  • Comité van Aanbeveling: 33/4
  • Comité, Oranje: 34/4
  • Commissie tot Wetenschappelijk Onderzoek van de Tumuli op de Leusderberg: 34/4
  • Commissie van Weldadigheid: 8/1, 8/2, 8/3, 35/1
  • Commissie voor stalverbetering: 22/1
  • Confidens, zuster Maria: 34/1
  • Congregatie van de Dienaressen van de Heilige Geest van de Altijddurende Bijstand: 34/1
  • Conscriptie: 3/3
  • Cooperatieve Landbouwvereniging, Soester: 22/1
  • Copley Hart, private Lawrence: 34/3
  • Coppes, Rosan: 34/3
  • Cornelisz, Dirk: 34/1
  • Court, P.M. de la: 19/1, 34/4
  • Couzijn, Wessel: 33/4
  • Coöperatieve Landbouwvereniging Soest: 34/4
  • Craandijk, Anna: 35/1
  • Craandijk, Pieter: 35/1
  • Crachtwijk: 34/3
  • Crachtwijk, Van Duverden van: 34/3
  • Craen, Abram: 34/3
  • Croockewit, W.: 34/4
  • Cuijpers, architect: 21/2
  • Cuijpers, P.H.J.: 34/3
  • Cuijpers, P.J.H. (Pierre): 35/1
  • Cultuurplatform Soest: 34/1
  • Cultuurprijs 2010 en nu verder: 32/2
  • Cultuurprijs 2012: 34/1

D

  • Daatselaar, Frans van: 33/4
  • Daendels, Herman Willem: 35/1
  • Daiwalle, Jean Augustin: 35/1
  • Dalweg, R.K. kerkhof: 13/4
  • Dame, timmerman, metselaar, pompenboorder: 34/4
  • Damen, Alfons: 34/4, 35/1
  • Darmstadt, regiment Hessen-: 21/4
  • De Achtermaat: 22/1
  • De Annalen van het St. Jozefgesticht: 21/3, 21/4, 22/1
  • De Birk: 34/3
  • De Blaak: 22/1
  • De Drie Ringen: 22/1
  • "De Geer": 21/4
  • De Gouden Ploeg: 22/1
  • De Groote Spijker: 22/1
  • De Krommert: 22/1
  • De Lange, dhr.: 22/1
  • De Leeuwenkamp: 22/1
  • "De Ploeg": 34/4
  • "De Staelenhoef": 34/4
  • De Swaen: 33/4
  • "De Vangrail": 34/4
  • De Vijf Vierel: 22/1
  • De Vriendschap: 22/1
  • Dedel, jhr. mr. C.: 21/2
  • Defensie, Explosieve Opruimingsdienst: 33/4
  • Deijssel, B. van den: 21/3
  • Deijssel, Pater A. v.d.: 22/1
  • Deijssel/Dijssel, van den: 19/4, 20/1
  • Deketh, G.: 20/2, 20/3
  • Deketh, mr.: 21/3
  • Deketh, mr. G.: 21/2
  • Dekker, Gerrit: 35/1
  • Den Dolder: 34/1
  • Den Helder: 34/3
  • Derde Erf: 23/1
  • Derde Erf, Het: 22/1
  • Desmund Tutu-school, Van Kerkebuurt- tot: 21/3
  • Deurwaarder in 19e eeuw: 17/3
  • Deventer: 35/1
  • Dialect: 3/2, 23/3
  • Diamant: 21/4
  • Diemen: 34/3
  • Dienaressen van de Heilige Geest van de Altijddurende Bijstand, Congregatie van de: 34/1
  • Dijckmans, Corsten Peter Dircx: 22/1
  • Dijckmans, Jan Peter: 22/1
  • Dijckmans, Michijel Peter: 22/1
  • Dijkman, Michiel Janse: 22/1
  • Dijkman, Peter Michielse: 22/1
  • Dijkmans, Anthonie: 22/1
  • Dijkmans, Miggiel: 22/1
  • Dijnselburg: 33/4
  • Dijnselburg, Vrouwenklooster: 34/3
  • Dijssel, Anton van den: 26/1
  • Dijssel, familie Van den: 34/4
  • Dijssel, Jan van den: 33/4
  • "Dikke Janniggie": 34/4
  • Dinsdag, Dolle: 35/1
  • Diphteritis: 21/3
  • Dircksz, Hessel: 34/3
  • Dirxland, Louis Dignis van der Goes tot: 34/4
  • Division 'Polar Bear', 49e West Riding: 35/1
  • Division, 3rd Canadian Infantry: 35/1
  • Division, 6e Fallschirmjäger: 35/1
  • Doelen (Amersfoort), Stads: 22/1
  • Doelen Grothe, C.J.W. Loten van: 21/3, 34/4
  • Doelen Grothe, Loten van: 21/4
  • Doelen Grothe, mr. C.J.W. Loten van: 21/2
  • Dolder, Den: 34/1
  • Dolderscheweg: 34/4
  • Dolle Dinsdag: 35/1
  • Dominee J.J. Bos: 34/4
  • Domkapittel: 34/1
  • Donselaar, Bart: 34/4
  • Dooijeweert, H. van: 21/2
  • Doorn, Aart van: 34/4
  • Doorn, Mijntje van: 33/4
  • Dorpsdokter: 34/3
  • Dorpsstreek: 21/4
  • Dorresteijn, Aart van: 35/1
  • Dorresteijn, Antje Teunisse (van): 22/1
  • Dorresteijn, Gerrit van: 35/1
  • Dorresteijn, J.H.E. van: 21/4
  • Dorssen, van: 21/4
  • Dort, smid Van: 34/4
  • Dotzeler, Anna Adelheid: 34/3
  • Dou, landmeter Jan Pietersz: 34/3
  • Drakensteyn: 33/4
  • Drakesteijn, Bosch van: 21/3
  • Drakestein, Bosch van: 21/2
  • Drankwet: 15/1
  • Drenthe: 34/3
  • Dreumel, Alphen, Wamel: 34/3
  • Drie Ringen, De: 22/1
  • Drie Ringen, Herberg De: 11/3, 15/3
  • Drieharingstraat: 34/3
  • Driessen, Anna: 21/2
  • Drinkwaterleiding: 27/2
  • Dudok, architect: 34/4
  • Duinkerken, Gerrie van: 34/3
  • Duinstra, Maria: 21/2
  • Duitsche Orde, Ridderlijke: 34/1
  • Duitse Weermacht: 22/1
  • Duizend jaar geleden: 30/3
  • Dundas, Stormont: 35/1
  • Duverden van Crachtwijk, Van: 34/3
  • Duverden, Margriet Cornelisdr van: 34/3
  • Dyer, Agniese Anthonisdr: 21/4
  • Dörpen (D): 34/3

E

  • Easy Photobase: 20/2
  • Ebbenhorst: 35/1
  • Ebbenhorst, fotograaf: 21/3
  • Ebbenhorst, Jan: 34/4
  • Echten, jonkheer Van Holthe tot: 34/4
  • Ee, J.C. van: 21/2
  • Eekschillers: 3/1
  • Eembrugge: 34/3
  • Eemhuis: 33/4
  • Eemland 1, Het: 21/2
  • Eemland 2, Het: 21/2
  • Eemland, Archief: 34/3
  • Eemland, hotel-café-restaurant: 16/1, 16/3
  • Eemland, IVN: 21/3
  • "Eemland", Natuurwacht Vereeniging: 21/2
  • "Eemland", Notulenboek der Natuurwacht Vereeniging: 21/3, 21/4, 22/1
  • Eemnes, Historische Kring: 34/1
  • Eerdmans, Emmy: 33/4
  • Eerste Cameraer: 34/3
  • Eggenkamp, Jos: 22/1
  • Egghermonde: 21/1
  • Egghermonde van Tetrode: 34/4
  • Eickenhorst: 19/3
  • Eijle, Livia van: 22/1
  • Eikendaal: 19/2
  • Eikenhorst: 34/1
  • Eind, Korte: 1/2, 1/3, 14/4
  • Eind, Lange: 8/3, 8/4, 9/2
  • Ekel, Piet: 33/2
  • Elisabethgesticht (Amsterdam): 21/2
  • Emmakerk: 23/1
  • End, Lang: 34/1
  • Endendijk, dhr.: 21/3
  • Eng: 2/1, 6/1, 6/2, 16/4, 17/3, 19/3
  • Eng, Geschiedenis van de Soester: 35/1
  • Eng, Heezer: 34/3
  • Eng, Stichting Vrienden Soester: 35/1
  • Engendaal, Buitenplaats: 33/4
  • Engendael: 17/2
  • Engh, De Stenen Reus op de Zoester: 35/1
  • Enghenberg: 34/4
  • Enghenbergje: 6/1
  • Engherbergersteeg: 34/1
  • Epidemie, mazelen: 21/3
  • Erf, Het Derde: 22/1
  • Erfgoed Utrecht, Landschap: 34/1
  • Ernst Sillemhoeve: 35/1
  • Erpel, lt. kol. F.W.: 21/4
  • Erwtenplukken: 22/1
  • Es, vishandel Van: 34/4
  • Escher, Maurits: 33/4
  • Essink, deken en pastoor: 21/3
  • Etten, Chris van: 35/1
  • Exegi Monumentum Aere Perennius: 21/2
  • Explosie: 34/1
  • Explosieve Opruimingsdienst Defensie: 33/4
  • Eysink: 32/4

F

  • Fair Hill: 21/2
  • Fallschirm Luftnachrichten Abteilung 6: 35/1
  • Fallschirmjäger Divisie, 6e: 34/3
  • Fallschirmjäger Division, 6e: 35/1
  • Familie Aalten: 34/4
  • Familie Smorenburg: 34/4
  • Familie Steenberghe: 34/4
  • Familie Sukkel: 34/3
  • Familie Van Bergenhenegouwen: 34/4
  • Familie Van den Dijssel: 34/4
  • Familie Van Muilwijck: 21/4
  • Familie Verkerk: 34/3
  • Feesten: 24/3, 24/5, 25/2, 25/3
  • Ferdinand Huycklaan: 21/4, 33/4
  • Festung Holland: 34/3
  • Fietsbrug over de Eem: 34/3
  • Fietsenmaker Janus van de Vlist: 34/4
  • Fietsenmaker Sjors van de Berg: 34/4
  • Fietstocht HVS: 29/2
  • Fisher, corporal Jack: 34/3
  • Flapper, Ch.: 33/4
  • Flehite, Jaarboek 2013: 34/3
  • Flehite, Oudheidkundige Vereniging: 34/3, 34/4
  • Flora: 3/1, 4/1, 4/2
  • Fock, C.A.M.: 21/2
  • Fokker, Bep: 22/1
  • Folly: 34/3
  • Fontijn, Roelof: 34/1
  • Fornhese: 34/4
  • Fornheze: 13/2
  • Fortuin, Johannes: 34/4
  • Fortuyn Harreman, Aardje: 33/4
  • Foto's: 6/4, 11/1, 11/3, 11/4, 14/1, 15/3, 18/4, 19/1, 19/2, 19/3, 20/2
  • Frans Kuijper, nakomelingen: 35/1
  • Franse slag: 27/1
  • Fraternize, Operation: 35/1
  • Frederiksoord, kolonie: 34/3
  • Froonhof, dhr.: 22/1
  • Fulpen, Christina van: 34/3
  • Fulpen, Grietje van: 20/4, 21/1
  • Fulpen, Joop van: 21/4
  • Funken: 20/3
  • Fusiliers, Royal Scots: 34/3
  • Fusiliers, Royal Scottish: 35/1
  • Fysische geografie: 10/4

G

  • Gaasbeeker Schuttersgilde, Groot: 22/1
  • Gabriël (Utrecht), Marie: 21/2
  • Gaesbeek / Gaasbeek: 8/1, 10/4, 21/1
  • Gagelgat, Het: 34/3
  • Gallenkamp Pels, Pieter: 18/4
  • Gallenkamp, Elisabeth: 34/4
  • Garibaldi: 21/4
  • Gasille, dhr.: 21/3
  • Gasleiding: 12/4
  • Gasthuijs Straet: 34/1
  • Gasthuis (Amsterdam), Onze Lieve Vrouwe: 21/2
  • Gasthuis, Bartholomeus: 34/1
  • Gasthuisstraat: 34/1
  • Gebroeders Beijer: 34/4
  • Gebruiken: 3/4, 14/4
  • Gedenkboom: 33/4
  • Geer, De: 21/4
  • Geffen, jhr. F.W.H.P.J.M. van: 21/3
  • Geijtenbeek, Hendrik van: 34/1
  • Gemeentehuis/gemeenteraad: 22/4, 26/4, 27/1, 28/1
  • Gemeentewerken: 33/4
  • Gemene buren tegen stadse heren: 31/4
  • Genealogie: 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 3/1, 3/2, 4/3, 5/1, 5/3, 9/2, 11/1, 11/3, 11/4, 12/4, 13/1, 13/3, 13/4, 15/4, 17/4, 18/2, 18/3, 18/4, 19/4, 20/4, 25/2, 25/3, 27/1, 32/3, 33/2, 34/1
  • Genealogie Michiel Janse Dijkman: 22/1
  • Genealogie Valkenet/Valkonet: 34/4
  • Genealogische Werkgroep "Eemland": 33/4
  • Geneeskundig Staatstoezicht, Verspeijk, Inspecteur van het: 21/3
  • Geneeskundige Dienst, Nationaal Lucht- en Ruimtevaart: 33/4
  • Generaal Winkelmanlaan: 34/4
  • Genootschap (Rotterdam), Bataafs: 35/1
  • Genootschap, Republikeins: 34/4
  • Genootschap, Utrechts Landbouw: 22/1
  • Geografie, fysische: 10/4
  • Geografie, historische: 5/1, 6/4
  • Geraniumschool (Hilversum): 35/1
  • Gerbertsdr, Emmetgen Loych: 34/1
  • Gerbrantsz, Mattheus: 34/1
  • Gerbrantsz, Rutger: 33/4, 34/1
  • Gereformeerden 1786: 9/4, 10/1, 10/2
  • Gerritshoeve: 35/1
  • Gerritsz, Anthonis: 34/1
  • Gertude, Zuster: 22/1
  • Geschiedenis van de Soester Eng: 35/1
  • Geurtje Sukel, Café: 17/1
  • "Gezonde Apotheek": 21/4
  • Gier, dhr. D. de: 33/4
  • Giffen, professor Van: 34/4
  • Gijsbertje Schoonderbeek en Teunis Pieter Kuijer, Akte van scheiding des boedels van: 30/1
  • Gildeboom: 33/4
  • Gilden: 3/1, 8/3, 21/1, 24/5, 30/2, 33/3
  • Glasblazerij: 7/1
  • Glengarry Highlanders: 35/1
  • "Goed Wonen": 34/4
  • Goes tot Dirxland, Louis Dignis van der: 34/4
  • Gogh, Elizabeth van: 34/1
  • Gogh, Hubertina van: 34/1
  • Gogh, Vincent van: 34/1
  • Gogh, Vincent Willem van: 34/1
  • Goltz, de heer: 21/4
  • Goor van Oosterlingh, de: 21/2
  • Goudeau, Johan P.M.: 34/4
  • Gouden Ploeg, De: 22/1
  • Goudt, Jacob Hendriksz: 34/3
  • Goyer, Anthonis de: 34/3
  • Grachtje, Oude: 5/4, 10/2, 21/4
  • Grafheuvels: 1/4, 6/1, 6/3, 14/1
  • Grasoogst: 31/2
  • Graven in de Oude Kerk: 27/2, 27/3, 28/3
  • Grebbelinie: 34/3, 34/4
  • Gregorius, Ridder in de Orde van de Heilige: 21/2
  • Grenscorrectie: 19/2
  • Grift, G.W. (Gerard) van der: 33/4
  • Grift, Hendrik van de: 33/4
  • Grift, Jan: 33/4
  • Grift, Van de: 21/4
  • Grift, Willem van de: 33/4
  • Groen van Waarder, het bos: 34/4
  • Groeneveld: 3/3
  • Groeneveld, Jaap: 34/1
  • Groenlo: 35/1
  • Groot Gaasbeeker Schuttersgilde: 22/1
  • Groot Gaesbeker Gilde: 33/4
  • Groot Geasbeeker Gilde: 31/2
  • Groot, Hugo de: 34/4
  • Groot, Jannetje de: 34/4
  • Groot, Lies van der: 33/4
  • Groot, Teunis de: 34/3
  • Groot, Willemina (Wijmpje) de: 34/3
  • Groote Spijker, De: 22/1
  • Grooteloo aan het Kort End, Het erf: 21/4, 22/1
  • Grooteloo, Elis Jan Elisz op: 21/4
  • Grooteloo, Simonida van: 21/4
  • Grooteloo, Willemina van: 21/4
  • Grote Kerk Naarden: 33/4
  • Grote Melm: 34/1, 34/3, 35/1
  • Grote Noord (Hoorn): 21/2
  • Grote (Oude) Melm: 16/3
  • Groteloth, Van: 21/4
  • Grothe, C.J.W. Loten van Doelen: 21/3, 34/4
  • Grothe, Constant Jacob: 34/4
  • Grothe, Loten van Doelen: 21/4
  • Grothe, mr. C.J.W. Loten van Grothe: 21/2
  • Grove, Hill: 35/1
  • Guulker, Gerrit van of de: 34/1
  • Guulker, Maria van of de: 34/1

H

  • H. Hart ULO school: 35/1
  • H. Michaëlschool: 21/3
  • Haage, Elisabeth Hendrica (Bep): 34/3
  • Haage, Gijsbertus: 34/1
  • Haage, Peter Gijsbertse: 34/1
  • Haage, Willem: 34/1
  • Haagen, Gijsbert Rijksen: 34/1
  • Haagen, Peter Gijsbertse: 34/1
  • Ha(a)gen, Rijk Gijsbertsz: 34/1
  • Haagen, Steven van der: 34/3
  • Haan Hugenholtz, dhr. De: 34/1
  • Haan, Bartje de: 22/1
  • Haan, Bartje Janse: 22/1
  • Haan, De Roode: 12/3
  • Haan, Jan Hendrikse: 22/1
  • Haan, wethouder De: 34/4
  • Haar, W. ter: 21/3
  • Hage, Maria: 21/2
  • Hagen, Gijsbert Rijksen: 34/1
  • Hagen, Henk: 33/4, 34/1
  • Hagen, Peter Gijsbertse: 34/1
  • Hagen, Willem: 34/1
  • Haig Atkin, private Thomas Vincent: 34/3
  • Hal, René van: 35/1
  • Hall, private Henry: 34/3
  • Halve Hoeve, De: 34/3
  • Halve, Huis ten: 34/4
  • Hamelenberg: 7/3
  • Hamelenburg: 7/3
  • Hamersveld, Willem van: 22/1
  • Hamstra, Cornelia: 34/1
  • Hamstra, Jacobus Willem: 34/1
  • Hanau, Jan: 35/1
  • Hanenburgh, G. v.: 22/1
  • Harreman, Aardje Fortuyn: 33/4
  • Hartman, Jeanette: 33/4
  • Hartman, Wim: 35/1
  • Hartogh Heys, Louis. H.M.: 34/1
  • Hartshorn, lance sergeant Owen William: 34/3
  • Heer, Leonard de: 34/1
  • Hees: 5/3, 12/1, 12/2, 29/3
  • Hees, Jacob van: 21/4
  • Hees, Jan van: 33/4
  • Hees, Laag: 35/1
  • Heezer Eng: 34/3
  • Heezerspoor Oostzijde: 34/4
  • Heideweg: 33/4
  • Heilige Geest van de Altijddurende Bijstand, Congregatie van de Dienaressen van de: 34/1
  • Heilige Gregorius, Ridder in de Orde van de: 21/2
  • Heimans, zr.: 33/4
  • Helmont, Jenneke Joost van: 22/1
  • Helsdingen, George van: 34/4
  • Hendriks, Gijsbertje: 35/1
  • Hendriks, Susanna (Sannetje): 35/1
  • Hengelaar, Abraham Samuel van: 35/1
  • Hengelaar, Anna Elsina Cornelia van: 35/1
  • Hengelaar, Mattheus Jacobus van: 35/1
  • Hengestschote: 13/2
  • Hengstum, P.A. van: 21/2
  • Henricksz, Goert: 21/4
  • Hensbroek, G. Steijn van: 21/4
  • Hensbroek, G. van Steijn van: 34/4
  • Heraldiek: 1/4, 2/2
  • Herberg / café: 11/3, 12/3, 15/3, 16/1, 16/3, 16/4, 17/1
  • Herberg De Drie Ringen: 11/3, 15/3, 27/2
  • Herdenken: 32/4
  • Herfst, Harrie: 34/1
  • Hermitage: 34/3
  • Hert, Het Vliegend: 34/1
  • Hessen Kassel, Maria Louise van: 33/4
  • Hessen-Darmstadt, regiment: 21/4
  • Hessum, G.J. van: 33/4
  • Het Achterbosch: 22/1
  • Het Derde Erf: 22/1
  • Het erf Grooteloo aan het Kort End: 21/4, 22/1
  • Het huis aan de "Kleine Melm": 22/1
  • "Het Kampje": 21/4
  • Het Pluismeer: 22/1
  • Het Spiehuis: 21/4
  • Heupers: 1/2
  • Heuvel en Daal: 7/3, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2
  • Heuvel, de laatste turfsteker van Soest, Dirk van den: 21/4
  • Heuvel, Rijk van den: 21/4
  • Heuvel, Ton van den: 21/4
  • Heuvel, W. van den: 22/1
  • Heuvelrug, Utrechtse: 10/4
  • Heybergen, landgoed: 34/4
  • Heys, Louis. H.M. Hartogh: 34/1
  • Hiemstra: 21/4
  • Hiemstra, dhr.: 22/1
  • Highlanders of Canada, 48th: 35/1
  • Highlanders, Glengarry: 35/1
  • Highlanders, North Nova Scotia: 35/1
  • Hilaria (Alkmaar), Marie: 21/2
  • Hilhorst: 31/3, 31/4, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4
  • Hilhorst, Aart: 34/3, 34/4
  • Hilhorst, Anthonie: 34/4
  • Hilhorst, Antoon: 22/1
  • Hilhorst, Bart: 21/4
  • Hilhorst, Beppie: 33/4
  • Hilhorst, Geurt Evertsz: 21/4
  • Hilhorst, Hendrika: 34/4
  • Hilhorst, Hendrika (Engelien): 34/3
  • Hilhorst, Jan: 35/1
  • Hilhorst, Nicolaas: 21/2
  • Hilhorst, R.: 21/2
  • Hilhorst, Reinier: 33/4
  • Hilhorst, Wim: 34/4
  • Hill Grove: 35/1
  • Hill, Fair: 21/2
  • Hilversum, Noorder Begraafplaats: 34/3
  • Hinderkis (Hendriks), Anna Thekla (Tecla): 34/3
  • Historie, Soester Politie: 21/3
  • Historische geografie: 5/1, 6/4
  • Historische Kring Eemnes: 34/1, 35/1
  • Historische Kring Hoogland: 34/3
  • Hitlerjugend: 34/3
  • Hoed, Barbara (Bartje) van den: 35/1
  • Hoed, Barbara van den: 34/4
  • Hoef, Claes Hendricksz van der: 34/1
  • Hoef, Claes Hendriksz van der: 34/3
  • Hoef, Gerrit Henricxsz van der: 34/1
  • Hoek, Theeschenkerij De: 34/4
  • Hoelstege: 21/4
  • Hoeve, De Halve: 34/3
  • Hoeve, Woeste: 35/1
  • Hofslot: 11/4, 23/3, 35/1
  • Hofslot, Aart van: 22/1
  • Hofslot, Maria van: 22/1
  • Hofslot, Mie van: 22/1
  • Hofstede, Klein Jonkers: 22/1
  • Hoge Huis, het: 33/4
  • Hohenstein (Dresden): 22/1
  • Hohorst: 1/1, 1/3
  • HOKAM: 5/1
  • Holesteeg: 21/4
  • Hollaardt, Frans: 35/1
  • Holland, Festung: 34/3
  • Holten, Piet van: 33/4
  • Holthe tot Echten, jonkheer Van: 34/4
  • Holwerda, professor: 34/4
  • Honderd jaar geleden: 31/2
  • Hondong Jan: 31/3
  • Hooff, Anton J.L. van: 34/4
  • Hooft, Kees: 33/4
  • Hoog en Wel: 34/1
  • Hoogbouw: 19/2
  • Hooge Huijs, Het: 20/2, 21/3, 24/2
  • Hoogendijk, Steven: 35/1
  • Hoogheemraad: 34/3
  • Hoogje, 't: 22/1
  • Hoogland, Historische Kring: 34/3
  • Hooijman, moeder overste Firmina: 22/1
  • Hornsveld, Dirk: 25/4
  • Hortensius, Lambertus: 34/1
  • Horvers: 21/2
  • Horvers, H.Th.: 21/4
  • Horvers, Henri: 21/4
  • Horvers, Henricus Theodorus: 21/4
  • Horvers, Theodorus: 21/4
  • Hotel Trier: 21/2, 21/3, 21/4, 22/1, 34/3
  • Houff, Claes Henricxsz vander: 34/3
  • Houtdieverij: 26/4
  • Houtman, C.: 21/4
  • Huchtschool, van der: 18/2
  • Hugenholtz, dhr. De Haan: 34/1
  • Huijs, Het Hooge: 21/3
  • Huis ten Halve: 34/4
  • Huis, Het Spaansche: 34/1
  • Huize Beversstein: 22/1
  • Huize De Batenburg: 34/3
  • Huize Sint Anfridus (Hamersveld): 34/4
  • Huizen in het buitengebied "Laag Hees": 21/3
  • Huurdeman, José: 34/4
  • Huurdeman, Mgr.: 22/1
  • Huurdeman, Vicaris: 22/1
  • Huyck, Ferdinand: 27/2
  • Huycklaan, Ferdinand: 21/4, 33/4
  • Huzaren van Salm-Kirburg: 34/3
  • Hyde, private Robert Henry Clement: 34/3

I

  • Ibo, Wim: 21/1
  • Idea: 33/4
  • IJmuiden: 34/3, 35/1
  • Imeldo, Zuster: 22/1
  • Infanterie Divisie (Polar Bears), 49e: 34/3
  • Infantry Division, 3rd Canadian: 35/1
  • Ingenhof, De: 21/3
  • Insinger: 21/2, 21/3
  • Inspecteur van het Geneeskundig Staatstoezicht, Verspeijk: 21/3
  • Instituut, Aeromedisch: 33/4
  • Inventarisatie Project, Monumenten: 21/4
  • Inwoners 1786: 9/3, 9/4, 10/1, 10/2
  • Inwoners 1813: 17/2, 17/3, 17/4
  • Isings: 5/2
  • Isselt: 7/1, 16/2
  • Ittersum, baron Van: 21/3
  • IVN Eemland: 21/3

J

  • Jaarboek Flehite 2013: 34/3
  • Jaarvergadering en lezing Stay Behind: 35/1
  • Jachtgroep 2e Luchtvaart Regiment (1-2 LV. R.), 1e: 34/4
  • Jachthuislaan: 21/2, 34/1
  • Jacobs, Maria: 34/1
  • Jager, De: 34/1
  • Jagers van York: 34/3
  • Jans, Willemtje: 34/1
  • Jans, Wulphgen: 34/1
  • Jasper, Café: 34/1
  • Jodoca (Vlaardingen), Marie: 21/2
  • Johannette, Zuster: 22/1
  • Jongens waren we: 31/1
  • Jongensschool St. Bonifacius: 21/3, 21/4
  • Jonkers Hofstede, Klein: 22/1
  • Jonkheer Van Holthe tot Echten: 34/4
  • Joosten, Ben: 33/4
  • Jozefgebouw, Sint: 33/4
  • Jozefgesticht, De Annalen van het St.: 21/2, 21/4, 22/1
  • Juliana-Bernhardlinde: 33/4

K

  • Kabouterkring, Soestdijker: 33/4
  • Kagenaar, Co: 35/1
  • Kagenaar, Wilhelmus (Willem): 35/1
  • Kalkbranderij: 7/2
  • Kam, Wim de: 34/4, 35/1
  • Kamp Zeist: 17/1, 23/1
  • Kamp, H. v.d.: 34/4
  • Kampbaas van 't Pluismeer: 21/3
  • Kamperduin, Zeeslag bij: 35/1
  • Kampje, Het: 21/4
  • Kampweg: 33/4
  • Kant, Van de, Klompenmaker: 33/4
  • Kapelaan Bos: 22/1
  • Kapelaan Tempel: 22/1
  • Kapelaan W.F.N. van Rootselaar: 34/4
  • Kapelaan Wilmink: 22/1
  • Karel 1: 34/1
  • Kasboek van Grootmoeder: 30/4
  • Kastanjelaan: 33/4
  • Kasteel Vredenburch: 34/3
  • Kasteleijn, kruidenier: 34/4
  • Kastelen: 3/3, 4/2, 4/3, 7/3, 15/3
  • Kathmann, Commandant Kolonel Marco: 33/4
  • Kemper, Maria: 21/2
  • Kempis, Thomas á: 34/3
  • Kerk, N.H.: 1/2, 2/3, 2/4, 3/2, 3/3, 5/1, 7/4, 10/3, 12/1, 13/3, 28/2
  • Kerk, R.K.: 9/3, 13/2, 13/3, 16/4, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1
  • Kerkebuurt: 1/2, 7/4, 10/3, 11/2, 19/2, 21/4, 33/4
  • Kerkebuurt- tot Desmund Tutu-school, Van: 21/3
  • Kerkhof Dalweg, R.K.: 13/4
  • Kerkkoor St. Cecilia: 21/4
  • Kerkpad ZZ 5: 34/3
  • Kerkstraat: 21/4
  • Kist: 21/4
  • Klaarwater, Hendrik Jansz van: 22/1
  • Klaarwaterweg: 33/3, 34/1
  • Klabbers: 34/4
  • Klap, Alie: 22/1
  • Klassenfoto's: 31/2
  • Klederdracht: 9/4, 10/2
  • Klederdrachten, Regionale Werkgroep: 22/1
  • Klein Jonkers Hofstede: 22/1
  • Klein Moerbessenberg: 34/4
  • Kleine Melm: 7/1, 8/4, 9/1, 16/3, 34/3
  • "Kleine Melm", Het huis aan de: 22/1
  • Kleine Willemshoeve: 21/2
  • Kleuterhuis Mariastraat: 22/1
  • Klewang: 21/3
  • Klompenmaker Van de Kant: 33/4
  • Klooster Mariënburg: 21/4
  • Klooster Oud-Naarden: 34/3
  • Klooster, Anthonie (Teunis) van ('t): 34/3
  • Klooster, Antje Gerritse van 't: 34/1
  • Klooster, H. van 't: 21/4
  • Klooster, Hendrika van ('t): 34/3
  • Klooster, Theus van 't: 33/4
  • Klooster, Toon van 't: 22/1
  • Klooster, van 't: 1/1, 1/2, 2/1, 25/3, 26/3, 27/2
  • Klooster-Stalenhoef, Mietje van: 34/4
  • Kloosters: 1/1, 2/4, 6/3, 14/2, 14/4, 15/1, 15/2
  • Klooters, G.C.: 21/3
  • Kluizenaarsgrot: 34/3
  • Knaapen, F.S.I.: 21/4, 34/3
  • Knollen (soester): 28/3
  • Koehaarspinnerij: 8/2
  • Koekkoek, B.C.: 35/1
  • Koelen, Neeltje Gijsbertse: 34/1
  • Koepokinenting: 35/1
  • Kok, Bart: 22/1
  • Kok, Cornelia Thoone: 34/1
  • Kok, Cornelis: 34/1
  • Kok, Gijsberta: 34/1
  • Kok, Hendrik: 33/4
  • Kok, Jan: 21/2
  • Kok, Jan Jansz: 34/1
  • Kok, Metje Janse: 34/1
  • Kok, Mie: 22/1
  • Kok, Nel: 33/4
  • Kok, pastoor Gerardus: 34/4
  • Kolfschoten, Anna Maria: 21/2
  • Kolonieweg: 20/4, 33/4
  • Kolonist: 34/3
  • Koning, David: 34/4
  • Koninginnelaan: 34/1, 34/3
  • Konings, monseigneur: 21/4
  • Koningsweg: 33/4
  • Koninklijk Huis: 1/2, 2/2, 2/3, 5/3, 6/1, 8/1, 8/2, 8/3
  • Koninklijke Akademie voor Schone Kunsten: 21/2
  • Kontakt der Kontinenten: 34/1
  • Kontinenten, Kontakt der: 34/1
  • Kooij (hoeve), De: 21/3
  • Kooij, H. van: 34/1
  • Kool, Huijbert Ebbertsz: 21/4
  • Koopman, De Reizende: 34/4
  • Kooy, G.: 33/4
  • Kooy, Marwijck: 34/4
  • Koptienden: 34/1
  • Kort End, Het erf Grooteloo aan het: 21/4, 22/1
  • Korte Bergstraat: 35/1
  • Korte Eind: 1/2, 1/3, 14/4, 21/4
  • Korte Melmweg: 34/1
  • Koudhoorn: 34/4
  • KPS voetbalveld: 34/3
  • Kraal (Hans): 24/4
  • Kraamvrouwenkoorts: 34/4
  • Kraats, v.d.: 33/4
  • Kraayenhage: 21/4
  • Kramm, Christiaan: 34/4
  • Krantenberichten: 32/1, 32/2
  • Krijgsman, Johanna: 21/2
  • Kroes, H.: 34/4
  • Krommert, De: 22/1
  • Krommestraat: 34/1
  • Kruiden: 4/1, 4/2
  • Kruidenier Has Mensink: 34/4
  • Kruidenier Kasteleijn: 34/4
  • Kruif, pater Cornelis de: 34/4
  • Kruiff, Teunis de: 34/4
  • Kruijf de / Kruijff de: 5/3
  • Kruijf, Clara: 35/1
  • Kruijf, Jakob: 35/1
  • Kruijf, Theunis de: 35/1
  • Kruijff Celosse: 21/2
  • Kruijff, Anthonius de: 35/1
  • Kruis, Bronzen: 34/4
  • Kruiswijk, Hans: 33/4, 34/3
  • Kuijer, Aalbert: 22/1
  • Kuijer, Akte van scheiding des boedels van Gijsbertje Schoonderbeek en Teunis Pieter: 30/1
  • Kuijer, Antje: 34/4
  • Kuijer, Barbara: 22/1
  • Kuijer, Mietje: 22/1
  • Kuijer, Piet: 22/1
  • Kuijer, Tine: 22/1
  • Kuijper, Arie: 22/1
  • Kuijper, Bernardus Harmensz: 35/1
  • Kuijper, Frans: 35/1
  • Kuijper, nakomelingen Frans: 35/1
  • Kuipers, André: 33/4
  • Kuipers, dr. J.: 33/4, 35/1
  • Kuper, Gertrudis: 34/3
  • Kuppens, Hannie: 22/1
  • Kuyer, Piet: 34/4
  • Kwikstaart: 8/4

L

  • Laag Hees: 20/2, 25/3, 33/4, 35/1
  • "Laag Hees", Huizen in het buitengebied: 21/3
  • Laarman (Amsterdam), mej. H.: 21/2
  • Laatste drop is de boterknop: 30/2
  • Lage Mierde: 22/1
  • Lage Vuursche: 34/3, 35/1
  • Landbouw: 1/3
  • Landbouw Genootschap, Utrechts: 22/1
  • Landbouw, Sociëteit de: 34/3
  • Landbouwkolonie: 34/3
  • Landbouwvereeniging, Soester: 21/2
  • Landbouwvereniging Soest, Coöperatieve: 34/4
  • Landbouwvereniging, Soester Cooperatieve: 22/1
  • Landgoed De Paltz: 34/3
  • Landgoed Heybergen: 34/4
  • Landhuizen: 1/4, 2/3, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2, 16/1, 17/2, 17/3
  • Landjuweel: 8/2, 24/4
  • Landlust: 35/1
  • Landschap Erfgoed Utrecht: 34/1
  • Lang End: 34/1
  • Lange Brinkweg: 33/4
  • Lange Eind: 8/3, 8/4, 9/2
  • Lange Eindsche Maten, Waterschap: 21/2
  • Lange End: 22/1
  • Lange, de: 21/4
  • Lange, dhr. De: 22/1
  • Langeraar, Jan Jurien van: 34/3
  • Langhuisboerderij: 21/2
  • Langley, private Vernon George: 34/3
  • Laren (NH): 35/1
  • Lasenbergschool: 8/4
  • Lathen (D): 34/3
  • Laurensz, Mr. Maerten: 34/3
  • Lazarusberg: 8/4, 16/4, 17/3, 35/1
  • Leeghwater, Jan Adriaensz: 34/3
  • Leemans, Wilhelmina: 21/4
  • Leemkolk-Wantenaar, J.W. van de: 22/1
  • Leerschool: 21/3
  • Leeuwencamp: 13/2
  • "Leeuwenkamp": 21/4
  • Leeuwenkamp, De: 22/1
  • Legerplaats Soesterberg 1939-1945, Stichting: 35/1
  • Legerplaats Soesterberg, Stichting: 34/3
  • Leicestershire Regiment: 34/3, 35/1
  • Lennep, Jacob van: 34/4
  • Lensink, Wil Polman-: 33/4
  • Lepeltak: 31/4
  • Lesoen, Hendrik: 35/1
  • Leusden: 33/4
  • Leusderweg, Oude: 34/4
  • Lezing Stay Behind, Jaarvergadering en: 35/1
  • Lichtenvoorde: 35/1
  • Liefdadigheid: 5/1
  • Lielaar, Alijda van: 21/4, 22/1
  • Lielaar, Gijsbertus van: 21/4
  • Lielaer, Rudolpha van: 21/4
  • Lieve Vrouw, Zusters van Onze: 21/2
  • Lieve Vrouwe Gasthuis (Amsterdam), Onze: 21/2
  • Limburg Brouwer, G.Th. van: 21/2
  • Lint, Johannes van: 34/4
  • Lodder, Jan: 34/4
  • Lodeesen, Karel: 4/3, 15/1
  • Lodewijkshoeve: 35/1
  • Loenen (Gelderland): 34/3
  • Loenense- en Silvense Mark: 34/3
  • Logen, Peter Tonis: 34/1
  • Logtensteijn: 6/4, 7/1, 7/2, 13/3, 13/4
  • Lokaalspoorweg Baarn-Utrecht: 34/1
  • Lommerse, Pastoor: 22/1
  • Loo, Paleis het: 33/4
  • Looy, Jac. van: 3/4, 4/1, 26/3
  • Lorne Scots: 35/1
  • Loten van Doelen Grothe: 21/4
  • Loten van Doelen Grothe, C.J.W.: 19/2, 19/3, 21/3, 26/4, 34/4
  • Loten van Doelen Grothe, mr. C.J.W.: 21/2
  • Louis Rutgers van Rozenburg, jhr.: 34/3
  • Lourdes: 34/1
  • Lourdesgrot: 34/1
  • Louter, notaris J. de: 22/1
  • Lucht- en Ruimtevaart Geneeskundige Dienst, Nationaal: 33/4
  • Luchtensteijn: 6/4, 7/1, 7/2, 13/3, 13/4
  • Luchtvaart Museum, Militair: 33/4
  • Luchtvaart Regiment (1-2 LV. R.), 1e Jachtgroep 2e: 34/4
  • Luftnachrichten Abteilung 6, Fallschirm: 35/1
  • Lugt, Berdina Wilhelmina Maria van der: 34/3
  • Lugt, Dien van der: 34/4
  • Lugt, Johannes Hendrikus van der: 34/3
  • Luiks, R.: 34/1
  • Luitwieler, C.A.: 34/4
  • Lumansz, Willem: 21/4

M

  • Maalderij: 34/1
  • Maaren, Piet van: 34/4
  • Maarssen: 35/1
  • Maatschappij van Weldadigheid: 34/3
  • Majoor, Geertje: 22/1
  • Majoor, Michel: 34/4
  • Majoor, Piet: 22/1
  • Makkes, Bonna: 34/1
  • Makkes, Makke: 34/1
  • Malebrug: 29/1, 34/3
  • Mann, Wim: 21/3
  • Manschot, bakker: 34/4
  • Maren Wouterszn., Wilhelmus van: 35/1
  • Maria Onbevlekt Ontvangen, R.K. parochie: 21/2
  • Mariagrot: 34/1
  • Mariastraat, Kleuterhuis: 22/1
  • Marie, Villa Anna: 34/1
  • Marijke Meu: 33/4
  • Mariënburg: 1/1, 2/4, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 22/1
  • Mariënburg, klooster: 21/4
  • Mariënburg, Nieuw: 14/3, 15/4
  • Mariënhof: 14/3, 14/4, 15/1, 15/2
  • Mark, Loenense- en Silvense: 34/3
  • Markies van Veere en Vlissingen: 33/4
  • Marktstraat: 34/1
  • Markus, Ans: 33/4, 35/1
  • Marrewijk, Magdalena Adriana van: 34/4
  • Martijn, Louise: 21/2
  • Martin, H.: 34/4
  • Martini van Geffen, F.W.H.P.J.: 19/1
  • Masereeuw, Brechje: 34/1
  • Matheusdr, Peetertgen: 34/1
  • Mazelen epidemie: 21/3
  • Meerts, Jean: 33/4, 34/1
  • Meester Woudenberg: 34/4
  • Meeteren, Westrouen van: 21/3
  • Meeteren, Westroüen van: 21/2, 21/3
  • Melkinrichting, Soester Zuivelfabriek: 33/4
  • Melm, de: 20/2
  • Melm, Grote: 34/1, 34/3, 35/1
  • Melm, Grote (Oude): 16/3
  • Melm, Kleine: 7/1, 8/4, 9/1, 16/3, 34/3
  • Melman, Johanna Maria: 34/1
  • Melmweg: 34/3
  • Melmweg, Korte: 34/1
  • Memoriam Gerard Staalenhoef: 30/4
  • Mensert, Willem: 35/1
  • Mensink, kruidenier Has: 34/4
  • Meppen (Baarn), dokter: 35/1
  • Mgr. Huurdeman: 22/1
  • Mgr. Willem Steenhoff: 34/3
  • Michael School, St.: 21/4
  • Michaëlschool, H.: 21/3
  • Middelwijk: 6/3, 16/2, 22/1
  • Middelwijkstraat: 33/4
  • Mierde, Lage: 22/1
  • Mierop, van: 21/2
  • Milieu: 2/3, 3/1, 8/3, 11/1, 12/4
  • Militair Luchtvaart Museum: 33/4
  • Mispeleind: 22/1
  • Mobilisatie: 31/2, 31/3, 31/4
  • Moeder overste Firmina Hooijman: 22/1
  • Moerbessenberg: 34/4
  • Moerbessenberg, Klein: 34/4
  • Mokoroth: 13/2
  • Molenaar, J.J.: 35/1
  • Molendael, Zonnegloren: 34/1
  • Molens: 4/2, 4/3
  • Molkenboer: 22/1
  • Molkenboer, Theo: 17/2
  • Mollenkerkhof: 33/4, 34/1
  • Molshoop, de: 19/3, 19/4, 21/1
  • Monnikenboschweg: 34/4
  • Monnikendam: 34/1
  • Monseigneur Konings: 21/4
  • Monumenten: 5/3, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21/1, 23/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25/4, 31/1
  • Monumenten Inventarisatie Project: 21/4
  • Monumenten, Soester: 21/2
  • Monumentendag 2013, Open: 34/3
  • Monumentenkaart, Archeologische: 34/4
  • Monumentum Aere Perennius, Exegi: 21/2
  • Mos, Jan de: 34/3
  • Mos, Richard de: 34/3, 35/1
  • Muelen, Andries van der: 34/3
  • Muiden: 34/3
  • Muiderberg: 34/3
  • Muijlwijck, van: 13/3, 13/4
  • Muijlwijk, Adam van: 21/4
  • Muijlwijk, Aloysius van: 21/4, 22/1
  • Muijlwijk, Anna Maria van: 21/4
  • Muijlwijk, François van: 21/4
  • Muijlwijk, jhr. mr. Wilhelmus Franciscus (van der Merwede) van: 22/1
  • Muijlwijk, Willem Frans van: 21/4
  • Muilwijck, familie Van: 21/4
  • Muis, Jan: 3/2
  • Mulder, dhr.: 21/3
  • Mulder, G.J.: 35/1
  • Mulders (brieven van): 25/4
  • Mur, Rie: 22/1
  • Museum: 24/2, 25/2
  • Muts, Adr.: 34/1
  • Muts, vierkante: 22/1
  • Muziekvereniging PVO: 25/4

N

  • N.V. Olie- en Benzine Importmaatschappij (OBIM): 33/4
  • N.V. Soester Paardentramweg: 34/1
  • Naald, de: 34/3
  • Naarden, Grote Kerk: 33/4
  • Naarden, Het Bloedbad van: 34/1
  • Naardermeer: 34/1, 34/3
  • Nachtwacht: 16/2
  • Nakomelingen Frans Kuijper: 35/1
  • Napoleon, Lodewijk: 21/4
  • Nathalia, Zuster: 22/1
  • Nationaal Lucht- en Ruimtevaart Geneeskundige Dienst: 33/4
  • Nationale Socialistische Beweging: 21/3
  • Natter(t), Marritje Woutersen: 34/1
  • Nattert, Wouter Aertsz: 34/1
  • Natuur en Stad, Bond tegen Verontreiniginng van: 22/1
  • Natuurbad: 7/1, 16/1, 16/2, 16/3
  • Natuurbad, Soester: 34/4
  • Natuur(behoud): 8/3, 11/1, 12/4, 17/3, 18/2
  • Natuurbeschermingsactiviteiten: 20/3, 20/4, 21/1, 23/1
  • Natuurwacht Vereeniging "Eemland": 21/2
  • Natuurwacht Vereeniging "Eemland", Notulenboek der: 21/3, 21/4, 22/1
  • Neijs, Ad: 34/1
  • Nes Ameland: 34/1
  • Neuhaus, A.M.A.: 21/2
  • Nicolaaskerk (Amsterdam), Sint: 21/2
  • Nies, dhr. Van: 21/3
  • Nieuw Mariënburg: 14/3, 15/4
  • Nieuwe Marckt: 34/1
  • Nieuwer Amstel: 35/1
  • Nieuweweg: 33/4
  • Nijeboer, rijksjachtopziener Jacob: 34/4
  • Nijhof, Jan: 34/1
  • Nijland, district schoolopziener A.J. van: 21/3
  • Nijverheidsonderwijs, Vereniging tot bevordering van het: 21/2
  • Nimwegen, Hendrica van: 34/1
  • Nimwegen, Jacobus van: 34/1
  • Nocker (Den Haag), Adèle de: 21/2
  • Noord (Hoorn), Grote: 21/2
  • Noorder Begraafplaats Hilversum: 34/3
  • Noorderbegraafplaats (Hilversum): 35/1
  • Noordergraaf, A.: 33/4
  • Noorderkwartier: 34/1
  • Norbertine (Lingen), zuster Marie: 21/3
  • Norren, Prof. Dr. D. van: 33/4
  • North Nova Scotia Highlanders: 35/1
  • Notaris Van Schadebroeck: 34/3
  • Notten-Beerhorst N.: 29/4
  • Notulenboek der Natuurwacht Vereeniging "Eemland": 21/3, 21/4, 22/1
  • Nova Scotia Highlanders, North: 35/1
  • Nuijens, Catharina: 21/3
  • Nummerdool, Hendrik Jansz van: 34/4
  • NV Schaerweyder Bosschen: 34/4

O

  • O.D.G., Ons Dam Genoegen: 34/1
  • O.L.V. Onbevlekt Ontvangen (Hilversum): 35/1
  • Obeney, private Edward Charles: 34/3
  • OBIM, N.V. Olie- en Benzine Importmaatschappij: 33/4
  • Oest, Bloemisterij Van: 21/4
  • Oldenbarnevelt, Johan van: 34/1, 34/3
  • Olijkweweg: 21/4
  • Ommeren, Bart van: 34/4
  • Ommerschans: 34/3
  • Onderlinge Soester Veeverzekering: 22/1
  • Onderwijs: 10/1, 10/4, 11/2, 15/3, 15/4, 18/2
  • Onderzoek van de Tumuli op de Leusderberg, Commissie tot Wetenschappelijk: 34/4
  • Onion, private Samuel: 34/3
  • Ons Dam Genoegen (O.D.G.): 34/1
  • Onwijs (Onwezen), Jan: 35/1
  • Onze Lieve Vrouw, Zusters van: 21/2
  • Onze Lieve Vrouwe Gasthuis (Amsterdam): 21/2
  • Oorlogsjournaal: 20/3, 20/4, 24/2
  • Oorlogstragedie: 34/3
  • Oostenbrink, dhr.: 35/1
  • Oosterlingh, de Goor van: 21/2
  • Oostveen: 34/3
  • Opeinde: 35/1
  • Open Monumentendag 2013: 34/3
  • Openbare Bibliotheek: 34/1
  • Openbare orde: 27/2
  • Openbare School: 21/3
  • Openbare ULO school: 34/3
  • Openbare verkoop 1845: 25/4
  • Operation Fraternize: 35/1
  • Opruimingsdienst Defensie, Explosieve: 33/4
  • Orangisten: 21/4
  • Oranje Comité: 34/4
  • Oranjecomité: 33/4
  • Oranjeparkflat: 34/3
  • Orde van de H. Augustinus: 35/1
  • Orde van de Heilige Gregorius, Ridder in de: 21/2
  • Orde, Ridderlijke Duitsche: 34/1
  • Orgel, Seraphine: 21/3
  • Ortt, Felix: 8/1, 8/4
  • Ossendamweg: 33/4
  • Otten, Gerard: 34/3
  • Oud Woudenberg: 35/1
  • Oud-Naarden, Klooster: 34/3
  • Oud-Utrecht: 35/1
  • Oude Ambachtenmarkt: 34/1, 35/1
  • Oude Amersfoortsche Zandweg: 34/4
  • Oude Gracht: 34/3
  • Oude Grachtje: 5/4, 10/2, 21/4
  • Oude (Grote) Melm: 16/3
  • Oude Leusderweg: 34/4
  • Oude Tempel: 16/1
  • Oude Tempel, De: 34/4
  • Oudeheijnen, Rutger Petersz: 34/3
  • Ouders Vrucht: 34/4
  • Oudersvrucht: 4/2
  • Oudeschildgeld: 34/1
  • Oudheden, Leiden, Rijksmuseum van: 34/4
  • Oudheidkundig Bodemonderzoek (ROB), Rijksdienst voor: 34/4
  • Oudheidkundige Vereniging Flehite: 34/3, 34/4
  • Oudmunster: 34/1
  • Oudschildgeld: 21/4
  • Oudste oorkonde: 1/2, 8/3, 14/3
  • Out, Jan: 34/4
  • "Ouwe Willem": 34/4
  • Overduin, Joost: 33/4

P

  • Paardentram: 34/1
  • Paardentramweg, N.V. Soester: 34/1
  • Pacis, Regina: 33/4
  • Padua (Den Dolder): 34/4
  • Paleis Het Loo: 33/4
  • Paleobotanie: 2/4, 3/1, 4/1, 4/2
  • Palmpasen/paasgebruiken: 3/4, 28/4
  • Paltz: 1/3, 15/3
  • Paltz, Landgoed De: 34/3
  • Paltzerweg: 34/4
  • Pant, Dirk Frederik van der: 35/1
  • Pantherstellung: 34/3
  • Parmentier, de heer: 21/4
  • Passenier, W.D.: 34/4
  • Passenier, Willem: 35/1
  • Pastoor A.G.H. Vossenaar: 21/4
  • Pastoor Gerardus Kok: 34/4
  • Pastoor J.P. Reijmer: 21/4
  • Pastoor Lommerse: 22/1
  • Pastoor Smit: 22/1
  • Pastoor Staring: 21/4
  • Pastoor Van Peer: 21/4
  • Pastoor Voss: 21/4, 22/1
  • Pastoors: 5/1, 19/1, 26/4, 27/1, 27/3, 28/1, 28/3, 29/1
  • Pastorie: 13/3, 16/2, 28/2, 28/3
  • Pater A. Benschop: 22/1
  • Pater A. v.d. Deijssel: 22/1
  • Pater Cornelis de Kruif: 34/4
  • Pater Weijers: 34/4
  • Patriotten: 3/2, 7/1, 21/4, 29/2
  • Paul (Amsterdam), zuster Marie: 21/3
  • Paul, zuster Marie: 21/4
  • Paulusabdij: 6/3
  • Pauperparadijs: 34/3
  • Pauselijke Zouaven, Vader der: 35/1
  • Peelen, Dirk: 22/1
  • Peelen, pastoor: 21/3
  • Peer, pastoor Henricus van: 21/3
  • Peer, pastoor van: 21/4
  • Peet, Jan: 35/1
  • Peet, Theo M.: 35/1
  • Pels, Piet: 34/4
  • Pelt, Alida Willemse: 34/1
  • Pelt, Willem Gerritsz: 34/1
  • Peperstraat: 34/1
  • Perennius, Exegi Monumentum Aere: 21/2
  • Peter, Hannes van: 33/4
  • Petersz, Gerbert Aert: 34/1
  • Philips Telecommunicatie Industrie: 34/3
  • Philomenastichting, St.: 22/1
  • Philoméne (Amersfoort), Marie: 21/2
  • Phoca, Zuster: 22/1
  • Piekema, Joop: 34/3
  • Pierson, dhr.: 21/3
  • Pijnenburg: 6/4, 21/3, 21/4, 35/1
  • Pijnenburgergrift: 9/4
  • Plaggenhut: 3/2
  • Plasweg: 33/4
  • Plattelandsgenotsknotsen, de: 33/4
  • Plechelma (Enteren), Marie: 21/2
  • Pleyte, W.: 34/4
  • Ploeg, De Gouden: 22/1
  • Pluismeer, Het: 22/1
  • Pluismeer, Kampbaas van 't: 21/3
  • Poelmanweg, Van Weerden: 34/4
  • Poepert, Theus de: 33/4
  • Poeyt, Yda: 21/4
  • Pol, Ben van de: 34/3
  • Pol, Toon: 22/1
  • Polar Bear, 49e West Riding Division: 35/1
  • Polar Bears, 49e Infanterie Divisie: 34/3
  • Politie Historie, Soester: 21/3
  • Politiebureau: 34/3
  • Polizei Waffen Schule III, 2e Bataljon: 35/1
  • Poll, Juul van den: 34/1
  • Polman-Lensink, Wil: 33/4
  • Pont: 29/1
  • Pontje van Zwarte Willem, Het: 34/3
  • Postweg: 34/3, 34/4
  • Pot, Armen van: 21/4
  • Praamgracht: 9/4, 21/4, 34/3, 35/1
  • Predikantswoning: 7/4, 28/2
  • Preusser: 21/2
  • Priem, Willem Cornelis: 34/1
  • Princenhage (Breda): 34/3
  • Prins Bernhardlaan: 34/3
  • Prins, Cornelia Johanna: 34/1
  • Prinses Beatrix, Vrouwe van Soest: 33/4
  • Proefkolonie: 34/3
  • Professor Holwerda: 34/4
  • Professor Van Giffen: 34/4
  • Project, Monumenten Inventarisatie: 21/4
  • Pronksparrenlaan: 34/4
  • Protestantenbond: 21/3
  • Pruisische troepen: 10/3, 10/4
  • Publica, Res: 34/4
  • Puddingzusters: 34/1
  • Pullman, Christoffel: 3/2
  • Pullmann, Christoffel: 21/4

Q

  • Quesne van Bruchem en Cillaarshoek, mr. Du: 34/1

R

  • R.K. parochie Maria Onbevlekt Ontvangen: 21/2
  • Rademaker: 21/2, 22/4, 23/2, 23/3, 24/3, 24/4, 24/5, 25/2, 25/3, 26/1, 26/4, 27/1, 27/3, 28/1, 28/3, 29/1
  • Rademaker, B.: 22/1
  • Rademaker, Ludovicus: 33/4, 34/4
  • Rademaker, pastoor: 35/1
  • Radstok, Elisabeth: 34/1
  • Rauecker, Obergefreiter Franz: 35/1
  • Recreatie: 2/4, 3/2, 4/1, 16/1, 16/2, 18/2
  • Reede, jhr. Godard van: 34/3
  • Regenbocchstraat: 34/1
  • Regiment (1-2 LV. R.), 1e Jachtgroep 2e Luchtvaart: 34/4
  • Regiment Hessen-Darmstadt: 21/4
  • Regiment, Leicestershire: 34/3, 35/1
  • Regiment, Royal Canadian: 35/1
  • Regina Pacis: 33/4
  • Regionale Werkgroep Klederdrachten: 22/1
  • Regulierenkerk: 34/3
  • Regulierenklooster: 34/1
  • Reijmer, pastoor J.P.: 21/4
  • Rein Leven Beweging: 8/1, 8/4
  • Reizen: 3/2
  • Reizende Koopman, De: 34/4
  • "Religie en Kunst" (Rembrandtlaan): 21/3
  • Ren en toervereniging Tempo: 28/1
  • Republiek Bataafse: 33/4
  • Republikeins Genootschap: 34/4
  • Res Publica: 34/4
  • Reus op de Zoester Engh, De Stenen: 35/1
  • Richelleweg: 34/1
  • Ridder in de Orde van de Heilige Gregorius: 21/2
  • Ridderlijke Duitsche Orde: 34/1
  • Riding Division 'Polar Bear', 49e West: 35/1
  • Riele, G. te: 35/1
  • Riele, Wolter te: 35/1
  • Rietdekker: 34/3
  • Rijckse (Amersfoort), dokter: 35/1
  • Rijksdienst voor Oudheidkundig Bodemonderzoek (ROB): 34/4
  • Rijksjachtopziener Jacob Nijeboer: 34/4
  • Rijksmuseum van Oudheden, Leiden: 34/4
  • Rijkspolitieman Smit: 34/4
  • Rijnders, Adriana: 35/1
  • Rijsenburg, seminarie: 21/4
  • Rijswijk, Neeltje Cornelis van: 21/4
  • Ringen, De Drie: 22/1
  • Ringen, Herberg De Drie: 11/3, 15/3
  • Rioolwaterzuiveringsinstallatie in Soesterberg: 30/3
  • ROB - Rijksdienst voor Oudheidkundig Bodemonderzoek: 34/4
  • Roell, jhr.: 21/2
  • Roest, Antoon: 34/1, 34/3
  • Rondleiding Beukbergen: 35/1
  • Roode Haan, De: 12/3
  • Roomen: 18/3, 18/4
  • Rooms Katholijk Arm-bestuur van Soest: 19/2
  • Rootselaar, kapelaan W.F.N.: 34/4
  • Rotmeester: 16/3
  • Routers, Wim: 35/1
  • Rowe: 21/4
  • Rowe, dhr.: 21/2, 21/3, 22/1
  • Royal Canadian Regiment: 35/1
  • Royal Scots Fusiliers: 34/3
  • Royal Scottish Fusiliers: 35/1
  • Roze Zusters: 34/1
  • Rudolph (Leiden), G.A.: 35/1
  • Rufina (Utrecht), Marie: 21/2
  • Ruig, Peter de: 21/2
  • Ruimtevaart Geneeskundige Dienst, Nationaal Lucht- en: 33/4
  • Runderpest: 15/4
  • Rupert, Frank: 35/1
  • Rusthuis Buitenzorg: 33/4
  • Rustoord: 6/2, 8/3, 8/4, 9/2
  • Rutgers van Rozenburg, jhr. Louis: 34/3

S

  • Salm-Kirburg, Huzaren van: 34/3
  • Schaaf, P.L.: 15/1
  • Schaafsma, Maarten: 28/1
  • Schadebroeck, notaris Van: 34/3
  • Schaepman, Mgr. A.I.: 21/2
  • Schaepman, mgr. Andreas Ignatius: 21/3
  • Schaerweyder Bosschen, NV: 34/4
  • Schaftenaar, Henk: 33/4, 34/3
  • Schaick, van: 21/4
  • Schaij, Catharina Jan Roetertsdr: 34/3
  • Schattenberg, Helena Adelheid Frederica Jozefina: 21/4
  • Scheffer, chef bij Peek en Kloppenburg, mijnheer: 34/4
  • Scheickkazerne, Sergeant-majoor: 33/4
  • Schenk, Gerardus Cornelis: 34/4
  • Schenk, Wim: 34/4, 35/1
  • Schimmel: 15/4
  • Schimmel, ouderman Wim: 33/4
  • Schoemaker, Herman: 34/3, 35/1
  • Schoenmaker Smienk: 34/4
  • Scholen: 8/4, 10/1, 11/2, 18/2
  • Scholma, Beukers: 34/4
  • Scholten, Paul: 33/4
  • Schone Kunsten, Koninklijke Akademie voor: 21/2
  • School, St. Michael: 21/4
  • Schooldwarsweg: 34/4
  • Schoolweg: 34/4
  • Schoonderbeek en Teunis Pieter Kuijer, Akte van scheiding des boedels van Gijsbertje: 30/1
  • Schoonderbeek, Huberdine: 21/2
  • Schoonderbeek, Maria: 34/3
  • Schoonhorst, Willem van: 34/1
  • Schoonhoven van Beurden, Van: 34/1
  • Schoonoord: 7/1
  • Schoppenhauer, Maria Cornelia: 21/4
  • Schothorst, Theus: 22/1
  • Schouten, Gijsbert Gerritse: 22/1
  • Schouw, De: 16/4
  • Schuermans, Lijsbeth Joest: 22/1
  • Schule III, 2e Bataljon Polizei Waffen: 35/1
  • Schuttersdag: 8/3
  • Schuttersgilde, Groot Gaasbeeker: 22/1
  • Schuttersgilde, Sint Aegten: 34/1
  • Schuyt, Aelt Gijsbertsz: 34/1
  • Schuyt, Aelt Gysbertsz: 34/3
  • Schwitzner, Jan: 34/1
  • Scotia Highlanders, North Nova: 35/1
  • Scots Fusiliers, Royal: 34/3
  • Scots, Lorne: 35/1
  • Scottish Fusiliers, Royal: 35/1
  • Seminarie: 7/2, 27/2
  • Seminarie Rijsenburg: 21/4
  • Seraphine orgel: 21/3
  • Seraphique (Nahrendorf), Marie: 21/2
  • Sergeant-majoor Scheickkazerne: 33/4
  • Sevenhuijsen: 28/1
  • Severing, A.: 35/1
  • Sijffardt, majoor J.L.: 21/4
  • Sillemhoeve, Ernst: 35/1
  • Silvense Mark, Loenense- en: 34/3
  • Simon, Gerrit Hendrik Antonius: 34/1
  • Sint Aegten Schuttersgilde: 34/1
  • Sint Anfridus (Hamersveld), Huize: 34/4
  • Sint Jozefgebouw: 33/4
  • Sint Nicolaaskerk (Amsterdam): 21/2
  • Sjampetter tot Schutterskoning: 29/4
  • Slaag: 10/4
  • Slangenbosje: 6/2
  • Slazinger, Gefreiter Max: 35/1
  • Slotklooster: 20/2
  • Sluisstraat: 34/3
  • Smid Van Dort: 34/4
  • Smienk, schoenmaker: 34/4
  • Smit, Bert: 34/3
  • Smit, Pastoor: 22/1
  • Smit, pastoor A.G.: 5/1
  • Smit, rijkspolitieman: 34/4
  • Smorenburg, familie: 34/4
  • Smorenburg, Theunis: 19/2
  • Snabel, Maria: 34/1
  • Snijder, Berend de: 35/1
  • Snoe(c)k, Gijsbertje Willemse: 34/1
  • Snoeck, Willem Martensz: 34/1
  • Snouckaert van Schauburg: 3/1, 3/3
  • Snuey (Sonoy), Diderik: 34/1
  • Sociale geschiedenis: 14/3, 15/1, 15/4, 16/4
  • Socialistische Beweging, Nationale: 21/3
  • Societas Verbi Divini (SVD): 34/1
  • Sociëteit de Landbouw: 34/3
  • Soeren, Bert van: 34/4
  • Soeren, Elbert van: 34/4
  • Soeren, Ep van: 34/4
  • Soest: 2/4, 3/2, 3/4, 4/1, 4/4, 5/1, 5/2, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/2, 8/3, 8/4, 10/1, 11/2, 12/4, 14/2, 14/3, 15/2, 16/1, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/2, 18/4
  • Soest in beeld gebracht door kunst: 30/4
  • Soest Vooruit, vereniging: 33/4
  • "Soest Vooruit", VVV: 21/3
  • Soest, Adriaen Aertsz van: 34/1, 34/3
  • Soest, Cultuurplatform: 34/1
  • Soest, Jan van: 21/4
  • Soest, Rutger Gerbrantsz van: 34/3
  • Soestdijk (buurt): 12/1
  • Soestdijker Kabouterkring: 33/4
  • Soester Cooperatieve Landbouwvereniging: 22/1
  • Soester Eng, Geschiedenis van de: 35/1
  • Soester Eng, Stichting Vrienden: 35/1
  • Soester Landbouwvereeniging: 21/2
  • Soester Monumenten: 21/2
  • Soester Natuurbad: 20/3, 34/4
  • Soester Paardentramweg, N.V.: 34/1
  • "Soester Politie Historie": 21/3
  • Soester Veeverzekering, Onderlinge: 22/1
  • Soester Zuivelfabriek en Melkinrichting: 33/4
  • Soesterberg: 4/2, 7/2, 7/3, 7/4, 11/4, 17/1, 20/3
  • Soesterberg 1939-1945, Stichting Legerplaats: 35/1
  • Soesterberg, Stichting Legerplaats: 34/3
  • Soesterberg, Vliegkamp: 34/4
  • Soesterbergsestraat: 16/4, 17/2, 24/3, 24/4
  • Soesterhoogt: 34/4
  • Soesterveen: 1/1, 1/4, 2/3, 17/3, 21/3
  • Soesterveen, Waterschap: 21/2
  • Sonoy, Diderik Snuey: 34/1
  • Spaansche Huis, Het: 34/1
  • Spaarndam: 35/1
  • Spanje, het Bosch van: 34/4
  • Spiehuis: 35/1
  • Spiehuis, Het: 21/4
  • Spijker (klokkenmaker): 28/2
  • Spijker, De Groote: 22/1
  • Spin, Jan Rijkse de: 34/1
  • Spin, Rijck Gijsbertse: 34/1
  • Spoorlijn Amsterdam-Amersfoort: 34/1
  • Spoorwegen: 6/3, 7/4, 19/1
  • Sport: 16/4, 17/4
  • SPOU, Uitgeverij: 21/2
  • Sprakelaar: 23/1, 23/2
  • St. Bonifacius, jongensschool: 21/3, 21/4
  • St. Cecilia, kerkkoor: 21/4
  • St. Jan basiliek (Laren): 35/1
  • St. Joseph (Hooglanderveen): 35/1
  • St. Jozefgesticht, De Annalen van het: 21/2, 21/3, 21/4
  • St. Michael School: 21/4
  • St. Philomenastichting: 22/1
  • St. Vincentiusvereniging: 21/2
  • Staal, Johannes: 34/4
  • Staalenhoef: 11/1, 11/3, 28/4
  • Staalenhoef, G.: 21/4
  • Staalwijck: 17/3
  • Staalwijklaan: 35/1
  • Staartkap: 22/1
  • Staatstoezicht, Verspeijk, Inspecteur van het Geneeskundig: 21/3
  • Stad, Bond tegen Verontreiniginng van Natuur en: 22/1
  • Stadhuis: 22/4
  • Stads Doelen (Amersfoort): 22/1
  • Stadswaag: 34/1
  • Stalenhoef, Aaltje: 33/4
  • Stalenhoef, Aart Jacobse: 22/1
  • Stalenhoef, Cors: 21/4
  • Stalenhoef, Peter Isaakse: 22/1
  • Stalenhoef, Tonia: 22/1
  • Stalenhoef-van Klooster, Clementia: 21/4
  • Stalverbetering, Commissie voor: 22/1
  • Staring, pastoor: 21/4
  • Staringlaan: 34/4
  • Stay Behind, Jaarvergadering en lezing: 35/1
  • Steenberghe, familie: 34/4
  • Steenhoff, Mgr. Willem: 34/3
  • Steenhoff, pastoor: 19/1, 21/2
  • Steenhoff, pastoor Johannes: 21/3
  • Steenhoff, pastoor W.: 21/3
  • Steijn van Hensbroek, G.: 21/4
  • Steijn van Hensbroek, G. van: 34/4
  • Steijn van Hensbroek, Gerrit van: 18/3
  • Stenen Reus op de Zoester Engh, De: 35/1
  • Sterrenberg: 34/4
  • Steyl (L): 34/1
  • Stichting Legerplaats Soesterberg: 34/3
  • Stichting Legerplaats Soesterberg 1939-1945: 35/1
  • Stichting Vrienden Soester Eng: 35/1
  • Stigling, Anton: 34/3
  • Stoffels, Bertha Maria Francisca: 21/2
  • Stokhof de Jong: 32/2
  • Stokhof de Jong, Frans: 34/4, 35/1
  • Stompert: 29/2, 34/4
  • Stoppelknollen: 34/1
  • Stormont Dundas: 35/1
  • Stoutenburg, Aaltje van: 22/1
  • Stoutenburg, Cors Peterse van: 22/1
  • Stoutenburg, Gijsbertje van: 22/1
  • Stoutenburg, Maria van: 22/1
  • Stoutenburg, Peter Janse van: 22/1
  • Stoveling, Theodora: 35/1
  • Straalman, baron Anne Willem Witsen: 21/2
  • Straatnamen: 5/1, 6/1
  • Straatverlichting: 4/4, 13/3, 13/4, 14/1, 14/2
  • Strijdhorst, Mechteld Wouters: 35/1
  • Sukel, Café Geurtje: 17/1
  • Sukel, Gijsbertus Cornelisse: 34/1
  • Sukel, Maria: 34/1
  • Sukkel, familie: 34/3
  • Sukkel, Klaas: 34/4
  • Suzanna (Eemnes), Marie: 21/2
  • SVD, Societas Verbi Divini: 34/1
  • Swaen, de: 33/4
  • Swanen, Jacobus (Cobis): 22/1
  • Swart (Baarn), dokter: 35/1

T

  • 't Hoogje: 22/1
  • Tammer, Adriaan: 34/3
  • Tammer, Antoon: 35/1
  • Tammer, Gijs: 34/3
  • Tammersteeg: 34/3, 34/4
  • Tatenhove, van: 21/4
  • Telecommunicatie Industrie, Philips: 34/3
  • Tempel: 16/1
  • Tempel, De Oude: 34/4
  • Tempel, Kapelaan: 22/1
  • Tempo, Ren en toervereniging: 28/1
  • Tensen: 7/4
  • Tesselhof, Arent: 34/4
  • Tetrode, Egghermonde van: 34/4
  • Teugel, De Vrije: 33/4
  • Teunis Pieter Kuijer, Akte van scheiding des boedels van Gijsbertje Schoonderbeek en: 30/1
  • Teunis, Sara: 21/4
  • Teut, de: 34/1
  • Theater: 17/2
  • Theeschenkerij De Hoek: 34/4
  • Thesschen, Theodorus: 34/1
  • Theus de poepert: 33/4
  • Theus de voddenman: 33/4
  • Thijm, Jozef Alberdingk: 21/2
  • Thijn, Ed van: 34/4
  • Thomas á Kempis: 34/3
  • Thonis, Henrick: 34/1
  • Throwhill, William (Bill) H.: 35/1
  • Thuis, kapelaan: 21/3
  • Tick, dhr. (Hoevelaken): 35/1
  • Tienden: 11/1
  • Tijns: 33/4
  • Tilburg, Weekblad van: 21/4
  • Timmer, J.: 34/1
  • TNO Soesterberg: 33/4
  • Tol: 26/3
  • Tolboom, Jans: 21/4
  • Tolman: 23/2
  • Tolman, Rinke: 21/4
  • Tombe, A.L. des: 34/4
  • Tombe, W.J. des: 20/4
  • Tombes, mr. A.L. des: 21/2
  • Toponomie: 2/1, 3/1, 5/1, 6/1, 13/2, 15/4, 16/3
  • Torre, Wendy van der: 34/1
  • Totemkring: 33/4
  • Trein 8.28: 33/4
  • Trier, Hotel: 21/2, 21/3, 21/4, 22/1, 34/3
  • Tuchthuis van Utrecht, Broederschap van het: 34/3
  • Tuinenburg: 17/2, 33/4
  • Tumuli op de Leusderberg, Commissie tot Wetenschappelijk Onderzoek van de: 34/4
  • Turfpoort: 34/1
  • Turfpoortstraat: 34/1
  • Turfsteker: 34/3
  • Turfsteker van Soest, Dirk van den Heuvel, de laatste: 21/4
  • Tussen Vecht en Eem: 35/1
  • Tutu-school, Van Kerkebuurt- tot Desmund: 21/3
  • Tweede Wereldoorlog: 5/4, 6/1, 12/1, 14/4

U

  • Uitbreidingsplan: 7/2
  • Uitermeer: 34/3
  • Uitgeverij SPOU: 21/2
  • ULO school, H. Hart: 35/1
  • ULO school, Openbare: 34/3
  • Ursula, Zuster: 22/1
  • Ursule (Maarssen), Marie: 21/2
  • Utrecht, Landschap Erfgoed: 34/1
  • Utrechts Landbouw Genootschap: 22/1
  • Utrechtse Duit: 31/1
  • Uytendaal, Chris: 21/4

V

  • Vader der Pauselijke Zouaven: 35/1
  • Vakantie: 16/1, 16/2
  • Valkenet, Drikus: 22/1
  • Valkenet, Henk: 34/4
  • Valkenet, Toon: 34/4
  • Valkenet/Valkonet, Genealogie: 34/4
  • Valkent, Bernardus: 35/1
  • Valkonet, Genealogie Valkenet/: 34/4
  • Van de Grift: 21/4
  • Van Groteloth: 21/4
  • Van Weerden Poelmanweg: 34/4
  • Vangrail, De: 34/4
  • Veefonds 1832: 22/4
  • Veenhuizen: 34/3
  • Veenhuizer tol: 19/2
  • Veensloot: 21/4
  • Veenstra: 21/2
  • Veenstra, Gerben Hendrik: 21/3
  • Veenstra, Jacob Gerben Hendrik: 21/3
  • Veenstra, Johan Marius: 21/3
  • Veenstra, Oebele: 21/3
  • Veenzoom: 21/4, 33/4
  • Veer, Nelletje van der: 21/2
  • Veere en Vlissingen, Markies van: 33/4
  • Veerhuis: 7/1, 8/4, 9/1, 22/1
  • Veerman, Elbert: 34/1
  • Veerponten: 32/3
  • Veeverzekering, Onderlinge Soester: 22/1
  • Veeziekten: 15/4
  • Veiling: 6/2
  • Veldhuizen, Anthonij: 34/4
  • Veldhuizen, Jan: 34/3
  • Veldslag: 17/3
  • Veldwachters: 29/3, 31/1
  • Vellenga: 21/2, 21/4
  • Vellenga, dhr.: 21/3, 22/1
  • Velzen, Hendrica van: 34/1
  • Veneranda Maria, Zuster: 22/1
  • Verburg, Jan: 33/4
  • Vereeniging "Eemland", Natuurwacht: 21/2
  • Vereeniging "Eemland", Notulenboek der Natuurwacht: 21/3, 21/4, 22/1
  • Vereniging "De Vrije Gedachte", Atheïstisch-Humanistische: 34/4
  • Vereniging Flehite, Oudheidkundige: 34/4
  • Vereniging tot bevordering van het nijverheidsonderwijs: 21/2
  • Vereniging Zonnegloren (VVZ), Voetbal: 34/4
  • Verenigingsleven: 25/4, 26/3, 26/4, 27/1, 27/2, 28/1, 29/2, 29/3, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 32/4, 33/3, 34/1
  • Verhorst, Gerrit Aartsz: 21/4
  • Verhorst, Margaretha: 12/4, 13/1, 21/4
  • Verkerk, Familie: 34/3
  • Verlinden, kapper: 26/1
  • Vermaas, Ernst: 33/4
  • Vermeulen, Flora: 34/1
  • Verontreiniging van Natuur en Stad, Bond tegen: 22/1
  • Verspeijk, Inspecteur van het Geneeskundig Staatstoezicht: 21/3
  • Vervoer / verbindingswegen: 9/1, 9/2, 9/4
  • Vicaris Huurdeman: 22/1
  • Vierel, De Vijf: 22/1
  • Vierkante muts: 22/1
  • Vijf Vierel, De: 22/1
  • Villa Anna Marie: 34/1
  • Villa Colenso: 21/2
  • Vincentiusvereniging, St.: 21/2
  • Vishandel Van Es: 34/4
  • Vismarckt: 34/1
  • Visser, Jan: 33/4
  • Visser, mr. W.A.J.: 20/3, 21/2
  • Visser, Neeltje: 34/3
  • Vitusstraat: 34/1
  • Vlasakkers: 34/4
  • Vledder: 34/3
  • Vliegbasis: 4/2, 7/2, 11/4
  • Vliegend Hert, Het: 34/1
  • Vliegkamp: 20/3
  • Vliegkamp Soesterberg: 34/4
  • Vliegtuigongeluk: 30/3
  • Vlissingen, Markies van Veere en: 33/4
  • Vlist, fietsenmaker Janus van de: 34/4
  • Vlooswijck: 33/4
  • Vluchtelingen 1914/1915: 32/4, 34/1
  • Vluchtelingen, Belgische: 21/3, 21/4
  • Voddenman, Theus de: 33/4
  • Voeding: 2/4
  • Voetbal Vereniging Zonnegloren (VVZ): 34/4
  • Voetbalveld, KPS: 34/3
  • Volksverhalen: 2/2, 14/1, 14/3, 15/2, 15/3
  • Voorburg, Jaap: 34/3
  • Voorburg, Maria: 34/4
  • Vooruit, VVV Soest: 21/3
  • Voorzitter: 20/1
  • Vorderman, stadstekenmeester: 21/2
  • Voss, Pastoor: 21/4, 22/1
  • Vossenaar, pastoor A.G.H.: 21/4
  • Vosseveld: 7/3, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2, 22/1
  • Vredehofstraat: 34/1
  • Vreden, Benny: 19/3, 19/4
  • Vredenburch, Kasteel: 34/3
  • Vrienden Soester Eng, Stichting: 35/1
  • Vriendschap, De: 22/1, 34/1
  • Vries, Jac. de: 34/1
  • Vrije Teugel, De: 33/4
  • Vrije Volk van Zoest: 29/4, 30/1
  • Vroetsteech: 34/3
  • Vrouw, Zusters van Onze Lieve: 21/2
  • Vrouwe Gasthuis (Amsterdam), Onze Lieve: 21/2
  • Vrouwe van Soest, prinses Beatrix: 33/4
  • Vrouwenklooster Dijnselburg: 34/3
  • Vrouwenvredeskamp Soesterberg: 26/4, 27/1
  • Vrucht, Ouders: 34/4
  • Vuursche, Lage: 35/1
  • VVV "Soest Vooruit": 21/2, 21/3
  • VVZ - Voetbal Vereniging Zonnegloren: 34/4

W

  • Waarder, het bos Groen van: 34/4
  • Wabbels: 34/3
  • Waffen Schule III, 2e Bataljon Polizei: 35/1
  • Wagenmakerij: 22/1, 33/4
  • Wain, private Donald Eli: 34/3
  • Wal, Jan van der: 34/3
  • Walley, lance corporal Roy James: 34/3
  • Wamel, Dreumel, Alphen: 34/3
  • Wantenaar: 17/4
  • Wantenaar, Bertha: 22/1
  • Wantenaar, Cnelis: 22/1
  • Wantenaar, Jenny: 22/1
  • Wantenaar, Ko: 34/3
  • Wapenborden: 2/3, 2/4, 3/2, 3/3
  • Wapenschild: 33/4
  • Waterdistributie: 14/1
  • Wateren: 9/1, 9/3, 10/2, 10/3
  • Waterleiding: 10/2
  • Waterschap Lange Eindsche Maten: 21/2
  • Waterschap Soesterveen: 21/2
  • Watertoren: 19/3
  • Weechgoed (Huis ter Heide): 21/4
  • Weede, R.M. van: 21/4
  • Weede, Renée Henriëtte van: 34/4
  • Weegen, Wegh der: 33/4, 34/1
  • Weekblad van Tilburg: 21/4
  • Weerden Poelmanweg, Van: 34/4
  • Weermacht, Duitse: 22/1
  • Weeskinderen, Amsterdamse: 21/3
  • Wegen: 4/4, 7/1, 9/1, 9/4, 15/4, 16/4, 17/2
  • Wegh der Weegen: 33/4, 34/1
  • Weijenborg, Berendiena Maria: 35/1
  • Weijers, pater: 34/4
  • Wel, Hoog en: 34/1
  • Weldadigheid, Commissie van: 8/1, 8/2, 8/3, 35/1
  • Weldadigheid, Maatschappij van: 34/3
  • Wendy van der Torre: 34/1
  • Wereldoorlog, Tweede: 5/4, 6/1, 12/1, 14/4
  • Werff, Elisabeth van der: 35/1
  • Werkgroep "Eemland", Genealogische: 33/4
  • Werkgroep Klederdrachten, Regionale: 22/1
  • Werkhoven, Antje: 33/4
  • Werklozenfonds: 21/2
  • Werrinxstege: 21/4
  • West Riding Division 'Polar Bear', 49e: 35/1
  • West, Buurtvereniging: 34/1
  • Westerbeeksloot, landgoed: 34/3
  • Westerhof, Jan: 21/2
  • Westerveld, Gerritje: 21/2
  • Westrouen van Meeteren: 21/3
  • Westroüen van Meeteren: 21/2, 21/3
  • Wetenschappelijk Onderzoek van de Tumuli op de Leusderberg, Commissie tot: 34/4
  • Wethouder De Haan: 34/4
  • Wethouder Zadelhoff: 34/4
  • Weynckum, Basilius van: 21/4
  • Weynckum, Reyner van: 21/4
  • Weynckum, Wilhelmina van: 21/4
  • Whitehall, corporal Lewis George Edmund: 34/3
  • Widock: 13/2
  • Widt, Hans de: 33/4
  • Widt, J. de: 34/4
  • Wieksloot: 34/3
  • Wieksloterweg: 21/4, 33/4
  • Wielenga: 21/2, 21/4
  • Wielenga, ds.: 21/3, 22/1
  • Wierookvat, zilveren: 21/3
  • Wijman, Evert: 34/4
  • Wijnands, Hendrikus Gerardus: 34/1
  • Wijnbergen, A.I.M.J. van: 34/3
  • Wijngaart, J.H. v.d.: 21/3
  • Wijs, de: 4/3
  • Wilde, Andries de: 21/3, 35/1
  • Wilhelminaboom: 33/4
  • Wilhelminalaan: 35/1
  • Wilhelminaoord, kolonie: 34/3
  • Wilhelmus Franciscus (van der Merwede) van Muijlwijk, jhr. mr.: 22/1
  • Wilkens, A.G: 34/1
  • Willem Arntszhoeve: 35/1
  • Willem, Zwarte: 34/3, 34/4
  • Willemshoeve: 21/2
  • Willemshoeve, Kleine: 21/2
  • Willemsoord, kolonie: 34/3
  • Willemsz, Lumen: 21/4
  • Willys: 34/4
  • Wilmink, Kapelaan: 22/1
  • Wilt, Goos van der: 33/4
  • Wim Schimmel, ouderman: 33/4
  • Windhond, De: 4/3, 29/1, 34/1
  • Winkelmanlaan, Generaal: 34/4
  • Wit, F.G.W. de: 35/1
  • Witboomsland: 34/3
  • Witsen Straalman, baron Anne Willem: 21/2
  • Witsenburg: 7/1, 21/2
  • Witte, Maria Johanna: 21/3
  • Wittemans-veentje: 6/1
  • Wittemansveen: 34/4
  • Wittert van Hoogland: 32/1
  • Woert, Cornelia Aarts ter: 35/1
  • Woeste Hoeve: 35/1
  • Wolf, pater Matthias: 21/2
  • Wolfsen, Dirk: 34/1
  • Woningen: 3/2
  • Wood, private Ronald: 34/3
  • Woudenberg, meester: 34/4

X

  • Xavier, overste Marie: 21/2

Y

  • York, Jagers van: 34/3
  • Ypenburg: 34/4

Z

  • Zadelhoff, wethouder: 34/4
  • Zaligheden, Acht: 35/1
  • Zandlaan: 34/4
  • Zandweg, Oude Amersfoortsche: 34/4
  • Zeeslag bij Kamperduin: 35/1
  • Zeist, Kamp: 17/1
  • Zeisterspoor: 33/4
  • Zieltjes, Willem: 34/4
  • Zieltjes, Wouter: 33/4
  • Zijtveld, van: 35/1
  • Zijtveld-Doornebal, mw. Van: 21/2
  • Zilveren wierookvat: 21/3
  • Zita, Zuster: 22/1
  • Zoest, van: 21/2
  • Zoester Engh, De Stenen Reus op de: 35/1
  • Zomerlust: 2/3
  • Zomers Buiten: 25/3
  • Zomerzorg: 1/4, 2/3
  • Zon-van Woudenberg, mevrouw: 35/1
  • Zonnegloren: 20/3, 35/1
  • Zonnegloren / Molendael: 34/1
  • Zonnegloren (VVZ), Voetbal Vereniging: 34/4
  • Zouaaf: 21/4, 34/4
  • Zouaven: 4/1, 5/3, 11/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2, 13/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4
  • Zouaven, Vader der Pauselijke: 35/1
  • Zoutzieder: 34/3
  • Zuidereng: 34/1
  • Zuiderzee: 34/3
  • Zuivelfabriek: 10/3, 13/1
  • Zuivelfabriek en Melkinrichting, Soester: 33/4
  • Zuster Amalia: 22/1
  • Zuster Begga: 22/1
  • Zuster Christina: 22/1
  • Zuster Clarina: 22/1
  • Zuster Gertude: 22/1
  • Zuster Imeldo: 22/1
  • Zuster Johannette: 22/1
  • Zuster Nathalia: 22/1
  • Zuster Phoca: 22/1
  • Zuster Ursula: 22/1
  • Zuster Veneranda Maria: 22/1
  • Zuster Zita: 22/1
  • Zusters van Onze Lieve Vrouw: 21/2
  • Zusters, Roze: 34/1
  • Zwaan, café De: 34/4
  • Zwaluw, De: 34/1
  • Zwan, C.: 34/1
  • Zwart, J.: 35/1
  • Zwartblok, fa.: 35/1
  • Zwarte Willem: 22/1, 29/1, 34/3, 34/4
  • Zwarte Willem, Het pontje van: 34/3
  • Zwarteweg: 22/1
  • Zwembad: 7/1, 16/1, 16/2, 16/3
  • Zwemwedstrijden: 34/3